ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 390.072 RON | 98.508 RON | 157.170 RON | 325.041 RON | 243.902 RON | 444.585 RON | 1 |
| 2024 | 390.548 RON | 75.008 RON | 87.403 RON | 207.500 RON | 212.989 RON | 346.077 RON | 1 |
| 2023 | 267.639 RON | 83.794 RON | 84.839 RON | 183.320 RON | 189.542 RON | 271.069 RON | 1 |
| 2022 | 188.345 RON | 28.861 RON | 22.941 RON | 149.126 RON | 196.228 RON | 187.275 RON | 1 |
| 2021 | 34.063 RON | -50.507 RON | 52.722 RON | 276.077 RON | 159.635 RON | 158.414 RON | 1 |
| 2020 | 30.610 RON | -144.893 RON | 51.948 RON | 400.498 RON | 179.449 RON | 208.921 RON | 1 |
| 2019 | 313.305 RON | 180.146 RON | 41.477 RON | 399.003 RON | 458.687 RON | 404.638 RON | 1 |
| 2018 | 320.857 RON | 122.543 RON | 79.478 RON | 353.183 RON | 491.646 RON | 224.492 RON | 1 |
| 2017 | 277.640 RON | 50.886 RON | 97.523 RON | 451.706 RON | 134.854 RON | 101.949 RON | 1 |
| 2016 | 248.313 RON | 50.823 RON | 160.281 RON | 534.033 RON | 163.303 RON | 51.063 RON | 1 |
| 2015 | 402.949 RON | 84.752 RON | 517.105 RON | 653.093 RON | 533.688 RON | 84.780 RON | — |
| 2014 | 61.490 RON | 1.328 RON | 533.001 RON | 337.971 RON | 194.386 RON | 28 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 390.072 RON | 390.548 RON | 267.639 RON | 188.345 RON | 34.063 RON | 30.610 RON | 313.305 RON | 320.857 RON | 277.640 RON | 248.313 RON | 402.949 RON | 61.490 RON |
| Venituri totale | 409.953 RON | 420.734 RON | 373.830 RON | 286.035 RON | 128.585 RON | 123.280 RON | 442.886 RON | 399.839 RON | 377.467 RON | 347.234 RON | 584.791 RON | 61.489 RON |
| Cheltuieli totale | 307.544 RON | 341.806 RON | 287.161 RON | 252.727 RON | 178.069 RON | 267.897 RON | 259.603 RON | 274.086 RON | 323.795 RON | 291.443 RON | 479.975 RON | 58.316 RON |
| Profit brut | 102.409 RON | 78.928 RON | 86.669 RON | 33.308 RON | 0 RON | 0 RON | 183.283 RON | 125.753 RON | 53.672 RON | 55.791 RON | 104.816 RON | 3.173 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 49.484 RON | 144.617 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 98.508 RON | 75.008 RON | 83.794 RON | 28.861 RON | 0 RON | 0 RON | 180.146 RON | 122.543 RON | 50.886 RON | 50.823 RON | 84.752 RON | 1.328 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 50.507 RON | 144.893 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 325.041 RON | 207.500 RON | 183.320 RON | 149.126 RON | 276.077 RON | 400.498 RON | 399.003 RON | 353.183 RON | 451.706 RON | 534.033 RON | 653.093 RON | 337.971 RON |
| Active circulante | 243.902 RON | 212.989 RON | 189.542 RON | 196.228 RON | 159.635 RON | 179.449 RON | 458.687 RON | 491.646 RON | 134.854 RON | 163.303 RON | 533.688 RON | 194.386 RON |
| Stocuri | 1.673 RON | 1.673 RON | 75 RON | 0 RON | 4.706 RON | 4.706 RON | 92 RON | 107 RON | — | — | — | — |
| Creante | 163.196 RON | 73.208 RON | 73.105 RON | 72.874 RON | 73.974 RON | 80.376 RON | 198.042 RON | 270.009 RON | 47.703 RON | 70.984 RON | 118.337 RON | 170.075 RON |
| Casa si conturi la banci | 79.033 RON | 138.108 RON | 116.362 RON | 123.354 RON | 80.955 RON | 94.367 RON | 260.553 RON | 221.530 RON | 87.151 RON | 92.319 RON | 415.351 RON | 24.311 RON |
| Cheltuieli in avans | 32.812 RON | 32.812 RON | 32.812 RON | 1.025 RON | 1.025 RON | 1.025 RON | 1.025 RON | 1.025 RON | 1.025 RON | 1.025 RON | 1.025 RON | 672 RON |
| Datorii totale | 157.170 RON | 87.403 RON | 84.839 RON | 22.941 RON | 52.722 RON | 51.948 RON | 41.477 RON | 79.478 RON | 97.523 RON | 160.281 RON | 517.105 RON | 533.001 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 19.821 RON | 49.766 RON | 136.163 RON | 225.601 RON | 320.103 RON | 412.600 RON | 541.884 RON | 388.113 RON | 487.017 RON | 585.921 RON | — |
| Capitaluri proprii | 444.585 RON | 346.077 RON | 271.069 RON | 187.275 RON | 158.414 RON | 208.921 RON | 404.638 RON | 224.492 RON | 101.949 RON | 51.063 RON | 84.780 RON | 28 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
10 contracte atribuite, in valoare de 553.526 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 553.536 lei.
Achizitii directe
10 contracte
553.526 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:56).