SENIOR IT CONSULTING S.R.L.
- SENIOR CONSULTANT BĂRCĂNESCU SRLdocumentat 2018 – 2021
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
satul Şanţu-Floreşti
sectorul 1, parter, birou C001
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.899.610 RON | -686.254 RON | 2.497.374 RON | 3.865.338 RON | 293.716 RON | 2.334.969 RON | 2 |
| 2024 | 1.854.208 RON | -829.320 RON | 3.667.516 RON | 4.767.400 RON | 1.324.240 RON | 3.221.223 RON | 2 |
| 2023 | 2.788.491 RON | 1.596.836 RON | 5.199.442 RON | 6.503.624 RON | 2.775.640 RON | 4.981.423 RON | 2 |
| 2022 | 4.406.186 RON | -1.057.850 RON | 7.832.045 RON | 7.541.817 RON | 2.514.822 RON | 3.164.469 RON | 5 |
| 2021 | 7.891.409 RON | 3.622.349 RON | 3.517.508 RON | 4.999.879 RON | 2.040.355 RON | 4.251.397 RON | 4 |
| 2020 | 4.591.524 RON | 1.931.524 RON | 1.861.230 RON | 3.959.767 RON | 1.901.109 RON | 4.009.153 RON | 3 |
| 2019 | 4.274.144 RON | 2.047.124 RON | 1.974.423 RON | 3.211.106 RON | 967.964 RON | 2.214.693 RON | 3 |
| 2018 | 4.110.363 RON | 1.070.151 RON | 1.798.474 RON | 3.078.744 RON | 411.399 RON | 1.685.247 RON | 5 |
| 2017 | 2.844.356 RON | 1.085.056 RON | 1.683.916 RON | 2.730.055 RON | 287.440 RON | 1.346.072 RON | 4 |
| 2016 | 1.706.733 RON | 451.502 RON | 474.470 RON | 799.156 RON | 118.872 RON | 451.742 RON | 3 |
| 2015 | 948.702 RON | 87.693 RON | 260.256 RON | 330.773 RON | 202.840 RON | 273.357 RON | 1 |
| 2014 | 576.662 RON | 158.632 RON | 118.308 RON | 195.666 RON | 106.379 RON | 185.664 RON | 1 |
| 2013 | 76.161 RON | 26.832 RON | 49.329 RON | — | 76.361 RON | 27.032 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.899.610 RON | 1.854.208 RON | 2.788.491 RON | 4.406.186 RON | 7.891.409 RON | 4.591.524 RON | 4.274.144 RON | 4.110.363 RON | 2.844.356 RON | 1.706.733 RON | 948.702 RON | 576.662 RON | 76.161 RON |
| Venituri totale | 4.856.013 RON | 2.394.422 RON | 4.899.807 RON | 5.004.602 RON | 7.924.820 RON | 4.742.810 RON | 4.578.221 RON | 4.267.273 RON | 2.880.851 RON | 1.706.737 RON | 948.766 RON | 576.663 RON | 76.161 RON |
| Cheltuieli totale | 5.542.267 RON | 3.223.742 RON | 2.974.388 RON | 5.989.949 RON | 4.116.808 RON | 2.763.085 RON | 2.490.793 RON | 3.156.020 RON | 1.686.410 RON | 1.157.992 RON | 833.608 RON | 384.985 RON | 44.218 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 1.925.419 RON | 0 RON | 3.808.012 RON | 1.979.725 RON | 2.087.428 RON | 1.111.253 RON | 1.194.441 RON | 548.745 RON | 115.158 RON | 191.678 RON | 31.943 RON |
| Pierdere bruta | 686.254 RON | 829.320 RON | 0 RON | 985.347 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 1.596.836 RON | 0 RON | 3.622.349 RON | 1.931.524 RON | 2.047.124 RON | 1.070.151 RON | 1.085.056 RON | 451.502 RON | 87.693 RON | 158.632 RON | 26.832 RON |
| Pierdere neta | 686.254 RON | 829.320 RON | 0 RON | 1.057.850 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.865.338 RON | 4.767.400 RON | 6.503.624 RON | 7.541.817 RON | 4.999.879 RON | 3.959.767 RON | 3.211.106 RON | 3.078.744 RON | 2.730.055 RON | 799.156 RON | 330.773 RON | 195.666 RON | — |
| Active circulante | 293.716 RON | 1.324.240 RON | 2.775.640 RON | 2.514.822 RON | 2.040.355 RON | 1.901.109 RON | 967.964 RON | 411.399 RON | 287.440 RON | 118.872 RON | 202.840 RON | 106.379 RON | 76.361 RON |
| Stocuri | 85.394 RON | 53.795 RON | 1.258.570 RON | 1.412.504 RON | 773.817 RON | 355.734 RON | 253.986 RON | 72.544 RON | 46.984 RON | 4.241 RON | 2.266 RON | — | — |
| Creante | 104.667 RON | 1.261.133 RON | 1.484.791 RON | 1.080.751 RON | 1.258.985 RON | 1.545.375 RON | 561.129 RON | 184.377 RON | 127.362 RON | 79.860 RON | 196.464 RON | 4.895 RON | 76.161 RON |
| Casa si conturi la banci | 103.655 RON | 9.312 RON | 32.279 RON | 21.567 RON | 7.553 RON | 0 RON | 152.849 RON | 154.478 RON | 113.094 RON | 34.771 RON | 4.110 RON | 101.484 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | 673.289 RON | 797.099 RON | 901.601 RON | 939.875 RON | 1.046.793 RON | 9.507 RON | 10.046 RON | 7.763 RON | 12.493 RON | 8.184 RON | — | 1.927 RON | — |
| Datorii totale | 2.497.374 RON | 3.667.516 RON | 5.199.442 RON | 7.832.045 RON | 3.517.508 RON | 1.861.230 RON | 1.974.423 RON | 1.798.474 RON | 1.683.916 RON | 474.470 RON | 260.256 RON | 118.308 RON | 49.329 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 14.185 RON | — | — | — | — | — |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | 318.122 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.334.969 RON | 3.221.223 RON | 4.981.423 RON | 3.164.469 RON | 4.251.397 RON | 4.009.153 RON | 2.214.693 RON | 1.685.247 RON | 1.346.072 RON | 451.742 RON | 273.357 RON | 185.664 RON | 27.032 RON |
| Capital subscris varsat | 30.000 RON | 30.000 RON | 30.000 RON | 30.000 RON | 30.000 RON | 30.000 RON | 30.000 RON | 30.000 RON | 20.000 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 3 | 3 | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
HORVATH & PARTNERS MANAGEMENT CONSULTING SRLCUI 18140155 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CAPED CONSULT SRLCUI 18505812 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Horvath AGCUI DE214204931 | 1 | terț susținător · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.