ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.238.462 RON | 441.223 RON | 387.393 RON | 2.785 RON | 826.071 RON | 441.463 RON | 5 |
| 2024 | 1.376.476 RON | 501.780 RON | 299.394 RON | 1.017 RON | 800.397 RON | 502.020 RON | 7 |
| 2023 | 1.592.552 RON | 720.423 RON | 219.445 RON | 2.034 RON | 938.074 RON | 720.663 RON | 10 |
| 2022 | 1.311.473 RON | 505.559 RON | 329.913 RON | 3.560 RON | 832.152 RON | 505.799 RON | 12 |
| 2021 | 926.520 RON | 356.433 RON | 96.462 RON | 2.073 RON | 451.062 RON | 356.673 RON | 11 |
| 2020 | 790.375 RON | 247.874 RON | 186.195 RON | 3.091 RON | 431.218 RON | 248.114 RON | 7 |
| 2019 | 1.218.843 RON | 272.090 RON | 199.992 RON | 3.056 RON | 469.266 RON | 272.330 RON | 11 |
| 2018 | 1.268.898 RON | 436.652 RON | 50.697 RON | 23.644 RON | 463.945 RON | 436.892 RON | 10 |
| 2017 | 1.204.960 RON | 254.480 RON | 74.937 RON | 30.949 RON | 298.708 RON | 254.720 RON | 20 |
| 2016 | 656.253 RON | 123.431 RON | 100.262 RON | 3.056 RON | 220.876 RON | 123.670 RON | 9 |
| 2015 | 394.842 RON | 261.758 RON | 58.579 RON | 3.056 RON | 317.521 RON | 261.998 RON | 6 |
| 2014 | 249.989 RON | 184.683 RON | 2.770 RON | 0 RON | 187.653 RON | 184.883 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.238.462 RON | 1.376.476 RON | 1.592.552 RON | 1.311.473 RON | 926.520 RON | 790.375 RON | 1.218.843 RON | 1.268.898 RON | 1.204.960 RON | 656.253 RON | 394.842 RON | 249.989 RON |
| Venituri totale | 1.253.300 RON | 1.421.996 RON | 1.595.055 RON | 1.330.365 RON | 963.694 RON | 845.513 RON | 1.255.188 RON | 1.269.927 RON | 1.205.470 RON | 657.597 RON | 394.842 RON | 249.989 RON |
| Cheltuieli totale | 738.553 RON | 884.577 RON | 861.506 RON | 817.049 RON | 599.381 RON | 591.576 RON | 970.923 RON | 820.576 RON | 938.440 RON | 529.818 RON | 83.225 RON | 57.806 RON |
| Profit brut | 514.747 RON | 537.419 RON | 733.549 RON | 513.316 RON | 364.313 RON | 253.937 RON | 284.265 RON | 449.351 RON | 267.030 RON | 127.779 RON | 311.617 RON | 192.183 RON |
| Profit net | 441.223 RON | 501.780 RON | 720.423 RON | 505.559 RON | 356.433 RON | 247.874 RON | 272.090 RON | 436.652 RON | 254.480 RON | 123.431 RON | 261.758 RON | 184.683 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.785 RON | 1.017 RON | 2.034 RON | 3.560 RON | 2.073 RON | 3.091 RON | 3.056 RON | 23.644 RON | 30.949 RON | 3.056 RON | 3.056 RON | 0 RON |
| Active circulante | 826.071 RON | 800.397 RON | 938.074 RON | 832.152 RON | 451.062 RON | 431.218 RON | 469.266 RON | 463.945 RON | 298.708 RON | 220.876 RON | 317.521 RON | 187.653 RON |
| Creante | 819.325 RON | 787.976 RON | 887.753 RON | 699.994 RON | 416.544 RON | 345.106 RON | 332.453 RON | 401.154 RON | 276.049 RON | 173.695 RON | 108.181 RON | 128.875 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.746 RON | 12.421 RON | 50.321 RON | 132.158 RON | 34.518 RON | 86.112 RON | 136.813 RON | 62.791 RON | 22.659 RON | 47.181 RON | 209.340 RON | 58.778 RON |
| Datorii totale | 387.393 RON | 299.394 RON | 219.445 RON | 329.913 RON | 96.462 RON | 186.195 RON | 199.992 RON | 50.697 RON | 74.937 RON | 100.262 RON | 58.579 RON | 2.770 RON |
| Capitaluri proprii | 441.463 RON | 502.020 RON | 720.663 RON | 505.799 RON | 356.673 RON | 248.114 RON | 272.330 RON | 436.892 RON | 254.720 RON | 123.670 RON | 261.998 RON | 184.883 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 7 | 10 | 12 | 11 | 7 | 11 | 10 | 20 | 9 | 6 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 3.631 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3.632 lei.
Achizitii directe
1 contract
3.631 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 08:04).