ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În temeiul art. 406 din Codul de procedură civilă, ia act de renun?area petentei SC ADEMAR SERVICE SOLUTIONS SRL – prin administrator Marius Olteanu, la judecarea plângerii contraven?ionale formulate în contradictoriu cu intimata Regia Autonomă REGISTRUL AUTO ROMÂN. Cu recurs în 30 zile de la comunicare, ce se va depune la Judecătoria Călăraşi. Pronun?ată astăzi, 20.02.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instanţei.
În baza art. 406 C. proc. civilă, ia act de renunţarea petentei SC ADEMAR SERVICE SOLUTIONS SRL prin administrator OLTEANU MARIUS la plângerea contravenţională formulată împotriva proceselor verbale de contravenţie PVCSC nr.1001834/25.03.2025 dresat de Registrul Auto Român ?i PVCSC nr.1001880/28.03.2025 dresat de Registrul Auto Român. Cu recurs în 30 de zile de la comunicare, cerere de recurs ce va fi depusă la Judecătoria Călăraşi. Pronunţată astăzi, 11.11.2025 şi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 378.295 RON | 90.149 RON | 52.893 RON | 92.024 RON | 58.722 RON | 97.853 RON | 1 |
| 2024 | 288.085 RON | -40.522 RON | 152.367 RON | 157.814 RON | 2.258 RON | 7.705 RON | 2 |
| 2023 | 282.310 RON | -28.469 RON | 180.059 RON | 222.880 RON | 5.406 RON | 48.227 RON | 2 |
| 2022 | 251.054 RON | 1.544 RON | 212.181 RON | 284.282 RON | 4.510 RON | 76.696 RON | 2 |
| 2021 | 205.333 RON | 72.585 RON | 253.719 RON | 327.950 RON | 921 RON | 75.152 RON | 2 |
| 2020 | 204.250 RON | 47.390 RON | 84.934 RON | 78.220 RON | 9.282 RON | 2.568 RON | 3 |
| 2019 | 299.339 RON | 51.531 RON | 175.343 RON | 116.276 RON | 14.195 RON | -44.872 RON | 3 |
| 2018 | 274.456 RON | -17.689 RON | 322.327 RON | 217.410 RON | 8.514 RON | -96.403 RON | 3 |
| 2017 | 179.899 RON | -57.406 RON | 358.945 RON | 272.282 RON | 7.688 RON | -78.714 RON | 3 |
| 2016 | 198.292 RON | -7.561 RON | 358.633 RON | 326.122 RON | 10.942 RON | -21.308 RON | 3 |
| 2015 | 140.284 RON | 4.455 RON | 200.154 RON | 143.592 RON | 42.020 RON | -13.747 RON | 3 |
| 2014 | 68.990 RON | -18.402 RON | 126.033 RON | 82.227 RON | 23.816 RON | -18.202 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 378.295 RON | 288.085 RON | 282.310 RON | 251.054 RON | 205.333 RON | 204.250 RON | 299.339 RON | 274.456 RON | 179.899 RON | 198.292 RON | 140.284 RON | 68.990 RON |
| Venituri totale | 378.295 RON | 288.085 RON | 282.310 RON | 297.175 RON | 273.414 RON | 279.174 RON | 372.170 RON | 274.457 RON | 179.907 RON | 198.333 RON | 181.200 RON | 69.055 RON |
| Cheltuieli totale | 281.868 RON | 325.784 RON | 307.957 RON | 293.017 RON | 200.174 RON | 230.193 RON | 316.938 RON | 289.401 RON | 235.514 RON | 203.911 RON | 172.513 RON | 85.399 RON |
| Profit brut | 96.427 RON | 0 RON | 0 RON | 4.158 RON | 73.240 RON | 48.981 RON | 55.232 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.687 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 37.699 RON | 25.647 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.944 RON | 55.607 RON | 5.578 RON | — | 16.344 RON |
| Profit net | 90.149 RON | 0 RON | 0 RON | 1.544 RON | 72.585 RON | 47.390 RON | 51.531 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.455 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 40.522 RON | 28.469 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.689 RON | 57.406 RON | 7.561 RON | 0 RON | 18.402 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 92.024 RON | 157.814 RON | 222.880 RON | 284.282 RON | 327.950 RON | 78.220 RON | 116.276 RON | 217.410 RON | 272.282 RON | 326.122 RON | 143.592 RON | 82.227 RON |
| Active circulante | 58.722 RON | 2.258 RON | 5.406 RON | 4.510 RON | 921 RON | 9.282 RON | 14.195 RON | 8.514 RON | 7.688 RON | 10.942 RON | 42.020 RON | 23.816 RON |
| Stocuri | 1.750 RON | — | 0 RON | 2.031 RON | 49 RON | 61 RON | 2.904 RON | 1.104 RON | 3.239 RON | 9.124 RON | 13.835 RON | 16.378 RON |
| Creante | 27.969 RON | 1.000 RON | 0 RON | 478 RON | 58 RON | 4.557 RON | 10.388 RON | — | 1.586 RON | 107 RON | 24.998 RON | 5.216 RON |
| Casa si conturi la banci | 29.003 RON | 1.258 RON | 5.406 RON | 2.001 RON | 814 RON | 4.664 RON | 903 RON | 7.410 RON | 2.863 RON | 1.711 RON | 3.187 RON | 2.222 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 85 RON | — | — | — | — | 261 RON | 261 RON | 795 RON | 1.788 RON |
| Datorii totale | 52.893 RON | 152.367 RON | 180.059 RON | 212.181 RON | 253.719 RON | 84.934 RON | 175.343 RON | 322.327 RON | 358.945 RON | 358.633 RON | 200.154 RON | 126.033 RON |
| Capitaluri proprii | 97.853 RON | 7.705 RON | 48.227 RON | 76.696 RON | 75.152 RON | 2.568 RON | -44.872 RON | -96.403 RON | -78.714 RON | -21.308 RON | -13.747 RON | -18.202 RON |
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
19 contracte atribuite, in valoare de 2.246 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 597 lei.
Achizitii directe
9 contracte
588 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
10 contracte
1.658 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 09:31).