| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.129.661 RON | 139.216 RON | 417.064 RON | 1.755.380 RON | 123.490 RON | 1.461.806 RON | 9 |
| 2024 | 1.513.948 RON | 578.706 RON | 750.498 RON | 1.810.454 RON | 262.634 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 1.322.590 RON |
| 8 |
| 2023 | 1.232.849 RON | 315.747 RON | 1.264.379 RON | 1.865.637 RON | 142.626 RON | 743.884 RON | 8 |
| 2022 | 1.111.308 RON | 306.795 RON | 782.484 RON | 1.624.787 RON | 385.834 RON | 1.228.137 RON | 7 |
| 2021 | 991.764 RON | 281.947 RON | 801.596 RON | 1.623.558 RON | 354.381 RON | 1.176.343 RON | 8 |
| 2020 | 818.428 RON | 278.889 RON | 890.469 RON | 1.612.147 RON | 310.718 RON | 1.032.396 RON | 8 |
| 2019 | 1.132.718 RON | 257.878 RON | 1.002.895 RON | 1.627.147 RON | 129.255 RON | 753.507 RON | 10 |
| 2018 | 968.641 RON | 91.988 RON | 1.569.715 RON | 1.653.304 RON | 412.040 RON | 495.629 RON | 12 |
| 2017 | 737.627 RON | -30.137 RON | 1.642.046 RON | 1.709.991 RON | 335.696 RON | 403.641 RON | 15 |
| 2016 | 1.229.321 RON | 273.738 RON | 61.577 RON | 15.470 RON | 479.885 RON | 433.778 RON | 16 |
| 2015 | 768.491 RON | 155.225 RON | 114.238 RON | 14.957 RON | 268.260 RON | 168.979 RON | 14 |
| 2014 | 254.468 RON | 13.554 RON | 108.292 RON | 21.288 RON | 92.100 RON | 13.754 RON | 5 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.129.661 RON | 1.513.948 RON | 1.232.849 RON | 1.111.308 RON | 991.764 RON | 818.428 RON | 1.132.718 RON | 968.641 RON | 737.627 RON | 1.229.321 RON | 768.491 RON | 254.468 RON |
| Venituri totale | 1.130.314 RON | 1.513.951 RON | 1.232.852 RON | 1.150.931 RON | 1.026.833 RON | 845.040 RON | 1.132.718 RON | 1.214.928 RON | 1.005.195 RON | 1.364.563 RON | 814.560 RON | 316.145 RON |
| Cheltuieli totale | 961.259 RON | 890.735 RON | 904.776 RON | 833.023 RON | 734.620 RON | 557.705 RON | 863.458 RON | 1.113.125 RON | 1.027.872 RON | 1.038.435 RON | 631.006 RON | 294.971 RON |
| Profit brut | 169.055 RON | 623.216 RON | 328.076 RON | 317.908 RON | 292.213 RON | 287.335 RON | 269.260 RON | 101.803 RON | 0 RON | 326.128 RON | 183.554 RON | 21.174 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.677 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 139.216 RON | 578.706 RON | 315.747 RON | 306.795 RON | 281.947 RON | 278.889 RON | 257.878 RON | 91.988 RON | 0 RON | 273.738 RON | 155.225 RON | 13.554 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.137 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.755.380 RON | 1.810.454 RON | 1.865.637 RON | 1.624.787 RON | 1.623.558 RON | 1.612.147 RON | 1.627.147 RON | 1.653.304 RON | 1.709.991 RON | 15.470 RON | 14.957 RON | 21.288 RON |
| Active circulante | 123.490 RON | 262.634 RON | 142.626 RON | 385.834 RON | 354.381 RON | 310.718 RON | 129.255 RON | 412.040 RON | 335.696 RON | 479.885 RON | 268.260 RON | 92.100 RON |
| Stocuri | 963 RON | 26.873 RON | 19.714 RON | 39.973 RON | 68.422 RON | 56.902 RON | 62.305 RON | 67.174 RON | 76.119 RON | 38.759 RON | 30.640 RON | 76.540 RON |
| Creante | 71.102 RON | 219.975 RON | 223.865 RON | 287.366 RON | 112.288 RON | 62.425 RON | 34.641 RON | 217.668 RON | 112.820 RON | 213.039 RON | 155.061 RON | 12.471 RON |
| Casa si conturi la banci | 51.425 RON | 15.786 RON | -100.953 RON | 58.495 RON | 173.671 RON | 191.391 RON | 32.309 RON | 127.198 RON | 146.757 RON | 228.087 RON | 82.559 RON | 3.089 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.658 RON |
| Datorii totale | 417.064 RON | 750.498 RON | 1.264.379 RON | 782.484 RON | 801.596 RON | 890.469 RON | 1.002.895 RON | 1.569.715 RON | 1.642.046 RON | 61.577 RON | 114.238 RON | 108.292 RON |
| Capitaluri proprii | 1.461.806 RON | 1.322.590 RON | 743.884 RON | 1.228.137 RON | 1.176.343 RON | 1.032.396 RON | 753.507 RON | 495.629 RON | 403.641 RON | 433.778 RON | 168.979 RON | 13.754 RON |
| Capital subscris varsat | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | 160.000 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 8 | 8 | 7 | 8 | 8 | 10 | 12 | 15 | 16 | 14 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
12 contracte atribuite, in valoare de 21.458 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
12 contracte
21.458 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.225 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.650 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 10:38).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.