Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 300.850 RON | 81.024 RON | 89.138 RON | 85.304 RON | 85.099 RON | 81.265 RON | 3 |
| 2024 | 328.710 RON | 64.898 RON | 105.809 RON | 118.404 RON | 52.088 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 65.139 RON |
| 2 |
| 2023 | 268.706 RON | 89.892 RON | 11.822 RON | 165.484 RON | 26.259 RON | 201.903 RON | 2 |
| 2022 | 329.381 RON | 142.715 RON | 36.972 RON | 121.592 RON | 68.601 RON | 144.621 RON | 2 |
| 2021 | 206.365 RON | -10.583 RON | 198.327 RON | 161.679 RON | 49.554 RON | 1.906 RON | 2 |
| 2020 | 234.322 RON | 23.646 RON | 56.052 RON | 121.900 RON | 31.930 RON | 104.593 RON | 3 |
| 2019 | 234.609 RON | 26.364 RON | 95.218 RON | 148.357 RON | 190.245 RON | 244.101 RON | 3 |
| 2018 | 300.011 RON | 106.416 RON | 41.589 RON | 38.534 RON | 220.278 RON | 217.738 RON | 3 |
| 2017 | 319.106 RON | 132.134 RON | 32.998 RON | — | 165.372 RON | 132.374 RON | 3 |
| 2016 | 209.264 RON | 62.955 RON | 4.366 RON | — | 67.561 RON | 63.195 RON | 3 |
| 2015 | 213.230 RON | 66.050 RON | 4.477 RON | — | 148.198 RON | 143.721 RON | 3 |
| 2014 | 174.120 RON | 77.471 RON | 4.278 RON | — | 81.949 RON | 77.671 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 300.850 RON | 328.710 RON | 268.706 RON | 329.381 RON | 206.365 RON | 234.322 RON | 234.609 RON | 300.011 RON | 319.106 RON | 209.264 RON | 213.230 RON | 174.120 RON |
| Venituri totale | 300.851 RON | 328.710 RON | 335.307 RON | 331.802 RON | 222.366 RON | 234.323 RON | 234.679 RON | 306.315 RON | 319.107 RON | 209.264 RON | 213.231 RON | 174.120 RON |
| Cheltuieli totale | 215.192 RON | 259.039 RON | 242.638 RON | 185.856 RON | 230.778 RON | 208.511 RON | 205.970 RON | 196.833 RON | 183.782 RON | 142.123 RON | 140.784 RON | 91.424 RON |
| Profit brut | 85.659 RON | 69.671 RON | 92.669 RON | 145.946 RON | 0 RON | 25.812 RON | 28.709 RON | 109.482 RON | 135.325 RON | 67.141 RON | 72.447 RON | 82.696 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.412 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 81.024 RON | 64.898 RON | 89.892 RON | 142.715 RON | 0 RON | 23.646 RON | 26.364 RON | 106.416 RON | 132.134 RON | 62.955 RON | 66.050 RON | 77.471 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.583 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 85.304 RON | 118.404 RON | 165.484 RON | 121.592 RON | 161.679 RON | 121.900 RON | 148.357 RON | 38.534 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 85.099 RON | 52.088 RON | 26.259 RON | 68.601 RON | 49.554 RON | 31.930 RON | 190.245 RON | 220.278 RON | 165.372 RON | 67.561 RON | 148.198 RON | 81.949 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 168 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 35.736 RON | 2.301 RON | 16.992 RON | 11.532 RON | 4.096 RON | 3.419 RON | 2.099 RON | 4.799 RON | 4.847 RON | 2.050 RON | 1.700 RON | 550 RON |
| Casa si conturi la banci | 49.363 RON | 49.787 RON | 9.267 RON | 57.069 RON | 45.458 RON | 28.343 RON | 188.146 RON | 215.479 RON | 160.525 RON | 65.511 RON | 146.498 RON | 81.399 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 456 RON | 21.982 RON | — | — | 6.815 RON | 717 RON | 515 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 89.138 RON | 105.809 RON | 11.822 RON | 36.972 RON | 198.327 RON | 56.052 RON | 95.218 RON | 41.589 RON | 32.998 RON | 4.366 RON | 4.477 RON | 4.278 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 8.600 RON | 11.000 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 81.265 RON | 65.139 RON | 201.903 RON | 144.621 RON | 1.906 RON | 104.593 RON | 244.101 RON | 217.738 RON | 132.374 RON | 63.195 RON | 143.721 RON | 77.671 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
142 de contracte atribuite, in valoare de 593.802 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 593.944 lei.
Achizitii directe
142 de contracte
593.802 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 158 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 00:55).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.