Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65.711 RON | 22.202 RON | 263.016 RON | 0 RON | 34.333 RON | -228.683 RON | 1 |
| 2024 | 47.864 RON | -22.632 RON | 269.970 RON | — | 19.085 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -250.885 RON |
| 1 |
| 2023 | 51.227 RON | -31.429 RON | 265.503 RON | — | 37.250 RON | -228.253 RON | 1 |
| 2022 | 36.033 RON | -68.296 RON | 209.585 RON | — | 12.761 RON | -196.824 RON | 2 |
| 2021 | 64.163 RON | -45.117 RON | 154.417 RON | — | 25.889 RON | -128.528 RON | 2 |
| 2020 | 44.757 RON | -15.829 RON | 112.627 RON | — | 29.216 RON | -83.411 RON | 1 |
| 2019 | 19.791 RON | -47.373 RON | 83.377 RON | — | 15.795 RON | -67.582 RON | 1 |
| 2018 | 30.294 RON | -30.870 RON | 28.173 RON | — | 7.964 RON | -20.209 RON | 1 |
| 2017 | 83.519 RON | -5.114 RON | 6.515 RON | — | 17.176 RON | 10.661 RON | 1 |
| 2016 | 84.699 RON | -1.142 RON | 16.660 RON | — | 32.435 RON | 15.775 RON | 2 |
| 2015 | 110.513 RON | 29.990 RON | 7.909 RON | — | 37.826 RON | 29.917 RON | 1 |
| 2014 | 16.108 RON | -273 RON | 2.687 RON | — | 2.614 RON | -73 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 65.711 RON | 47.864 RON | 51.227 RON | 36.033 RON | 64.163 RON | 44.757 RON | 19.791 RON | 30.294 RON | 83.519 RON | 84.699 RON | 110.513 RON | 16.108 RON |
| Venituri totale | 68.854 RON | 47.879 RON | 51.234 RON | 36.041 RON | 64.175 RON | 44.765 RON | 19.808 RON | 30.296 RON | 83.524 RON | 84.700 RON | 110.513 RON | 16.108 RON |
| Cheltuieli totale | 41.190 RON | 69.160 RON | 82.151 RON | 103.975 RON | 108.647 RON | 60.162 RON | 66.984 RON | 60.863 RON | 87.801 RON | 84.097 RON | 77.204 RON | 15.898 RON |
| Profit brut | 27.664 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 603 RON | 33.309 RON | 210 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 21.281 RON | 30.917 RON | 67.934 RON | 44.472 RON | 15.397 RON | 47.176 RON | 30.567 RON | 4.277 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 22.202 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.990 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 22.632 RON | 31.429 RON | 68.296 RON | 45.117 RON | 15.829 RON | 47.373 RON | 30.870 RON | 5.114 RON | 1.142 RON | 0 RON | 273 RON |
| Active circulante | 34.333 RON | 19.085 RON | 37.250 RON | 12.761 RON | 25.889 RON | 29.216 RON | 15.795 RON | 7.964 RON | 17.176 RON | 32.435 RON | 37.826 RON | 2.614 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 2 RON | — | — | — | — |
| Creante | 1.568 RON | 1.518 RON | 2.998 RON | 529 RON | 7.841 RON | 749 RON | 2.468 RON | 1.076 RON | 1.112 RON | 3.049 RON | 15.167 RON | 2.281 RON |
| Casa si conturi la banci | 32.765 RON | 17.567 RON | 34.252 RON | 12.232 RON | 18.048 RON | 28.467 RON | 13.327 RON | 6.886 RON | 16.064 RON | 29.386 RON | 22.659 RON | 333 RON |
| Datorii totale | 263.016 RON | 269.970 RON | 265.503 RON | 209.585 RON | 154.417 RON | 112.627 RON | 83.377 RON | 28.173 RON | 6.515 RON | 16.660 RON | 7.909 RON | 2.687 RON |
| Capitaluri proprii | -228.683 RON | -250.885 RON | -228.253 RON | -196.824 RON | -128.528 RON | -83.411 RON | -67.582 RON | -20.209 RON | 10.661 RON | 15.775 RON | 29.917 RON | -73 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
264 de contracte atribuite, in valoare de 306.180 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 282.550 lei.
Achizitii directe
262 de contracte
282.288 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
23.892 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.225 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.650 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 10:49).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.