AUTO CAR GRUP 1 INVESTMENTS S.R.L.
- ZALE RECUPERARE CREANTE - S.A.documentat pana in 2015
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -8.114 RON | 166.551 RON | 0 RON | 729 RON | -165.822 RON | 0 |
| 2024 | — | -13.066 RON | 158.968 RON | — | 1.260 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -157.708 RON |
| — |
| 2023 | — | -9.172 RON | 147.212 RON | — | 2.570 RON | -144.642 RON | — |
| 2022 | — | -11.311 RON | 141.212 RON | — | 5.742 RON | -135.470 RON | — |
| 2021 | — | -18.366 RON | 135.376 RON | — | 11.188 RON | -124.159 RON | 1 |
| 2020 | 31.836 RON | -18.428 RON | 180.011 RON | — | 74.218 RON | -105.793 RON | 1 |
| 2019 | 23.809 RON | -134.845 RON | 156.181 RON | — | 68.591 RON | -87.366 RON | 1 |
| 2018 | 23.898 RON | -10.599 RON | 20.799 RON | — | 68.067 RON | 47.479 RON | 1 |
| 2017 | 34.651 RON | 631 RON | 20.729 RON | — | 78.574 RON | 58.078 RON | 1 |
| 2016 | 47.467 RON | 7.048 RON | 15.858 RON | — | 10.242 RON | -5.553 RON | 1 |
| 2015 | 14.500 RON | -13.216 RON | 22.650 RON | — | 10.049 RON | -12.601 RON | — |
| 2014 | 7.000 RON | -26.385 RON | 18.382 RON | 0 RON | 18.997 RON | 615 RON | 0 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | 31.836 RON | 23.809 RON | 23.898 RON | 34.651 RON | 47.467 RON | 14.500 RON | 7.000 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.836 RON | 23.809 RON | 23.898 RON | 34.651 RON | 47.467 RON | 14.500 RON | 7.000 RON |
| Cheltuieli totale | 8.114 RON | 13.066 RON | 9.172 RON | 11.311 RON | 18.366 RON | 49.963 RON | 158.187 RON | 33.781 RON | 32.981 RON | 38.995 RON | 27.716 RON | 33.385 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.670 RON | 8.472 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 8.114 RON | 13.066 RON | 9.172 RON | 11.311 RON | 18.366 RON | 18.127 RON | 134.378 RON | 9.883 RON | 0 RON | 0 RON | — | 26.385 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 631 RON | 7.048 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 8.114 RON | 13.066 RON | 9.172 RON | 11.311 RON | 18.366 RON | 18.428 RON | 134.845 RON | 10.599 RON | 0 RON | 0 RON | 13.216 RON | 26.385 RON |
| Active circulante | 729 RON | 1.260 RON | 2.570 RON | 5.742 RON | 11.188 RON | 74.218 RON | 68.591 RON | 68.067 RON | 78.574 RON | 10.242 RON | 10.049 RON | 18.997 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | — | — | — | 64.180 RON | 64.367 RON | 66.058 RON | 7.203 RON | 2.136 RON | 2.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 729 RON | 1.260 RON | 2.570 RON | 5.742 RON | 11.188 RON | 74.218 RON | 4.411 RON | 3.700 RON | 12.516 RON | 3.039 RON | 7.913 RON | 16.997 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 29 RON | — | 224 RON | 211 RON | 233 RON | 63 RON | — | 0 RON |
| Datorii totale | 166.551 RON | 158.968 RON | 147.212 RON | 141.212 RON | 135.376 RON | 180.011 RON | 156.181 RON | 20.799 RON | 20.729 RON | 15.858 RON | 22.650 RON | 18.382 RON |
| Capitaluri proprii | -165.822 RON | -157.708 RON | -144.642 RON | -135.470 RON | -124.159 RON | -105.793 RON | -87.366 RON | 47.479 RON | 58.078 RON | -5.553 RON | -12.601 RON | 615 RON |
| Capital subscris varsat | 90.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | 27.000 RON | 27.000 RON | 27.000 RON | 27.000 RON | — | 27.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 90% |
| persoanăadministrator |
| 10% |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.