ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 672.249 RON | 36.998 RON | 117.347 RON | 0 RON | 65.882 RON | -51.465 RON | 2 |
| 2024 | 432.950 RON | 7.268 RON | 128.065 RON | — | 39.602 RON | -88.463 RON | 2 |
| 2023 | 300.807 RON | -39.087 RON | 105.556 RON | — | 10.000 RON | -95.556 RON | 2 |
| 2022 | 297.854 RON | 7.374 RON | 70.811 RON | — | 7.153 RON | -63.658 RON | 3 |
| 2021 | 292.229 RON | 4.812 RON | 78.529 RON | — | 7.716 RON | -70.813 RON | 3 |
| 2020 | 248.906 RON | -9.560 RON | 78.830 RON | — | 3.204 RON | -75.626 RON | 3 |
| 2019 | 240.374 RON | -1.676 RON | 72.327 RON | — | 6.356 RON | -65.971 RON | 2 |
| 2018 | 220.860 RON | -9.697 RON | 69.573 RON | — | 5.278 RON | -64.295 RON | 2 |
| 2017 | 211.320 RON | -40.706 RON | 57.772 RON | — | 3.174 RON | -54.598 RON | 4 |
| 2016 | 283.069 RON | -13.756 RON | 21.689 RON | — | 7.928 RON | -13.761 RON | 4 |
| 2015 | 222.078 RON | 6.095 RON | 7.892 RON | — | 17.239 RON | 9.347 RON | 4 |
| 2014 | 140.948 RON | 2.790 RON | 5.674 RON | — | 8.664 RON | 2.990 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 672.249 RON | 432.950 RON | 300.807 RON | 297.854 RON | 292.229 RON | 248.906 RON | 240.374 RON | 220.860 RON | 211.320 RON | 283.069 RON | 222.078 RON | 140.948 RON |
| Venituri totale | 672.249 RON | 432.950 RON | 300.807 RON | 297.854 RON | 292.229 RON | 248.906 RON | 240.374 RON | 220.860 RON | 211.320 RON | 283.238 RON | 222.081 RON | 140.948 RON |
| Cheltuieli totale | 618.082 RON | 418.599 RON | 337.036 RON | 287.501 RON | 284.494 RON | 256.164 RON | 239.645 RON | 228.348 RON | 249.913 RON | 294.161 RON | 209.323 RON | 133.930 RON |
| Profit brut | 54.167 RON | 14.351 RON | 0 RON | 10.353 RON | 7.735 RON | 0 RON | 729 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.758 RON | 7.018 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 36.229 RON | 0 RON | 0 RON | 7.258 RON | 0 RON | 7.488 RON | 38.593 RON | 10.923 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 36.998 RON | 7.268 RON | 0 RON | 7.374 RON | 4.812 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.095 RON | 2.790 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 39.087 RON | 0 RON | 0 RON | 9.560 RON | 1.676 RON | 9.697 RON | 40.706 RON | 13.756 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 65.882 RON | 39.602 RON | 10.000 RON | 7.153 RON | 7.716 RON | 3.204 RON | 6.356 RON | 5.278 RON | 3.174 RON | 7.928 RON | 17.239 RON | 8.664 RON |
| Stocuri | 12.106 RON | 8.270 RON | 5.370 RON | 5.028 RON | 5.173 RON | 2.531 RON | 4.485 RON | 4.722 RON | 2.690 RON | 7.634 RON | 9.099 RON | 4.624 RON |
| Creante | 835 RON | 828 RON | 804 RON | — | 1.174 RON | — | 360 RON | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 52.941 RON | 30.504 RON | 3.826 RON | 2.125 RON | 1.369 RON | 673 RON | 1.511 RON | 556 RON | 484 RON | 294 RON | 8.140 RON | 4.040 RON |
| Datorii totale | 117.347 RON | 128.065 RON | 105.556 RON | 70.811 RON | 78.529 RON | 78.830 RON | 72.327 RON | 69.573 RON | 57.772 RON | 21.689 RON | 7.892 RON | 5.674 RON |
| Capitaluri proprii | -51.465 RON | -88.463 RON | -95.556 RON | -63.658 RON | -70.813 RON | -75.626 RON | -65.971 RON | -64.295 RON | -54.598 RON | -13.761 RON | 9.347 RON | 2.990 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.