ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.339 RON | 37.804 RON | 83.942 RON | 0 |
| 2024 | 17.200 RON | -6.561 RON | 0 RON | 36.439 RON | 47.503 RON | 83.942 RON | 1 |
| 2023 | 154.430 RON | 40.426 RON | 17.386 RON | 40.539 RON | 103.550 RON | 126.703 RON | 1 |
| 2022 | 113.876 RON | 4.122 RON | 11.257 RON | 44.297 RON | 53.237 RON | 86.277 RON | 1 |
| 2021 | 110.354 RON | 50.554 RON | 5.260 RON | 23.797 RON | 63.618 RON | 82.155 RON | 1 |
| 2020 | 1.900 RON | 13.230 RON | 8.741 RON | 25.797 RON | 14.544 RON | 31.600 RON | 1 |
| 2019 | — | -8.835 RON | 871 RON | 10.597 RON | 8.644 RON | 18.370 RON | 1 |
| 2018 | 29.604 RON | -15.932 RON | 4.978 RON | 11.850 RON | 20.333 RON | 27.205 RON | 1 |
| 2017 | 211.470 RON | 9.909 RON | 9.407 RON | 18.150 RON | 34.394 RON | 43.137 RON | 2 |
| 2016 | 106.314 RON | 32.988 RON | 25.681 RON | 3.250 RON | 55.659 RON | 33.228 RON | 1 |
| 2015 | 106.555 RON | -17.162 RON | 7.760 RON | 4.750 RON | 58.463 RON | 55.453 RON | 1 |
| 2014 | 98.282 RON | 72.415 RON | 3.449 RON | — | 76.064 RON | 72.615 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 17.200 RON | 154.430 RON | 113.876 RON | 110.354 RON | 1.900 RON | — | 29.604 RON | 211.470 RON | 106.314 RON | 106.555 RON | 98.282 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 17.200 RON | 154.430 RON | 134.376 RON | 110.354 RON | 25.900 RON | 0 RON | 29.610 RON | 211.623 RON | 106.315 RON | 106.780 RON | 98.284 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 23.761 RON | 112.629 RON | 129.173 RON | 58.583 RON | 12.611 RON | 8.835 RON | 45.246 RON | 199.595 RON | 71.200 RON | 120.739 RON | 22.920 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 41.801 RON | 5.203 RON | 51.771 RON | 13.289 RON | 0 RON | 0 RON | 12.028 RON | 35.115 RON | 0 RON | 75.364 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 6.561 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.835 RON | 15.636 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 40.426 RON | 4.122 RON | 50.554 RON | 13.230 RON | 0 RON | 0 RON | 9.909 RON | 32.988 RON | 0 RON | 72.415 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 6.561 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.835 RON | 15.932 RON | 0 RON | 0 RON | 17.162 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 32.339 RON | 36.439 RON | 40.539 RON | 44.297 RON | 23.797 RON | 25.797 RON | 10.597 RON | 11.850 RON | 18.150 RON | 3.250 RON | 4.750 RON | — |
| Active circulante | 37.804 RON | 47.503 RON | 103.550 RON | 53.237 RON | 63.618 RON | 14.544 RON | 8.644 RON | 20.333 RON | 34.394 RON | 55.659 RON | 58.463 RON | 76.064 RON |
| Stocuri | 0 RON | 5.846 RON | 5.697 RON | 5.697 RON | 5.697 RON | 5.697 RON | 5.697 RON | 5.697 RON | 5.697 RON | 40.079 RON | 942 RON | — |
| Creante | 18.300 RON | 18.300 RON | 66.500 RON | 11.250 RON | 2.048 RON | 4.648 RON | 2.748 RON | 5.748 RON | 12.348 RON | 1.848 RON | 3.300 RON | 5.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 19.504 RON | 23.357 RON | 31.353 RON | 36.290 RON | 55.873 RON | 4.199 RON | 199 RON | 8.888 RON | 16.349 RON | 13.732 RON | 54.221 RON | 71.064 RON |
| Cheltuieli in avans | 13.799 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 17.386 RON | 11.257 RON | 5.260 RON | 8.741 RON | 871 RON | 4.978 RON | 9.407 RON | 25.681 RON | 7.760 RON | 3.449 RON |
| Capitaluri proprii | 83.942 RON | 83.942 RON | 126.703 RON | 86.277 RON | 82.155 RON | 31.600 RON | 18.370 RON | 27.205 RON | 43.137 RON | 33.228 RON | 55.453 RON | 72.615 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
29 de contracte atribuite, in valoare de 167.100 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 167.129 lei.
Achizitii directe
29 de contracte
167.100 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 10:41).