| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.903.303 RON | 260.568 RON | 38.686 RON | 0 RON | 301.224 RON | 262.538 RON | 4 |
| 2024 | 1.919.457 RON | 299.460 RON | 39.700 RON | 0 RON | 339.400 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 299.700 RON |
| 4 |
| 2023 | 1.809.651 RON | 342.493 RON | 20.717 RON | — | 363.450 RON | 342.733 RON | 3 |
| 2022 | 1.562.100 RON | 242.269 RON | 25.687 RON | — | 268.196 RON | 242.509 RON | 5 |
| 2021 | 1.476.649 RON | 245.985 RON | 25.344 RON | — | 271.569 RON | 246.225 RON | 4 |
| 2020 | 1.443.557 RON | 273.910 RON | 19.956 RON | — | 294.106 RON | 274.150 RON | 4 |
| 2019 | 1.263.991 RON | 237.116 RON | 17.619 RON | — | 254.975 RON | 237.356 RON | 4 |
| 2018 | 966.717 RON | 166.138 RON | 14.700 RON | — | 181.078 RON | 166.378 RON | 4 |
| 2017 | 722.577 RON | 136.053 RON | 12.894 RON | 0 RON | 149.187 RON | 136.293 RON | 4 |
| 2016 | 560.695 RON | 130.136 RON | 12.889 RON | 59 RON | 143.206 RON | 130.376 RON | 3 |
| 2015 | 425.837 RON | 80.913 RON | 6.021 RON | 297 RON | 125.672 RON | 119.948 RON | 2 |
| 2014 | 214.115 RON | 38.835 RON | 18.599 RON | 535 RON | 57.099 RON | 39.035 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.903.303 RON | 1.919.457 RON | 1.809.651 RON | 1.562.100 RON | 1.476.649 RON | 1.443.557 RON | 1.263.991 RON | 966.717 RON | 722.577 RON | 560.695 RON | 425.837 RON | 214.115 RON |
| Venituri totale | 1.903.306 RON | 1.919.460 RON | 1.809.652 RON | 1.562.102 RON | 1.476.649 RON | 1.443.560 RON | 1.263.994 RON | 966.719 RON | 722.579 RON | 560.696 RON | 425.837 RON | 214.128 RON |
| Cheltuieli totale | 1.592.629 RON | 1.562.334 RON | 1.449.037 RON | 1.304.194 RON | 1.215.889 RON | 1.157.149 RON | 1.014.164 RON | 790.872 RON | 578.414 RON | 421.369 RON | 329.317 RON | 169.365 RON |
| Profit brut | 310.677 RON | 357.126 RON | 360.615 RON | 257.908 RON | 260.760 RON | 286.411 RON | 249.830 RON | 175.847 RON | 144.165 RON | 139.327 RON | 96.520 RON | 44.763 RON |
| Profit net | 260.568 RON | 299.460 RON | 342.493 RON | 242.269 RON | 245.985 RON | 273.910 RON | 237.116 RON | 166.138 RON | 136.053 RON | 130.136 RON | 80.913 RON | 38.835 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 59 RON | 297 RON | 535 RON |
| Active circulante | 301.224 RON | 339.400 RON | 363.450 RON | 268.196 RON | 271.569 RON | 294.106 RON | 254.975 RON | 181.078 RON | 149.187 RON | 143.206 RON | 125.672 RON | 57.099 RON |
| Stocuri | 120.340 RON | 117.432 RON | 121.068 RON | 98.745 RON | 76.720 RON | 72.408 RON | 77.021 RON | 49.860 RON | 48.304 RON | 53.912 RON | 42.215 RON | 55.877 RON |
| Creante | 521 RON | — | — | 9.469 RON | 588 RON | 2.408 RON | 3.121 RON | 632 RON | 88 RON | — | — | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 180.363 RON | 221.968 RON | 242.382 RON | 159.982 RON | 194.261 RON | 219.290 RON | 174.833 RON | 130.586 RON | 100.795 RON | 89.294 RON | 83.457 RON | 1.222 RON |
| Datorii totale | 38.686 RON | 39.700 RON | 20.717 RON | 25.687 RON | 25.344 RON | 19.956 RON | 17.619 RON | 14.700 RON | 12.894 RON | 12.889 RON | 6.021 RON | 18.599 RON |
| Capitaluri proprii | 262.538 RON | 299.700 RON | 342.733 RON | 242.509 RON | 246.225 RON | 274.150 RON | 237.356 RON | 166.378 RON | 136.293 RON | 130.376 RON | 119.948 RON | 39.035 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.