ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 20% |
| persoană | 80% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 412.975 RON | -11.898 RON | 1.404.416 RON | 4.800 RON | 44.068 RON | -1.355.548 RON | 5 |
| 2024 | 285.065 RON | 33.302 RON | 1.401.003 RON | — | 57.353 RON | -1.343.650 RON | 3 |
| 2023 | 28.740 RON | -30.529 RON | 859.948 RON | 20.300 RON | 874.924 RON | -60.097 RON | 1 |
| 2022 | 7.364 RON | 4.178 RON | 834.449 RON | 20.300 RON | 879.954 RON | -29.568 RON | — |
| 2021 | 3.116 RON | 5.752 RON | 809.684 RON | 20.300 RON | 851.011 RON | -33.746 RON | — |
| 2020 | — | -8.314 RON | 886.882 RON | 140.000 RON | 942.757 RON | 100.502 RON | 1 |
| 2019 | — | 35.837 RON | 886.528 RON | 140.000 RON | 950.717 RON | 108.816 RON | 2 |
| 2018 | 35.000 RON | 67.864 RON | 875.371 RON | 140.000 RON | 903.223 RON | 72.479 RON | 1 |
| 2017 | — | 18.960 RON | 466.477 RON | 425.510 RON | 45.582 RON | 4.615 RON | — |
| 2016 | — | -12.663 RON | 446.869 RON | 425.510 RON | 7.014 RON | -14.345 RON | — |
| 2015 | — | -5.783 RON | 5.920 RON | — | 4.238 RON | -1.682 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -899 RON | 899 RON | — | 5.000 RON | 4.101 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 412.975 RON | 285.065 RON | 28.740 RON | 7.364 RON | 3.116 RON | — | — | 35.000 RON | — | — | — | 0 RON |
| Venituri totale | 443.254 RON | 317.780 RON | 28.903 RON | 7.563 RON | 23.038 RON | 0 RON | 124.228 RON | 121.490 RON | 36.205 RON | 4.590 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 454.961 RON | 277.070 RON | 59.432 RON | 3.128 RON | 17.219 RON | 8.314 RON | 87.149 RON | 50.681 RON | 16.161 RON | 17.183 RON | 5.783 RON | 899 RON |
| Profit brut | 0 RON | 40.710 RON | 0 RON | 4.435 RON | 5.819 RON | 0 RON | 37.079 RON | 70.809 RON | 20.044 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 11.707 RON | 0 RON | 30.529 RON | 0 RON | 0 RON | 8.314 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.593 RON | — | 899 RON |
| Profit net | 0 RON | 33.302 RON | 0 RON | 4.178 RON | 5.752 RON | 0 RON | 35.837 RON | 67.864 RON | 18.960 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 11.898 RON | 0 RON | 30.529 RON | 0 RON | 0 RON | 8.314 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.663 RON | 5.783 RON | 899 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.800 RON | — | 20.300 RON | 20.300 RON | 20.300 RON | 140.000 RON | 140.000 RON | 140.000 RON | 425.510 RON | 425.510 RON | — | — |
| Active circulante | 44.068 RON | 57.353 RON | 874.924 RON | 879.954 RON | 851.011 RON | 942.757 RON | 950.717 RON | 903.223 RON | 45.582 RON | 7.014 RON | 4.238 RON | 5.000 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 25.934 RON | 25.934 RON | — | 13.668 RON | 13.668 RON | 12.971 RON | — | — | — | — |
| Creante | 10.858 RON | — | 658.153 RON | 651.333 RON | 654.353 RON | 652.228 RON | 799.014 RON | 28.000 RON | 43.877 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 33.210 RON | 57.353 RON | 190.837 RON | 202.687 RON | 196.658 RON | 276.861 RON | 138.035 RON | 862.252 RON | 1.705 RON | 7.014 RON | 4.238 RON | 5.000 RON |
| Datorii totale | 1.404.416 RON | 1.401.003 RON | 859.948 RON | 834.449 RON | 809.684 RON | 886.882 RON | 886.528 RON | 875.371 RON | 466.477 RON | 446.869 RON | 5.920 RON | 899 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | 95.373 RON | 95.373 RON | 95.373 RON | 95.373 RON | 95.373 RON | 95.373 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -1.355.548 RON | -1.343.650 RON | -60.097 RON | -29.568 RON | -33.746 RON | 100.502 RON | 108.816 RON | 72.479 RON | 4.615 RON | -14.345 RON | -1.682 RON | 4.101 RON |
| Capital subscris varsat | 5.500 RON | 5.500 RON | 5.500 RON | 5.500 RON | 5.500 RON | 5.500 RON | 5.500 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | — | 5.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 3 | 1 | — | — | 1 | 2 | 1 | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.