CINAR FOOD DISTRIBUTION SRL
- J23/730/2014ILFOVdin 13.03.2014
- J2022001904408BUCURESTIdin 03.02.2022in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 187.427.088 RON | 6.336.140 RON | 15.152.890 RON | 4.348.797 RON | 26.234.461 RON | 15.578.768 RON | 58 |
| 2024 | 157.553.343 RON | 4.794.844 RON | 15.558.484 RON | 3.030.707 RON | 21.611.193 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 9.242.628 RON |
| 49 |
| 2023 | 132.751.440 RON | 4.234.849 RON | 20.231.818 RON | 3.185.204 RON | 21.385.188 RON | 4.447.784 RON | 53 |
| 2022 | 99.368.559 RON | 2.890.881 RON | 23.042.829 RON | 3.726.656 RON | 23.997.667 RON | 4.843.370 RON | 35 |
| 2021 | 79.109.999 RON | 4.718.835 RON | 4.662.988 RON | 770.744 RON | 10.329.397 RON | 6.478.805 RON | 28 |
| 2020 | 57.672.481 RON | 3.462.535 RON | 3.346.572 RON | 1.072.123 RON | 6.786.104 RON | 4.546.443 RON | 25 |
| 2019 | 50.144.549 RON | 3.351.808 RON | 3.992.528 RON | 1.477.868 RON | 6.606.148 RON | 4.123.571 RON | 21 |
| 2018 | 22.598.296 RON | 1.869.977 RON | 804.027 RON | 334.178 RON | 3.482.032 RON | 3.023.833 RON | 13 |
| 2017 | 19.340.065 RON | 1.607.848 RON | 936.451 RON | 299.380 RON | 2.862.955 RON | 2.231.053 RON | 10 |
| 2016 | 12.235.640 RON | 790.205 RON | 638.768 RON | 289.998 RON | 1.130.960 RON | 791.205 RON | 7 |
| 2015 | 6.944.223 RON | 293.187 RON | 835.820 RON | 201.891 RON | 780.775 RON | 154.235 RON | 5 |
| 2014 | 3.755.004 RON | -139.952 RON | 548.975 RON | 102.152 RON | 305.905 RON | -138.952 RON | 7 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 187.427.088 RON | 157.553.343 RON | 132.751.440 RON | 99.368.559 RON | 79.109.999 RON | 57.672.481 RON | 50.144.549 RON | 22.598.296 RON | 19.340.065 RON | 12.235.640 RON | 6.944.223 RON | 3.755.004 RON |
| Venituri totale | 187.951.583 RON | 157.718.432 RON | 133.060.694 RON | 99.591.126 RON | 79.412.318 RON | 57.927.298 RON | 50.638.298 RON | 22.863.216 RON | 19.449.777 RON | 12.336.547 RON | 6.972.329 RON | 3.786.422 RON |
| Cheltuieli totale | 180.678.943 RON | 152.287.703 RON | 128.031.049 RON | 96.316.918 RON | 74.068.161 RON | 53.983.750 RON | 46.773.557 RON | 20.676.518 RON | 17.582.912 RON | 11.425.826 RON | 6.649.098 RON | 3.926.374 RON |
| Profit brut | 7.272.640 RON | 5.430.729 RON | 5.029.645 RON | 3.274.208 RON | 5.344.157 RON | 3.943.548 RON | 3.864.741 RON | 2.186.698 RON | 1.866.865 RON | 910.721 RON | 323.231 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 139.952 RON |
| Profit net | 6.336.140 RON | 4.794.844 RON | 4.234.849 RON | 2.890.881 RON | 4.718.835 RON | 3.462.535 RON | 3.351.808 RON | 1.869.977 RON | 1.607.848 RON | 790.205 RON | 293.187 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 139.952 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.348.797 RON | 3.030.707 RON | 3.185.204 RON | 3.726.656 RON | 770.744 RON | 1.072.123 RON | 1.477.868 RON | 334.178 RON | 299.380 RON | 289.998 RON | 201.891 RON | 102.152 RON |
| Active circulante | 26.234.461 RON | 21.611.193 RON | 21.385.188 RON | 23.997.667 RON | 10.329.397 RON | 6.786.104 RON | 6.606.148 RON | 3.482.032 RON | 2.862.955 RON | 1.130.960 RON | 780.775 RON | 305.905 RON |
| Stocuri | 12.295.056 RON | 12.179.316 RON | 10.644.711 RON | 14.823.008 RON | 4.722.275 RON | 3.655.012 RON | 3.136.518 RON | 995.200 RON | 1.448.669 RON | 688.766 RON | 487.446 RON | 208.614 RON |
| Creante | 12.413.224 RON | 9.044.445 RON | 8.555.683 RON | 6.849.289 RON | 4.163.207 RON | 2.314.466 RON | 3.019.624 RON | 666.459 RON | 649.408 RON | 176.869 RON | 168.850 RON | 90.724 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.526.181 RON | 387.432 RON | 2.184.794 RON | 2.325.370 RON | 1.443.915 RON | 816.626 RON | 450.006 RON | 1.820.373 RON | 764.878 RON | 265.325 RON | 124.479 RON | 6.567 RON |
| Cheltuieli in avans | 148.400 RON | 159.212 RON | 109.210 RON | 161.876 RON | 41.652 RON | 34.788 RON | 32.083 RON | 11.650 RON | 5.169 RON | 9.015 RON | 7.389 RON | 1.966 RON |
| Datorii totale | 15.152.890 RON | 15.558.484 RON | 20.231.818 RON | 23.042.829 RON | 4.662.988 RON | 3.346.572 RON | 3.992.528 RON | 804.027 RON | 936.451 RON | 638.768 RON | 835.820 RON | 548.975 RON |
| Capitaluri proprii | 15.578.768 RON | 9.242.628 RON | 4.447.784 RON | 4.843.370 RON | 6.478.805 RON | 4.546.443 RON | 4.123.571 RON | 3.023.833 RON | 2.231.053 RON | 791.205 RON | 154.235 RON | -138.952 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 58 | 49 | 53 | 35 | 28 | 25 | 21 | 13 | 10 | 7 | 5 | 7 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Biroul nr. 07
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.