ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 49. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.034.322 RON | -80.871 RON | 2.489.040 RON | 2.033.397 RON | 1.621.190 RON | 1.165.547 RON | 2 |
| 2024 | 1.026.633 RON | 731.239 RON | 1.375.831 RON | 2.076.820 RON | 1.079.459 RON | 1.780.448 RON | 1 |
| 2023 | 26.840 RON | -16.623 RON | 782.409 RON | 2.120.242 RON | 85.431 RON | 1.423.264 RON | 1 |
| 2022 | 1.483.783 RON | 1.438.081 RON | 507.629 RON | 1.921.223 RON | 26.293 RON | 1.439.887 RON | 1 |
| 2021 | 10.563 RON | 1.516 RON | 1.946.284 RON | 1.913.820 RON | 34.270 RON | 1.806 RON | 1 |
| 2020 | 4.869 RON | 3.514 RON | 257.896 RON | 785.820 RON | 70.289 RON | 598.213 RON | 1 |
| 2019 | 134.061 RON | -46.533 RON | 265.489 RON | 785.820 RON | 74.368 RON | 594.699 RON | 0 |
| 2018 | 1.823.917 RON | 1.743.571 RON | 260.554 RON | 827.820 RON | 1.176.595 RON | 1.743.861 RON | 0 |
| 2017 | 36.184 RON | 31.348 RON | 139.644 RON | 4.336 RON | 166.856 RON | 31.548 RON | 0 |
| 2016 | 88.508 RON | 81.296 RON | 123.875 RON | 6.572 RON | 200.299 RON | 82.996 RON | 0 |
| 2015 | 103.252 RON | 93.620 RON | 1.000 RON | 8.636 RON | 236.368 RON | 244.004 RON | 0 |
| 2014 | 155.684 RON | 150.184 RON | 1.144 RON | 0 RON | 151.528 RON | 150.384 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.034.322 RON | 1.026.633 RON | 26.840 RON | 1.483.783 RON | 10.563 RON | 4.869 RON | 134.061 RON | 1.823.917 RON | 36.184 RON | 88.508 RON | 103.252 RON | 155.684 RON |
| Venituri totale | 2.034.506 RON | 1.026.887 RON | 84.332 RON | 1.483.798 RON | 10.563 RON | 4.869 RON | 134.061 RON | 1.823.963 RON | 36.184 RON | 88.508 RON | 103.253 RON | 155.684 RON |
| Cheltuieli totale | 2.115.377 RON | 156.798 RON | 100.727 RON | 32.424 RON | 8.736 RON | 1.209 RON | 176.572 RON | 25.673 RON | 3.750 RON | 4.556 RON | 6.535 RON | 829 RON |
| Profit brut | 0 RON | 870.089 RON | 0 RON | 1.451.374 RON | 1.827 RON | 3.660 RON | 0 RON | 1.798.290 RON | 32.434 RON | 83.952 RON | 96.718 RON | 154.855 RON |
| Pierdere bruta | 80.871 RON | 0 RON | 16.395 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 42.511 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 731.239 RON | 0 RON | 1.438.081 RON | 1.516 RON | 3.514 RON | 0 RON | 1.743.571 RON | 31.348 RON | 81.296 RON | 93.620 RON | 150.184 RON |
| Pierdere neta | 80.871 RON | 0 RON | 16.623 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 46.533 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.033.397 RON | 2.076.820 RON | 2.120.242 RON | 1.921.223 RON | 1.913.820 RON | 785.820 RON | 785.820 RON | 827.820 RON | 4.336 RON | 6.572 RON | 8.636 RON | 0 RON |
| Active circulante | 1.621.190 RON | 1.079.459 RON | 85.431 RON | 26.293 RON | 34.270 RON | 70.289 RON | 74.368 RON | 1.176.595 RON | 166.856 RON | 200.299 RON | 236.368 RON | 151.528 RON |
| Stocuri | 1.524.594 RON | 1.005.216 RON | — | — | 397 RON | 397 RON | 397 RON | 397 RON | 61.331 RON | 61.332 RON | 18.898 RON | 140 RON |
| Creante | 92.609 RON | 30.740 RON | 38.406 RON | 25.897 RON | 33.248 RON | 68.000 RON | 71.905 RON | 1.173.992 RON | 96.430 RON | 126.094 RON | 179.000 RON | 106.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.987 RON | 43.503 RON | 47.025 RON | 396 RON | 625 RON | 1.892 RON | 2.066 RON | 2.206 RON | 9.095 RON | 12.873 RON | 38.470 RON | 45.388 RON |
| Datorii totale | 2.489.040 RON | 1.375.831 RON | 782.409 RON | 507.629 RON | 1.946.284 RON | 257.896 RON | 265.489 RON | 260.554 RON | 139.644 RON | 123.875 RON | 1.000 RON | 1.144 RON |
| Capitaluri proprii | 1.165.547 RON | 1.780.448 RON | 1.423.264 RON | 1.439.887 RON | 1.806 RON | 598.213 RON | 594.699 RON | 1.743.861 RON | 31.548 RON | 82.996 RON | 244.004 RON | 150.384 RON |
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.