| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.665.047 RON | 96.862 RON | 374.080 RON | 261.215 RON | 800.610 RON | 703.524 RON | 3 |
| 2024 | 1.247.127 RON | 105.161 RON | 86.689 RON | 18.890 RON | 674.461 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 606.662 RON |
| 2 |
| 2023 | 1.414.390 RON | 170.154 RON | 120.147 RON | 7.505 RON | 614.143 RON | 501.501 RON | 2 |
| 2022 | 1.262.791 RON | 156.322 RON | 135.329 RON | 1.711 RON | 614.965 RON | 481.347 RON | 1 |
| 2021 | 1.091.369 RON | 150.837 RON | 183.075 RON | 2.086 RON | 536.013 RON | 355.024 RON | 1 |
| 2020 | 1.061.233 RON | 122.969 RON | 254.848 RON | 2.461 RON | 456.574 RON | 204.187 RON | 1 |
| 2019 | 603.246 RON | 41.946 RON | 389.228 RON | 2.836 RON | 467.610 RON | 81.218 RON | 1 |
| 2018 | 467.820 RON | 14.654 RON | 257.174 RON | 1.906 RON | 294.541 RON | 39.273 RON | 1 |
| 2017 | 499.328 RON | 24.419 RON | 165.687 RON | 2.281 RON | 188.025 RON | 24.619 RON | 2 |
| 2016 | 336.274 RON | 6.012 RON | 105.470 RON | 2.656 RON | 106.068 RON | 3.254 RON | 2 |
| 2015 | 178.296 RON | 2.672 RON | 74.072 RON | — | 71.314 RON | -2.758 RON | 1 |
| 2014 | 37.249 RON | -5.630 RON | 48.052 RON | 652 RON | 41.970 RON | -5.430 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.665.047 RON | 1.247.127 RON | 1.414.390 RON | 1.262.791 RON | 1.091.369 RON | 1.061.233 RON | 603.246 RON | 467.820 RON | 499.328 RON | 336.274 RON | 178.296 RON | 37.249 RON |
| Venituri totale | 1.666.195 RON | 1.247.127 RON | 1.414.402 RON | 1.262.791 RON | 1.091.578 RON | 1.061.239 RON | 605.929 RON | 467.824 RON | 499.492 RON | 336.336 RON | 178.297 RON | 37.257 RON |
| Cheltuieli totale | 1.552.619 RON | 1.124.887 RON | 1.231.509 RON | 1.095.688 RON | 931.091 RON | 928.387 RON | 557.895 RON | 448.461 RON | 470.058 RON | 326.426 RON | 170.228 RON | 41.769 RON |
| Profit brut | 113.576 RON | 122.240 RON | 182.893 RON | 167.103 RON | 160.487 RON | 132.852 RON | 48.034 RON | 19.363 RON | 29.434 RON | 9.910 RON | 8.069 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 4.512 RON |
| Profit net | 96.862 RON | 105.161 RON | 170.154 RON | 156.322 RON | 150.837 RON | 122.969 RON | 41.946 RON | 14.654 RON | 24.419 RON | 6.012 RON | 2.672 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.630 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 261.215 RON | 18.890 RON | 7.505 RON | 1.711 RON | 2.086 RON | 2.461 RON | 2.836 RON | 1.906 RON | 2.281 RON | 2.656 RON | — | 652 RON |
| Active circulante | 800.610 RON | 674.461 RON | 614.143 RON | 614.965 RON | 536.013 RON | 456.574 RON | 467.610 RON | 294.541 RON | 188.025 RON | 106.068 RON | 71.314 RON | 41.970 RON |
| Stocuri | 546.501 RON | 540.716 RON | 483.029 RON | 505.200 RON | 440.195 RON | 425.548 RON | 433.452 RON | 267.486 RON | 120.520 RON | 89.007 RON | 62.169 RON | 34.046 RON |
| Creante | 64.610 RON | 1.775 RON | 10.240 RON | 1.678 RON | 12.311 RON | 532 RON | 23.981 RON | 15.176 RON | 469 RON | 6.846 RON | 8.575 RON | 6.820 RON |
| Casa si conturi la banci | 189.499 RON | 131.970 RON | 120.874 RON | 108.087 RON | 83.507 RON | 30.494 RON | 10.177 RON | 11.879 RON | 67.036 RON | 10.215 RON | 570 RON | 1.104 RON |
| Cheltuieli in avans | 15.779 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 374.080 RON | 86.689 RON | 120.147 RON | 135.329 RON | 183.075 RON | 254.848 RON | 389.228 RON | 257.174 RON | 165.687 RON | 105.470 RON | 74.072 RON | 48.052 RON |
| Capitaluri proprii | 703.524 RON | 606.662 RON | 501.501 RON | 481.347 RON | 355.024 RON | 204.187 RON | 81.218 RON | 39.273 RON | 24.619 RON | 3.254 RON | -2.758 RON | -5.430 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.