ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
oraşul Negreşti-Oaş, Str. Victoriei, bloc 9, parter
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
admite cererea
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.276.763 RON | 1.037.031 RON | 3.881.003 RON | 4.808.868 RON | 1.579.195 RON | 2.507.060 RON | 15 |
| 2024 | 5.620.826 RON | 719.122 RON | 348.157 RON | 849 RON | 1.817.337 RON | 1.470.029 RON | 14 |
| 2023 | 4.514.432 RON | 472.242 RON | 495.634 RON | 7.058 RON | 1.239.483 RON | 750.907 RON | 13 |
| 2022 | 3.683.038 RON | 104.903 RON | 600.337 RON | 46.641 RON | 832.360 RON | 278.664 RON | 12 |
| 2021 | 3.117.951 RON | -29.045 RON | 799.672 RON | 94.932 RON | 878.502 RON | 173.762 RON | 12 |
| 2020 | 2.001.725 RON | -148.340 RON | 645.827 RON | 158.212 RON | 690.422 RON | 202.807 RON | 10 |
| 2019 | 2.763.500 RON | 197.781 RON | 498.583 RON | 224.235 RON | 625.495 RON | 351.147 RON | 12 |
| 2018 | 2.301.333 RON | -74.555 RON | 506.454 RON | 115.284 RON | 544.536 RON | 153.366 RON | 11 |
| 2017 | 2.325.463 RON | -17.756 RON | 376.335 RON | 21.892 RON | 582.364 RON | 227.921 RON | 11 |
| 2016 | 2.266.854 RON | 144.952 RON | 399.962 RON | 29.397 RON | 616.242 RON | 245.677 RON | 11 |
| 2015 | 1.444.612 RON | 83.031 RON | 197.790 RON | — | 298.515 RON | 100.725 RON | 9 |
| 2014 | 503.899 RON | 13.694 RON | 234.297 RON | — | 251.991 RON | 17.694 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.276.763 RON | 5.620.826 RON | 4.514.432 RON | 3.683.038 RON | 3.117.951 RON | 2.001.725 RON | 2.763.500 RON | 2.301.333 RON | 2.325.463 RON | 2.266.854 RON | 1.444.612 RON | 503.899 RON |
| Venituri totale | 6.515.907 RON | 5.632.800 RON | 4.521.142 RON | 3.689.582 RON | 3.140.060 RON | 2.004.720 RON | 2.770.362 RON | 2.314.165 RON | 2.342.365 RON | 2.280.247 RON | 1.456.139 RON | 523.819 RON |
| Cheltuieli totale | 5.312.492 RON | 4.800.277 RON | 3.980.388 RON | 3.548.576 RON | 3.138.379 RON | 2.134.459 RON | 2.544.938 RON | 2.368.348 RON | 2.359.243 RON | 2.106.949 RON | 1.360.179 RON | 507.390 RON |
| Profit brut | 1.203.415 RON | 832.523 RON | 540.754 RON | 141.006 RON | 1.681 RON | 0 RON | 225.424 RON | 0 RON | 0 RON | 173.298 RON | 95.960 RON | 16.429 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 129.739 RON | 0 RON | 54.183 RON | 16.878 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 1.037.031 RON | 719.122 RON | 472.242 RON | 104.903 RON | 0 RON | 0 RON | 197.781 RON | 0 RON | 0 RON | 144.952 RON | 83.031 RON | 13.694 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.045 RON | 148.340 RON | 0 RON | 74.555 RON | 17.756 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.808.868 RON | 849 RON | 7.058 RON | 46.641 RON | 94.932 RON | 158.212 RON | 224.235 RON | 115.284 RON | 21.892 RON | 29.397 RON | — | — |
| Active circulante | 1.579.195 RON | 1.817.337 RON | 1.239.483 RON | 832.360 RON | 878.502 RON | 690.422 RON | 625.495 RON | 544.536 RON | 582.364 RON | 616.242 RON | 298.515 RON | 251.991 RON |
| Stocuri | 1.357.975 RON | 1.054.194 RON | 839.307 RON | 564.484 RON | 566.244 RON | 574.545 RON | 284.235 RON | 303.890 RON | 295.829 RON | 345.949 RON | 83.886 RON | 151.039 RON |
| Creante | 176.273 RON | 164.294 RON | 176.707 RON | 191.216 RON | 173.845 RON | 114.430 RON | 185.839 RON | 125.201 RON | 126.862 RON | 186.055 RON | 111.742 RON | 90.208 RON |
| Casa si conturi la banci | 44.947 RON | 598.849 RON | 223.469 RON | 76.660 RON | 138.413 RON | 1.447 RON | 155.421 RON | 115.445 RON | 159.673 RON | 84.238 RON | 102.887 RON | 10.744 RON |
| Datorii totale | 3.881.003 RON | 348.157 RON | 495.634 RON | 600.337 RON | 799.672 RON | 645.827 RON | 498.583 RON | 506.454 RON | 376.335 RON | 399.962 RON | 197.790 RON | 234.297 RON |
| Capitaluri proprii | 2.507.060 RON | 1.470.029 RON | 750.907 RON | 278.664 RON | 173.762 RON | 202.807 RON | 351.147 RON | 153.366 RON | 227.921 RON | 245.677 RON | 100.725 RON | 17.694 RON |
| Capital subscris varsat | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | — | 4.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 15 | 14 | 13 | 12 | 12 | 10 | 12 | 11 | 11 | 11 | 9 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.