ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 299.981 RON | 33.335 RON | 284.280 RON | — | 68.227 RON | -216.053 RON | 2 |
| 2020 | 193.783 RON | -25.750 RON | 375.265 RON | — | 125.877 RON | -249.388 RON | 3 |
| 2019 | 283.762 RON | -17.336 RON | 395.201 RON | — | 171.564 RON | -223.637 RON | 3 |
| 2018 | 217.265 RON | -44.222 RON | 448.944 RON | — | 242.643 RON | -206.301 RON | 5 |
| 2017 | 142.586 RON | -85.083 RON | 409.890 RON | — | 247.811 RON | -162.079 RON | 5 |
| 2016 | 188.775 RON | -38.025 RON | 231.114 RON | — | 154.118 RON | -76.996 RON | — |
| 2015 | 133.029 RON | -24.348 RON | 129.284 RON | — | 90.313 RON | -38.971 RON | 5 |
| 2014 | 86.049 RON | -14.823 RON | 121.798 RON | — | 107.175 RON | -14.623 RON | 5 |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 299.981 RON | 193.783 RON | 283.762 RON | 217.265 RON | 142.586 RON | 188.775 RON | 133.029 RON | 86.049 RON |
| Venituri totale | 300.837 RON | 202.805 RON | 283.762 RON | 217.389 RON | 142.609 RON | 188.775 RON | 133.029 RON | 86.049 RON |
| Cheltuieli totale | 267.502 RON | 226.972 RON | 298.828 RON | 259.437 RON | 226.276 RON | 224.904 RON | 153.364 RON | 98.287 RON |
| Profit brut | 33.335 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 24.167 RON | 15.066 RON | 42.048 RON | 83.667 RON | 36.129 RON | 20.335 RON | 12.238 RON |
| Profit net | 33.335 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 25.750 RON | 17.336 RON | 44.222 RON | 85.083 RON | 38.025 RON | 24.348 RON | 14.823 RON |
| Active circulante | 68.227 RON | 125.877 RON | 171.564 RON | 242.643 RON | 247.811 RON | 154.118 RON | 90.313 RON | 107.175 RON |
| Stocuri | 3.861 RON | 91.226 RON | 163.730 RON | 234.004 RON | 243.300 RON | 150.677 RON | 90.022 RON | 106.889 RON |
| Creante | 813 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 2.978 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 63.553 RON | 34.251 RON | 7.434 RON | 8.239 RON | 4.111 RON | 463 RON | 291 RON | 286 RON |
| Datorii totale | 284.280 RON | 375.265 RON | 395.201 RON | 448.944 RON | 409.890 RON | 231.114 RON | 129.284 RON | 121.798 RON |
| Capitaluri proprii | -216.053 RON | -249.388 RON | -223.637 RON | -206.301 RON | -162.079 RON | -76.996 RON | -38.971 RON | -14.623 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 5 | 5 | — | 5 | 5 |