Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 674.547 RON | 23.803 RON | 629.982 RON | 0 RON | 565.223 RON | -64.759 RON | 0 |
| 2024 | 950.670 RON | -27.235 RON | 573.893 RON | — | 485.331 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -88.562 RON |
| 1 |
| 2023 | 1.321.333 RON | -64.071 RON | 603.485 RON | — | 542.158 RON | -61.327 RON | 1 |
| 2022 | 1.098.846 RON | 38.695 RON | 134.253 RON | — | 175.041 RON | 40.788 RON | 1 |
| 2021 | 986.295 RON | -19.159 RON | 200.916 RON | 0 RON | 203.009 RON | 2.093 RON | 1 |
| 2020 | 1.649.002 RON | 64.643 RON | 126.546 RON | — | 216.324 RON | 89.778 RON | 1 |
| 2019 | 1.787.781 RON | 47.789 RON | 165.834 RON | — | 214.623 RON | 48.789 RON | 1 |
| 2018 | 2.397.983 RON | 118.293 RON | 123.231 RON | — | 327.432 RON | 204.201 RON | 1 |
| 2017 | 1.586.522 RON | 84.908 RON | 130.113 RON | — | 216.021 RON | 85.908 RON | — |
| 2016 | 2.299.137 RON | 97.357 RON | 117.730 RON | 0 RON | 216.087 RON | 98.357 RON | 0 |
| 2015 | 2.271.571 RON | 103.568 RON | 45.483 RON | — | 150.051 RON | 104.568 RON | 0 |
| 2014 | 681.185 RON | 42.374 RON | 82.647 RON | 0 RON | 126.021 RON | 43.374 RON | 0 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 674.547 RON | 950.670 RON | 1.321.333 RON | 1.098.846 RON | 986.295 RON | 1.649.002 RON | 1.787.781 RON | 2.397.983 RON | 1.586.522 RON | 2.299.137 RON | 2.271.571 RON | 681.185 RON |
| Venituri totale | 696.573 RON | 961.097 RON | 1.323.618 RON | 1.127.092 RON | 995.407 RON | 1.666.212 RON | 1.798.014 RON | 2.419.475 RON | 1.603.496 RON | 2.320.339 RON | 2.321.980 RON | 684.867 RON |
| Cheltuieli totale | 670.887 RON | 988.332 RON | 1.374.453 RON | 1.077.126 RON | 1.004.612 RON | 1.584.950 RON | 1.732.245 RON | 2.275.777 RON | 1.505.171 RON | 2.207.521 RON | 2.197.506 RON | 634.330 RON |
| Profit brut | 25.686 RON | 0 RON | 0 RON | 49.966 RON | 0 RON | 81.262 RON | 65.769 RON | 143.698 RON | 98.325 RON | 112.818 RON | 124.474 RON | 50.537 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 27.235 RON | 50.835 RON | 0 RON | 9.205 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 23.803 RON | 0 RON | 0 RON | 38.695 RON | 0 RON | 64.643 RON | 47.789 RON | 118.293 RON | 84.908 RON | 97.357 RON | 103.568 RON | 42.374 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 27.235 RON | 64.071 RON | 0 RON | 19.159 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 565.223 RON | 485.331 RON | 542.158 RON | 175.041 RON | 203.009 RON | 216.324 RON | 214.623 RON | 327.432 RON | 216.021 RON | 216.087 RON | 150.051 RON | 126.021 RON |
| Creante | 514.116 RON | 481.199 RON | 536.994 RON | 126.244 RON | 190.038 RON | 190.290 RON | 192.616 RON | 271.232 RON | 174.587 RON | 110.665 RON | 135.356 RON | 81.061 RON |
| Casa si conturi la banci | 51.107 RON | 4.132 RON | 5.164 RON | 48.797 RON | 12.971 RON | 26.034 RON | 22.007 RON | 56.200 RON | 41.434 RON | 105.422 RON | 14.695 RON | 44.960 RON |
| Datorii totale | 629.982 RON | 573.893 RON | 603.485 RON | 134.253 RON | 200.916 RON | 126.546 RON | 165.834 RON | 123.231 RON | 130.113 RON | 117.730 RON | 45.483 RON | 82.647 RON |
| Capitaluri proprii | -64.759 RON | -88.562 RON | -61.327 RON | 40.788 RON | 2.093 RON | 89.778 RON | 48.789 RON | 204.201 RON | 85.908 RON | 98.357 RON | 104.568 RON | 43.374 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
satul Podgoria, com. Podgoria, Km 150+300 m
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.