SYNLAB.VET SRL
- Romgervet - S.R.L.documentat pana in 2016
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 98,52% |
| persoană | 0,99% |
| firmă | 0,5% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 260.372 RON | 992.484 RON | 14.056 RON | — | 127.203 RON | 113.147 RON | 8 |
| 2017 | 65.362 RON | -409.780 RON | 1.098.580 RON | 21.222 RON | 196.870 RON | -879.337 RON | 9 |
| 2016 | 422.848 RON | -358.875 RON | 722.348 RON | 31.171 RON | 221.247 RON | -469.557 RON | 11 |
| 2015 | 395.489 RON | -51.346 RON | 270.195 RON | 8.960 RON | 150.554 RON | -110.681 RON | 7 |
| 2014 | 117.130 RON | -61.355 RON | 118.478 RON | 18.545 RON | 38.778 RON | -61.155 RON | 5 |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 260.372 RON | 65.362 RON | 422.848 RON | 395.489 RON | 117.130 RON |
| Venituri totale | 1.614.957 RON | 67.128 RON | 424.366 RON | 405.353 RON | 117.130 RON |
| Cheltuieli totale | 606.327 RON | 476.255 RON | 779.010 RON | 456.699 RON | 174.977 RON |
| Profit brut | 1.008.630 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 409.127 RON | 354.644 RON | — | 57.847 RON |
| Profit net | 992.484 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 409.780 RON | 358.875 RON | 51.346 RON | 61.355 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 21.222 RON | 31.171 RON | 8.960 RON | 18.545 RON |
| Active circulante | 127.203 RON | 196.870 RON | 221.247 RON | 150.554 RON | 38.778 RON |
| Stocuri | 364 RON | 12.403 RON | 3.357 RON | 1.762 RON | — |
| Creante | 60.707 RON | 89.154 RON | 79.211 RON | 98.062 RON | 32.458 RON |
| Casa si conturi la banci | 66.132 RON | 95.313 RON | 138.679 RON | 50.730 RON | 6.320 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 1.151 RON | 373 RON | — | — |
| Datorii totale | 14.056 RON | 1.098.580 RON | 722.348 RON | 270.195 RON | 118.478 RON |
| Capitaluri proprii | 113.147 RON | -879.337 RON | -469.557 RON | -110.681 RON | -61.155 RON |
| Capital subscris varsat | 2.020 RON | 2.020 RON | 2.020 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 9 | 11 | 7 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.