Sari la continut SADARA FLORY S.R.L. CUI 33033578 Nr. Reg. Com. J2014000335204 · EUID ROONRC.J2014000335204 · Infiintata 08.04.2014
Adresa: C-tin Brâncuși nr. 17, ap. 3, Hunedoara
SADARA FLORY S.R.L. , CUI 33033578
An Cifra de afaceri Profit / Pierdere Datorii totale Active fixe Active circulante Capitaluri proprii Nr. salariati 2025 389.782 RON -37.332 RON 291.927 RON 915 RON 807.545 RON 516.533 RON 6 2024 404.583 RON 27.324 RON 144.377 RON 915 RON 693.662 RON
Vezi bilantul detaliat Indicator 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017
2023 359.241 RON 86.276 RON 97.900 RON 915 RON 620.339 RON 523.354 RON 5
2021 383.630 RON 54.747 RON 60.717 RON 915 RON 392.249 RON 332.447 RON 4
2020 342.142 RON 43.064 RON 107.602 RON 2.931 RON 382.371 RON 277.700 RON 4
2019 408.702 RON 231.945 RON 40.267 RON 2.931 RON 271.973 RON 234.637 RON 5
2018 313.797 RON -16.557 RON 257.189 RON 2.840 RON 257.041 RON 2.692 RON 6
2017 340.556 RON 8.141 RON 201.076 RON 915 RON 219.410 RON 19.249 RON 4
2016 264.674 RON 11.231 RON 134.048 RON 1.422 RON 143.734 RON 11.108 RON 4
2015 256.126 RON 39.505 RON 107.073 RON 1.769 RON 105.181 RON -123 RON 4
2014 91.567 RON -39.828 RON 83.302 RON 72 RON 43.602 RON -39.628 RON 4
Cifra de afaceri 389.782 RON 404.583 RON 359.241 RON — 383.630 RON 342.142 RON 408.702 RON 313.797 RON 340.556 RON 264.674 RON 256.126 RON 91.567 RON Venituri totale 505.833 RON 524.591 RON 504.241 RON 0 RON 383.631 RON 342.144 RON 652.152 RON 313.805 RON 344.925 RON 277.480 RON 256.372 RON 91.626 RON Cheltuieli totale 533.233 RON 486.965 RON 413.913 RON — 327.929 RON 295.890 RON 413.686 RON 327.224 RON 333.335 RON 263.269 RON 209.175 RON 128.705 RON Profit brut 0 RON 37.626 RON 90.328 RON 0 RON 55.702 RON 46.254 RON 238.466 RON 0 RON 11.590 RON 14.211 RON 47.197 RON 0 RON Pierdere bruta 27.400 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 13.419 RON 0 RON 0 RON — 37.079 RON Profit net 0 RON 27.324 RON 86.276 RON 0 RON 54.747 RON 43.064 RON 231.945 RON 0 RON 8.141 RON 11.231 RON 39.505 RON 0 RON Pierdere neta 37.332 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 16.557 RON 0 RON 0 RON 0 RON 39.828 RON Active fixe (imobilizate) 915 RON 915 RON 915 RON — 915 RON 2.931 RON 2.931 RON 2.840 RON 915 RON 1.422 RON 1.769 RON 72 RON Active circulante 807.545 RON 693.662 RON 620.339 RON — 392.249 RON 382.371 RON 271.973 RON 257.041 RON 219.410 RON 143.734 RON 105.181 RON 43.602 RON Stocuri 749.593 RON 681.067 RON 567.637 RON — 366.160 RON 347.190 RON 256.702 RON 251.171 RON 176.071 RON 142.412 RON 101.784 RON 39.843 RON Creante 10.109 RON 4.540 RON 2.805 RON — 1.796 RON 2.773 RON 1.403 RON 3.140 RON 1.719 RON 1.224 RON 2.300 RON 79 RON Casa si conturi la banci 47.843 RON 8.055 RON 49.897 RON — 24.293 RON 32.408 RON 13.868 RON 2.730 RON 41.620 RON 98 RON 1.097 RON 3.680 RON Datorii totale 291.927 RON 144.377 RON 97.900 RON 0 RON 60.717 RON 107.602 RON 40.267 RON 257.189 RON 201.076 RON 134.048 RON 107.073 RON 83.302 RON Capitaluri proprii 516.533 RON 550.200 RON 523.354 RON 0 RON 332.447 RON 277.700 RON 234.637 RON 2.692 RON 19.249 RON 11.108 RON -123 RON -39.628 RON Capital subscris varsat 200 RON 200 RON 200 RON — 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON — 200 RON Nr. mediu salariati 6 5 5 — 4 4 5 6 4 4 4 4
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Procedura de insolventa / Publicari in BPI Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma SADARA FLORY S.R.L.
MFP · 19.08.2026
BPI · 31.08.2026
nicio oferta depusa in SICAP Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
2 adrese · 2 coduri CAEN ONRC · 08.07.2026 ANAF · 27.08.2026 MFP · 19.08.2026 MO IV · 29.08.2026
Adrese 2 adrese identificate B-dul CORVIN 12, Hunedoara, HUNEDOARA, 331036 ANAF fiscal
vezi adresa → Perioada: 08.04.2014 – 31.12.2025 C-tin Brâncuși 17, Ap. 3, Municipiul Hunedoara, Hunedoara sediu actual ONRC
vezi adresa → Perioada: 01.01.2026 – prezent Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme , in tabul „Adrese".
Denumiri o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN 2 coduri 2014 – 2024 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare CAEN Rev. 2 2025 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare CAEN Rev. 3 In functiune
ONRC · 22.08.2026
Activa fiscal
ANAF · 19.08.2026
Platitor TVA din 01.02.2016
La incasare Nu
Split TVA Nu ANAF · 19.08.2026
Datorii la stat nu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativ se verifica… conform SEAP
Cifra de afaceri (2025) 389.782 RON ↓ -3.7%
Profit / Pierdere -37.332 RON ↓ -236.6%
Nr. mediu salariati 6 ↑ +20.0%
Informatii firma Vizibil după autentificareONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon
Email —
Website —
Activitate Cod CAEN principal 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare CAEN Rev. 3 (evidența ANAF, văzut la 06.07.2026) Coduri CAEN secundare 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse CAEN Rev. 3 4740 — Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații CAEN Rev. 3 4751 — Comerț cu amănuntul al textilelor CAEN Rev. 3 Vezi inca 17 coduri CAEN secundare → ↑ Ascunde
Sediu Sediu principal C-tin Brâncuși 17, Ap. 3, Municipiul Hunedoara, Hunedoara vezi adresa → Sedii secundare si puncte de lucru — Sucursale UE — 4 acte publicate MO IV · 29.08.2026 Persoane identificate in actele publicate (2) in firma (MO IV) cota 50%
asociat 08.04.2014 · ultima mențiune în acte 04.02.2026 administrator 08.04.2014 · ultima mențiune în acte 04.02.2026
in firma (MO IV) cota 50%
asociat 08.04.2014 · ultima mențiune în acte 04.02.2026
Acte publicate 24.06.2026 Notificare MO IV nr. 4016/2026 (28/9.237.224)
24.06.2026 Hotărâre MO IV nr. 4016/2026 (27/9.237.223)
Schimbare sediu social Actualizare obiect de activitate (CAEN) (asociat, administrator) · (asociat)
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 Nume Cotă Capital Părți sociale persoană administrator 50% 10 / 20 persoană
— Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
CAEN Rev. 3
4755 — Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. CAEN Rev. 3
4762 — Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie CAEN Rev. 3
4763 — Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive CAEN Rev. 3
4764 — Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor CAEN Rev. 3
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei CAEN Rev. 3
4772 — Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele CAEN Rev. 3
4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie CAEN Rev. 3
4776 — Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea CAEN Rev. 3
4777 — Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor CAEN Rev. 3
4778 — Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi CAEN Rev. 3
4779 — Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie CAEN Rev. 3
4791 — Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat CAEN Rev. 3
4792 — Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat CAEN Rev. 3
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri CAEN Rev. 3
17.08.2015 Rezoluţie MO IV nr. 4279/2015 (57/4.132.800)
03.09.2014 Extras al rezoluţiei MO IV nr. 5272/2014 (61/3.532.815)
(fondator, administrator, 10/20 p.s. (50%)) · (fondator, 10/20 p.s. (50%))
50%
Litigii / Dosare in instanta ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
portal.just.ro · 16.08.2026
Nu am identificat achizitii publice pentru aceasta firma in platforma e-licitatie.ro.
Evolutie financiara 2014–2025 SICAP / e-licitatie.ro · 02.09.2026
1 persoana MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 Administratori și acționari (1) Telefon (0) Adrese (2)
asociat 08.04.2014 · ultima mențiune în acte 04.02.2026 Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Perioada: 08.04.2014 – 31.12.2025 Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar , nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
24 de alte firme gasite dupa strada si numar → ↑ 24 de alte firme gasite dupa strada si numar Sunt firmele care au sediul social aici azi , nu cele care erau aici cand era si firma asta.
C-tin Brâncuși 17, Ap. 3, Municipiul Hunedoara, Hunedoara sediu actual
vezi adresa → Perioada: 01.01.2026 – prezent Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.