MR BUSINESS MANAGEMENT & SERVICES S.R.L.
- J40/4430/2014BUCURESTIdin 09.04.2014
- J23/5156/2019ILFOVdin 18.11.2019in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 51,12% |
| firmă | 48,88% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 0 RON | -1.922 RON | 201.444 RON | 0 RON | 10.316 RON | -191.128 RON | 0 |
| 2019 | 0 RON | -18.750 RON | 199.440 RON | 0 RON | 10.234 RON | -189.206 RON | 0 |
| 2018 | — | -22.880 RON | 181.865 RON | — | 11.408 RON | -170.457 RON | — |
| 2017 | — | -31.809 RON | 160.943 RON | — | 13.366 RON | -147.577 RON | — |
| 2016 | — | -43.774 RON | 130.024 RON | — | 14.256 RON | -115.768 RON | — |
| 2015 | — | -58.064 RON | 97.728 RON | — | 25.734 RON | -71.994 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -14.380 RON | 46.790 RON | 173 RON | 32.687 RON | -13.930 RON | — |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale | 603 RON | 1.068 RON | 1.487 RON | 2.109 RON | 3.182 RON | 3.795 RON | 697 RON |
| Cheltuieli totale | 2.525 RON | 19.818 RON | 24.367 RON | 33.918 RON | 46.956 RON | 61.859 RON | 15.077 RON |
| Pierdere bruta | 1.922 RON | 18.750 RON | 22.880 RON | 31.809 RON | 43.774 RON | — | 14.380 RON |
| Pierdere neta | 1.922 RON | 18.750 RON | 22.880 RON | 31.809 RON | 43.774 RON | 58.064 RON | 14.380 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 173 RON |
| Active circulante | 10.316 RON | 10.234 RON | 11.408 RON | 13.366 RON | 14.256 RON | 25.734 RON | 32.687 RON |
| Creante | 9.739 RON | 9.559 RON | 9.328 RON | 9.319 RON | 9.082 RON | 9.049 RON | 2.262 RON |
| Casa si conturi la banci | 577 RON | 675 RON | 2.080 RON | 4.047 RON | 5.174 RON | 16.685 RON | 30.425 RON |
| Datorii totale | 201.444 RON | 199.440 RON | 181.865 RON | 160.943 RON | 130.024 RON | 97.728 RON | 46.790 RON |
| Capitaluri proprii | -191.128 RON | -189.206 RON | -170.457 RON | -147.577 RON | -115.768 RON | -71.994 RON | -13.930 RON |
| Capital subscris varsat | 450 RON | 450 RON | 450 RON | 450 RON | 450 RON | — | 450 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.