ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 683.914 RON | -818.071 RON | 4.088.381 RON | 31.015 RON | 1.864.124 RON | -2.193.242 RON | 1 |
| 2020 | 1.050.819 RON | -353.034 RON | 3.260.751 RON | 35.954 RON | 1.849.626 RON | -1.375.171 RON | 2 |
| 2019 | 2.231.901 RON | -517.252 RON | 3.836.223 RON | 29.895 RON | 2.783.214 RON | -1.022.147 RON | 2 |
| 2018 | 3.355.731 RON | -691.141 RON | 4.145.055 RON | 28.633 RON | 3.611.436 RON | -504.894 RON | 2 |
| 2017 | 4.573.614 RON | 200.525 RON | 4.543.748 RON | 1.145 RON | 4.727.258 RON | 186.247 RON | 2 |
| 2016 | 2.466.359 RON | 65.945 RON | 1.942.096 RON | 1.726 RON | 1.926.092 RON | -14.278 RON | 1 |
| 2015 | 398.573 RON | -69.491 RON | 507.065 RON | 863 RON | 425.979 RON | -80.223 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | -9.905 RON | 60.381 RON | 536 RON | 50.390 RON | -9.455 RON | — |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 683.914 RON | 1.050.819 RON | 2.231.901 RON | 3.355.731 RON | 4.573.614 RON | 2.466.359 RON | 398.573 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 866.778 RON | 1.497.182 RON | 2.531.315 RON | 3.739.454 RON | 4.848.358 RON | 2.524.352 RON | 399.850 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.676.182 RON | 1.836.289 RON | 3.023.254 RON | 4.430.595 RON | 4.608.632 RON | 2.433.350 RON | 469.341 RON | 9.905 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 239.726 RON | 91.002 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 809.404 RON | 339.107 RON | 491.939 RON | 691.141 RON | 0 RON | 0 RON | — | 9.905 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 200.525 RON | 65.945 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 818.071 RON | 353.034 RON | 517.252 RON | 691.141 RON | 0 RON | 0 RON | 69.491 RON | 9.905 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 31.015 RON | 35.954 RON | 29.895 RON | 28.633 RON | 1.145 RON | 1.726 RON | 863 RON | 536 RON |
| Active circulante | 1.864.124 RON | 1.849.626 RON | 2.783.214 RON | 3.611.436 RON | 4.727.258 RON | 1.926.092 RON | 425.979 RON | 50.390 RON |
| Stocuri | 649.318 RON | 582.747 RON | 854.409 RON | 1.774.184 RON | 1.148.437 RON | 591.713 RON | 102.728 RON | 48.531 RON |
| Creante | 1.162.743 RON | 1.147.718 RON | 1.539.544 RON | 1.439.273 RON | 3.024.100 RON | 996.784 RON | 186.037 RON | 1.186 RON |
| Casa si conturi la banci | 52.063 RON | 119.161 RON | 389.261 RON | 397.979 RON | 554.721 RON | 337.595 RON | 137.214 RON | 673 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 967 RON | 92 RON | 1.592 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 4.088.381 RON | 3.260.751 RON | 3.836.223 RON | 4.145.055 RON | 4.543.748 RON | 1.942.096 RON | 507.065 RON | 60.381 RON |
| Capitaluri proprii | -2.193.242 RON | -1.375.171 RON | -1.022.147 RON | -504.894 RON | 186.247 RON | -14.278 RON | -80.223 RON | -9.455 RON |
| Capital subscris varsat | 460 RON | 460 RON | 450 RON | 450 RON | 450 RON | 450 RON | — | 450 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.