ONRC · 22.08.2026
ANAF · 01.09.2026
ANAF · 01.09.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
suspendă solu?ionarea apelului până la solu?ionarea defintivă a dosarului 664/42/2022 de pe rolul Tribunalului Bucureşti. Cu recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată, azi, 28.05.2026, prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei
Admite în parte acţiunea. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 468.950,44 lei. Obligă pârâta la îndeplinirea obligaţiilor stabilite prin contractual de achiziţie publică nr.2599/4.06.2019 încheiat între părţi. Respinge în rest acţiunea. Cu apel în 30 zile de la comunicare ce se va depune la Tribunalul Prahova. Pronunţată prin punerea la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 7.07.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 07.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 30.06.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 30.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 18.06.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 18.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 04.06.2025.
Amână pronun?area la data de 04.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei astăzi,21.05.2025
Amână pronunţarea în cauză la data de 21.05.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 07.05.2025.
Ia act de renuntarea reclamantei la judecata cererii. Cu drept de recurs in termen de 15 zile de la comunicare. Pronuntata prin punerea solutiei la dispozitia părtilor de catre grefa astazi 8.08.2024
Admite cererea. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 2761,94 lei reprezentând contravaloarea facturii seria DB LDP nr. 03530 din 28.06.2023. Obligă pârâta la plata către reclamantă a dobânzii legale penalizatoare calculată de la data scadenţei facturii seria DB LDP nr. 03530 din 28.06.2023, conform art. 3 alin. 2^1 din OG nr. 13/201 (dobânda legală + 8%), de la data scadenţei şi până la achitarea integrală a debitului. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 200 lei, reprezentând cheltuieli de judecată. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Târgovişte, sub sanc?iunea nulită?ii. Pronunţată azi, 30.10.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 30.10.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 16.10.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 16.10.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.10.2024.
Cerere de amânare încuviinţată pârâtei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.529.140 RON | 413.935 RON | 21.265.090 RON | 3.678.692 RON | 31.476.702 RON | 3.297.010 RON | 5 |
| 2024 | 79.093.654 RON | 435.389 RON | 59.763.265 RON | 2.530.834 RON | 64.553.244 RON | 5.527.519 RON | 13 |
| 2023 | 55.734.596 RON | 693.756 RON | 37.686.281 RON | 2.211.047 RON | 42.496.529 RON | 5.228.000 RON | 8 |
| 2022 | 869.910 RON | 236.565 RON | 2.219.890 RON | 1.519.645 RON | 4.666.988 RON | 4.621.200 RON | 7 |
| 2021 | 3.013.259 RON | -43.225 RON | 3.816.711 RON | 2.371.613 RON | 5.829.734 RON | 4.384.636 RON | 8 |
| 2020 | 4.674.133 RON | 3.485.407 RON | 2.541.187 RON | 2.293.476 RON | 4.886.099 RON | 4.638.388 RON | 6 |
| 2019 | 1.677.927 RON | 808.074 RON | 2.636.383 RON | 2.378.075 RON | 1.416.059 RON | 1.157.751 RON | 6 |
| 2018 | 368.797 RON | 60.503 RON | 211.668 RON | 153.838 RON | 406.256 RON | 348.426 RON | — |
| 2017 | 445.483 RON | 84.318 RON | 332.250 RON | 182.739 RON | 438.685 RON | 289.174 RON | 3 |
| 2016 | 455.210 RON | 140.871 RON | 230.866 RON | 458.740 RON | 220.664 RON | 401.262 RON | 1 |
| 2015 | 55.916 RON | 54.239 RON | 1.677 RON | — | 55.916 RON | 54.239 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 962 RON | 30 RON | 992 RON | 200 RON | 1.162 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 34.529.140 RON | 79.093.654 RON | 55.734.596 RON | 869.910 RON | 3.013.259 RON | 4.674.133 RON | 1.677.927 RON | 368.797 RON | 445.483 RON | 455.210 RON | 55.916 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 34.937.519 RON | 79.100.527 RON | 56.224.437 RON | 895.392 RON | 3.054.825 RON | 4.698.926 RON | 1.677.948 RON | 479.155 RON | 445.483 RON | 526.948 RON | 55.916 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 34.429.290 RON | 78.575.480 RON | 55.304.244 RON | 650.323 RON | 3.068.113 RON | 1.184.144 RON | 848.926 RON | 413.688 RON | 347.510 RON | 363.982 RON | — | -992 RON |
| Profit brut | 508.229 RON | 525.047 RON | 920.193 RON | 245.069 RON | 0 RON | 3.514.782 RON | 829.022 RON | 65.467 RON | 97.973 RON | 162.966 RON | 55.916 RON | 992 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.288 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 413.935 RON | 435.389 RON | 693.756 RON | 236.565 RON | 0 RON | 3.485.407 RON | 808.074 RON | 60.503 RON | 84.318 RON | 140.871 RON | 54.239 RON | 962 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 43.225 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.678.692 RON | 2.530.834 RON | 2.211.047 RON | 1.519.645 RON | 2.371.613 RON | 2.293.476 RON | 2.378.075 RON | 153.838 RON | 182.739 RON | 458.740 RON | — | 992 RON |
| Active circulante | 31.476.702 RON | 64.553.244 RON | 42.496.529 RON | 4.666.988 RON | 5.829.734 RON | 4.886.099 RON | 1.416.059 RON | 406.256 RON | 438.685 RON | 220.664 RON | 55.916 RON | 200 RON |
| Stocuri | 18.507 RON | 4.338.705 RON | 10.104.987 RON | 2.992.148 RON | 2.937.919 RON | 2.916.492 RON | 940.827 RON | 5.485 RON | 1.064 RON | 53.824 RON | — | — |
| Creante | 23.703.131 RON | 33.666.711 RON | 553.805 RON | 986.376 RON | 34.006 RON | 78.045 RON | 47.745 RON | 227.768 RON | 204.116 RON | 163.980 RON | 55.916 RON | 200 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.755.064 RON | 26.547.828 RON | 31.837.737 RON | 688.464 RON | 2.857.809 RON | 1.891.562 RON | 427.487 RON | 173.003 RON | 233.505 RON | 2.860 RON | — | — |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 654.457 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 21.265.090 RON | 59.763.265 RON | 37.686.281 RON | 2.219.890 RON | 3.816.711 RON | 2.541.187 RON | 2.636.383 RON | 211.668 RON | 332.250 RON | 230.866 RON | 1.677 RON | 30 RON |
| Provizioane | 1.793.294 RON | 1.793.294 RON | 1.793.295 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri in avans | 8.800.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 47.276 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 3.297.010 RON | 5.527.519 RON | 5.228.000 RON | 4.621.200 RON | 4.384.636 RON | 4.638.388 RON | 1.157.751 RON | 348.426 RON | 289.174 RON | 401.262 RON | 54.239 RON | 1.162 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 13 | 8 | 7 | 8 | 6 | 6 | — | 3 | 1 | — | — |
6 contracte atribuite, in valoare de 96.498.770 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
6 contracte
96.498.770 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 01:11).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
CONI SRLCUI 1310859 | 32 | 15 | 2 | — | vezi ↗ |
ACVI - STAR CONSTRUCT SRLCUI 29369864 | 5 | 5 | 0 | — | vezi ↗ |
INTERCONFORMITY MANAGEMENT SRLCUI 36048484 | 2 | 2 | 2 | — | vezi ↗ |
BOMACA PROIECT SRLCUI 18241044 | 2 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
GENERAL TRUST ARGES SRLCUI 15428170 | 1 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 8 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
CONI SRLCUI 1310859 | 32 | terț susținător | 17 | — | vezi ↗ |
LIN IMPEX SRLCUI 6581069 | 2 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ | |
YOKOGAWA EUROPE B.V. OLANDA SUCURSALA ROMANIAanterior: YOKOGAWA EUROPE B.V. OLANDA SUCURSALA ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNATCUI 16434790 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
MOLDOCOR SACUI 2046250 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 13 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.