ONRC
ONRC
ANAF · anul 2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 9.144.458 RON | 482.763 RON | 4.973.593 RON | 3.142 RON | 6.241.219 RON | 1.141.063 RON | — |
| 2021 | 5.353.490 RON | 459.684 RON | 3.214.384 RON | 5.536 RON | 3.864.249 RON | 658.299 RON | 3 |
| 2020 | 1.742.554 RON | 261.983 RON | 1.664.892 RON | 10.540 RON | 1.836.894 RON | 198.615 RON | 3 |
| 2019 | 1.616.039 RON | 311.080 RON | 1.109.070 RON | 16.632 RON | 1.011.830 RON | -63.368 RON | 4 |
| 2018 | 1.552.333 RON | 188.844 RON | 782.738 RON | 14.287 RON | 595.041 RON | -159.528 RON | 8 |
| 2017 | 1.494.923 RON | 264.224 RON | 1.570.733 RON | 33.151 RON | 1.189.162 RON | -348.372 RON | 9 |
| 2016 | 652.578 RON | -479.322 RON | 848.747 RON | 37.661 RON | 163.136 RON | -647.596 RON | 7 |
| 2015 | 74.136 RON | -84.649 RON | 199.639 RON | — | 120.872 RON | -78.730 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | -4.081 RON | 0 RON | — | 5.919 RON | 5.919 RON | — |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 9.144.458 RON | 5.353.490 RON | 1.742.554 RON | 1.616.039 RON | 1.552.333 RON | 1.494.923 RON | 652.578 RON | 74.136 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 9.211.900 RON | 5.355.447 RON | 1.745.385 RON | 1.620.639 RON | 1.606.729 RON | 2.118.874 RON | 660.742 RON | 80.861 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 8.659.860 RON | 4.832.517 RON | 1.454.435 RON | 1.299.429 RON | 1.413.603 RON | 1.854.650 RON | 1.140.064 RON | 165.510 RON | 4.081 RON |
| Profit brut | 552.040 RON | 522.930 RON | 290.950 RON | 321.210 RON | 193.126 RON | 264.224 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 479.322 RON | — | 4.081 RON |
| Profit net | 482.763 RON | 459.684 RON | 261.983 RON | 311.080 RON | 188.844 RON | 264.224 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 479.322 RON | 84.649 RON | 4.081 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.142 RON | 5.536 RON | 10.540 RON | 16.632 RON | 14.287 RON | 33.151 RON | 37.661 RON | — | — |
| Active circulante | 6.241.219 RON | 3.864.249 RON | 1.836.894 RON | 1.011.830 RON | 595.041 RON | 1.189.162 RON | 163.136 RON | 120.872 RON | 5.919 RON |
| Creante | 3.593.683 RON | 1.335.377 RON | 501.273 RON | 463.166 RON | 339.896 RON | 1.178.883 RON | 140.499 RON | 20.774 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 2.647.536 RON | 2.528.872 RON | 1.335.621 RON | 548.664 RON | 255.145 RON | 10.279 RON | 22.637 RON | 100.098 RON | 5.919 RON |
| Cheltuieli in avans | 15.052 RON | 12.519 RON | 16.073 RON | 17.240 RON | 13.882 RON | 48 RON | 354 RON | 37 RON | — |
| Datorii totale | 4.973.593 RON | 3.214.384 RON | 1.664.892 RON | 1.109.070 RON | 782.738 RON | 1.570.733 RON | 848.747 RON | 199.639 RON | 0 RON |
| Venituri in avans | 144.757 RON | 9.621 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.141.063 RON | 658.299 RON | 198.615 RON | -63.368 RON | -159.528 RON | -348.372 RON | -647.596 RON | -78.730 RON | 5.919 RON |
| Capital subscris varsat | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 45.000 RON | 10.000 RON | — | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 3 | 3 | 4 | 8 | 9 | 7 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.