ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
sat Gottlob
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană | nepublicat |
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 80% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 464.209 RON | 69.127 RON | 106.334 RON | 28.027 RON | 316.924 RON | 238.617 RON | 1 |
| 2024 | 396.449 RON | 126.848 RON | 82.718 RON | 17.481 RON | 379.728 RON | 314.491 RON | 1 |
| 2023 | 198.217 RON | 34.587 RON | 76.939 RON | 11.163 RON | 122.138 RON | 56.378 RON | 1 |
| 2022 | 194.358 RON | 102.720 RON | 73.277 RON | 3.461 RON | 172.933 RON | 103.170 RON | 1 |
| 2021 | 194.395 RON | 74.487 RON | 252.532 RON | 5.343 RON | 332.956 RON | 85.867 RON | 1 |
| 2020 | 210.122 RON | 45.384 RON | 89.777 RON | 7.225 RON | 149.463 RON | 67.049 RON | 1 |
| 2019 | 216.055 RON | 91.714 RON | 67.863 RON | 17.429 RON | 223.904 RON | 173.664 RON | 1 |
| 2018 | 216.086 RON | 81.500 RON | 105.017 RON | 37.354 RON | 149.390 RON | 81.950 RON | 2 |
| 2017 | 279.650 RON | 34.064 RON | 118.164 RON | 46.616 RON | 105.748 RON | 34.514 RON | 3 |
| 2016 | 402.986 RON | 26.877 RON | 118.314 RON | 64.209 RON | 80.445 RON | 27.327 RON | 2 |
| 2015 | 482.434 RON | 31.899 RON | 92.887 RON | — | 138.961 RON | 46.074 RON | 1 |
| 2014 | 303.542 RON | 13.800 RON | 87.387 RON | — | 101.562 RON | 14.175 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 464.209 RON | 396.449 RON | 198.217 RON | 194.358 RON | 194.395 RON | 210.122 RON | 216.055 RON | 216.086 RON | 279.650 RON | 402.986 RON | 482.434 RON | 303.542 RON |
| Venituri totale | 464.209 RON | 387.601 RON | 198.217 RON | 212.086 RON | 194.458 RON | 211.046 RON | 216.055 RON | 216.086 RON | 279.653 RON | 402.986 RON | 483.363 RON | 305.593 RON |
| Cheltuieli totale | 382.227 RON | 248.025 RON | 161.648 RON | 107.304 RON | 118.065 RON | 163.902 RON | 122.180 RON | 132.425 RON | 242.792 RON | 365.387 RON | 441.944 RON | 287.513 RON |
| Profit brut | 81.982 RON | 139.576 RON | 36.569 RON | 104.782 RON | 76.393 RON | 47.144 RON | 93.875 RON | 83.661 RON | 36.861 RON | 37.599 RON | 41.419 RON | 18.080 RON |
| Profit net | 69.127 RON | 126.848 RON | 34.587 RON | 102.720 RON | 74.487 RON | 45.384 RON | 91.714 RON | 81.500 RON | 34.064 RON | 26.877 RON | 31.899 RON | 13.800 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 28.027 RON | 17.481 RON | 11.163 RON | 3.461 RON | 5.343 RON | 7.225 RON | 17.429 RON | 37.354 RON | 46.616 RON | 64.209 RON | — | — |
| Active circulante | 316.924 RON | 379.728 RON | 122.138 RON | 172.933 RON | 332.956 RON | 149.463 RON | 223.904 RON | 149.390 RON | 105.748 RON | 80.445 RON | 138.961 RON | 101.562 RON |
| Stocuri | 4.586 RON | 294 RON | 3.647 RON | 2.777 RON | 2.701 RON | 3 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 286.553 RON | 342.264 RON | 115.964 RON | 79.647 RON | 8.959 RON | 7.195 RON | 10.385 RON | 11.629 RON | 38.564 RON | 16.356 RON | 68.336 RON | 73.939 RON |
| Casa si conturi la banci | 25.785 RON | 37.170 RON | 2.527 RON | 90.509 RON | 321.296 RON | 142.265 RON | 213.519 RON | 137.761 RON | 67.184 RON | 64.089 RON | 70.625 RON | 27.623 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 16 RON | 53 RON | 100 RON | 138 RON | 194 RON | 223 RON | 314 RON | 987 RON | — | — |
| Datorii totale | 106.334 RON | 82.718 RON | 76.939 RON | 73.277 RON | 252.532 RON | 89.777 RON | 67.863 RON | 105.017 RON | 118.164 RON | 118.314 RON | 92.887 RON | 87.387 RON |
| Capitaluri proprii | 238.617 RON | 314.491 RON | 56.378 RON | 103.170 RON | 85.867 RON | 67.049 RON | 173.664 RON | 81.950 RON | 34.514 RON | 27.327 RON | 46.074 RON | 14.175 RON |
| Capital subscris varsat | 375 RON | 375 RON | 375 RON | 375 RON | 375 RON | 375 RON | 375 RON | 375 RON | 375 RON | 375 RON | — | 375 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.