ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite acţiunea civilă formulată de reclamanta Piros Security Force SRL în contradictoriu cu pârâta Entorno Reabilitări SRL . Obligă pârâta la plata sumei de 1314 lei debit neachitat la care se adaugă penalităţi contractuale de întârziere de la data scadenţei facturilor până la plata efectivă. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 500 lei cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, cererea de apel urmând a fi depusă la Judecătoria Arad. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 03.02.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.651 RON | -119.147 RON | 143.501 RON | 35.569 RON | 53.563 RON | -54.369 RON | 1 |
| 2024 | 208.693 RON | -36.266 RON | 53.751 RON | 44.546 RON | 17.992 RON | 8.787 RON | — |
| 2023 | 362.562 RON | -85.112 RON | 202.704 RON | 55.683 RON | 192.073 RON | 45.052 RON | 3 |
| 2022 | 414.197 RON | -441.116 RON | 60.214 RON | — | 190.378 RON | 130.164 RON | 3 |
| 2021 | 700.852 RON | 240.781 RON | 236.757 RON | 20.595 RON | 787.463 RON | 571.301 RON | 4 |
| 2020 | 299.566 RON | -231.458 RON | 87.829 RON | 7.380 RON | 410.970 RON | 330.521 RON | 5 |
| 2019 | 287.412 RON | 219.843 RON | 59.836 RON | 4.702 RON | 617.113 RON | 561.979 RON | 2 |
| 2018 | 54.609 RON | 46.563 RON | 36.342 RON | 6.392 RON | 372.076 RON | 342.126 RON | 0 |
| 2017 | 13.360 RON | -45.058 RON | 34.704 RON | 8.081 RON | 322.176 RON | 295.553 RON | 1 |
| 2016 | 151.923 RON | 49.964 RON | 35.678 RON | 9.770 RON | 366.519 RON | 340.611 RON | 1 |
| 2015 | 214.778 RON | 0 RON | 32.224 RON | 0 RON | 322.871 RON | 290.647 RON | — |
| 2014 | 103.866 RON | 100.240 RON | 1.500 RON | — | 101.940 RON | 100.440 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 36.651 RON | 208.693 RON | 362.562 RON | 414.197 RON | 700.852 RON | 299.566 RON | 287.412 RON | 54.609 RON | 13.360 RON | 151.923 RON | 214.778 RON | 103.866 RON |
| Venituri totale | 36.689 RON | 208.693 RON | 362.562 RON | 414.197 RON | 700.852 RON | 299.566 RON | 287.412 RON | 54.609 RON | 13.360 RON | 151.923 RON | 214.778 RON | 103.866 RON |
| Cheltuieli totale | 155.468 RON | 242.891 RON | 444.048 RON | 851.171 RON | 453.062 RON | 528.028 RON | 63.632 RON | 6.408 RON | 58.017 RON | 98.641 RON | 208.334 RON | 510 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 247.790 RON | 0 RON | 223.780 RON | 48.201 RON | 0 RON | 53.282 RON | 6.444 RON | 103.356 RON |
| Pierdere bruta | 118.779 RON | 34.198 RON | 81.486 RON | 436.974 RON | 0 RON | 228.462 RON | 0 RON | 0 RON | 44.657 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 240.781 RON | 0 RON | 219.843 RON | 46.563 RON | 0 RON | 49.964 RON | 0 RON | 100.240 RON |
| Pierdere neta | 119.147 RON | 36.266 RON | 85.112 RON | 441.116 RON | 0 RON | 231.458 RON | 0 RON | 0 RON | 45.058 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 35.569 RON | 44.546 RON | 55.683 RON | — | 20.595 RON | 7.380 RON | 4.702 RON | 6.392 RON | 8.081 RON | 9.770 RON | 0 RON | — |
| Active circulante | 53.563 RON | 17.992 RON | 192.073 RON | 190.378 RON | 787.463 RON | 410.970 RON | 617.113 RON | 372.076 RON | 322.176 RON | 366.519 RON | 322.871 RON | 101.940 RON |
| Stocuri | 8.903 RON | — | — | — | 12.464 RON | 12.464 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — |
| Creante | 30.074 RON | 9.389 RON | 165.798 RON | 177.370 RON | 505.721 RON | 62.857 RON | 53.784 RON | 28.326 RON | 28.327 RON | 38.467 RON | 49.992 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 14.586 RON | 8.603 RON | 26.275 RON | 13.008 RON | 269.278 RON | 335.649 RON | 563.329 RON | 343.750 RON | 293.849 RON | 328.052 RON | 272.879 RON | 101.940 RON |
| Datorii totale | 143.501 RON | 53.751 RON | 202.704 RON | 60.214 RON | 236.757 RON | 87.829 RON | 59.836 RON | 36.342 RON | 34.704 RON | 35.678 RON | 32.224 RON | 1.500 RON |
| Capitaluri proprii | -54.369 RON | 8.787 RON | 45.052 RON | 130.164 RON | 571.301 RON | 330.521 RON | 561.979 RON | 342.126 RON | 295.553 RON | 340.611 RON | 290.647 RON | 100.440 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 210 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | 3 | 3 | 4 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.