ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 1% |
| firmă | 99% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea formulată de reclamanta INVESTCAPITAL Ltd, în contradictoriu cu pârâta STORMATIC S.R.L.. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 2.549,64 lei reprezentând contravaloare facturi. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 200 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin intermediul grefei instanţei, astăzi, 24.04.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.310.667 RON | 752.217 RON | 3.816.792 RON | 12.742.529 RON | 6.115.062 RON | 15.040.799 RON | 1 |
| 2024 | 1.289.558 RON | 662.093 RON | 3.784.983 RON | 12.420.170 RON | 5.652.428 RON | 14.288.582 RON | 1 |
| 2023 | 1.508.438 RON | 564.059 RON | 4.146.528 RON | 12.560.628 RON | 5.507.982 RON | 13.922.082 RON | 1 |
| 2022 | 1.195.820 RON | 657.086 RON | 4.356.837 RON | 13.872.904 RON | 5.227.598 RON | 14.743.665 RON | 1 |
| 2021 | 1.159.613 RON | 620.443 RON | 4.229.129 RON | 14.624.329 RON | 3.691.379 RON | 14.086.579 RON | 1 |
| 2020 | 1.082.236 RON | 612.622 RON | 4.469.070 RON | 14.792.854 RON | 3.142.352 RON | 13.466.136 RON | — |
| 2019 | 1.029.813 RON | 555.916 RON | 4.351.711 RON | 14.552.549 RON | 2.652.676 RON | 12.853.514 RON | 1 |
| 2018 | 1.756.958 RON | 1.603.310 RON | 4.150.046 RON | 14.629.796 RON | 1.844.152 RON | 12.325.519 RON | 1 |
| 2017 | 5.975.660 RON | 1.583.230 RON | 4.021.969 RON | 14.365.310 RON | 2.320.153 RON | 12.165.156 RON | 1 |
| 2016 | 7.544.565 RON | 5.136.979 RON | 6.215.660 RON | 14.572.809 RON | 2.947.919 RON | 11.309.068 RON | 1 |
| 2015 | 10.149.713 RON | 5.210.651 RON | 3.766.219 RON | 6.302.727 RON | 6.391.136 RON | 8.931.630 RON | — |
| 2014 | 5.720.052 RON | 3.740.948 RON | 1.292.585 RON | 5.106.974 RON | 593.873 RON | 3.750.948 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.310.667 RON | 1.289.558 RON | 1.508.438 RON | 1.195.820 RON | 1.159.613 RON | 1.082.236 RON | 1.029.813 RON | 1.756.958 RON | 5.975.660 RON | 7.544.565 RON | 10.149.713 RON | 5.720.052 RON |
| Venituri totale | 1.310.670 RON | 1.289.560 RON | 1.509.413 RON | 2.098.375 RON | 1.159.613 RON | 1.082.236 RON | 1.030.000 RON | 3.131.567 RON | 5.980.660 RON | 12.381.219 RON | 14.017.936 RON | 5.720.055 RON |
| Cheltuieli totale | 435.406 RON | 505.829 RON | 930.561 RON | 1.422.403 RON | 528.387 RON | 437.147 RON | 368.148 RON | 1.169.125 RON | 4.073.311 RON | 6.265.768 RON | 7.814.780 RON | 1.266.546 RON |
| Profit brut | 875.264 RON | 783.731 RON | 578.852 RON | 675.972 RON | 631.226 RON | 645.089 RON | 661.852 RON | 1.962.442 RON | 1.907.349 RON | 6.115.451 RON | 6.203.156 RON | 4.453.509 RON |
| Profit net | 752.217 RON | 662.093 RON | 564.059 RON | 657.086 RON | 620.443 RON | 612.622 RON | 555.916 RON | 1.603.310 RON | 1.583.230 RON | 5.136.979 RON | 5.210.651 RON | 3.740.948 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 12.742.529 RON | 12.420.170 RON | 12.560.628 RON | 13.872.904 RON | 14.624.329 RON | 14.792.854 RON | 14.552.549 RON | 14.629.796 RON | 14.365.310 RON | 14.572.809 RON | 6.302.727 RON | 5.106.974 RON |
| Active circulante | 6.115.062 RON | 5.652.428 RON | 5.507.982 RON | 5.227.598 RON | 3.691.379 RON | 3.142.352 RON | 2.652.676 RON | 1.844.152 RON | 2.320.153 RON | 2.947.919 RON | 6.391.136 RON | 593.873 RON |
| Stocuri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 493.707 RON | 493.707 RON | 560.688 RON | 502.864 RON | 247.185 RON | 247.185 RON | 216.950 RON | 760.318 RON | 90.000 RON |
| Creante | 6.086.902 RON | 5.625.462 RON | 5.473.893 RON | 4.416.831 RON | 2.773.759 RON | 2.567.668 RON | 2.147.056 RON | 1.596.586 RON | 2.056.487 RON | 2.726.653 RON | 5.625.727 RON | 69.120 RON |
| Casa si conturi la banci | 28.160 RON | 26.966 RON | 34.089 RON | 317.060 RON | 423.913 RON | 13.996 RON | 2.756 RON | 381 RON | 16.481 RON | 4.316 RON | 5.091 RON | 434.753 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 967 RON | — | — | — | — | — | 1.617 RON | 6.117 RON | 4.000 RON | 3.986 RON | 6.216 RON |
| Datorii totale | 3.816.792 RON | 3.784.983 RON | 4.146.528 RON | 4.356.837 RON | 4.229.129 RON | 4.469.070 RON | 4.351.711 RON | 4.150.046 RON | 4.021.969 RON | 6.215.660 RON | 3.766.219 RON | 1.292.585 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 504.455 RON | — | — | 663.530 RON |
| Capitaluri proprii | 15.040.799 RON | 14.288.582 RON | 13.922.082 RON | 14.743.665 RON | 14.086.579 RON | 13.466.136 RON | 12.853.514 RON | 12.325.519 RON | 12.165.156 RON | 11.309.068 RON | 8.931.630 RON | 3.750.948 RON |
| Capital subscris varsat | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |