ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | -120 RON | 56.682 RON | — | — | -56.682 RON | — |
| 2022 | — | -100 RON | 56.562 RON | — | — | -56.562 RON | — |
| 2021 | — | -100 RON | 56.462 RON | — | — | -56.462 RON | — |
| 2020 | — | -26.889 RON | 56.362 RON | — | — | -56.362 RON | 0 |
| 2019 | — | -484 RON | 56.370 RON | — | 26.896 RON | -29.474 RON | 0 |
| 2018 | — | -523 RON | 56.369 RON | 212 RON | 26.895 RON | -29.262 RON | — |
| 2017 | 12.603 RON | -16.980 RON | 56.370 RON | 635 RON | 26.996 RON | -28.739 RON | 1 |
| 2016 | 126.878 RON | -12.009 RON | 55.383 RON | 907 RON | 39.118 RON | -11.759 RON | 2 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | 12.603 RON | 126.878 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.620 RON | 129.790 RON |
| Cheltuieli totale | 120 RON | 100 RON | 100 RON | 26.889 RON | 484 RON | 523 RON | 31.454 RON | 140.330 RON |
| Pierdere bruta | 120 RON | 100 RON | 100 RON | 26.889 RON | 484 RON | 523 RON | 16.834 RON | 10.540 RON |
| Pierdere neta | 120 RON | 100 RON | 100 RON | 26.889 RON | 484 RON | 523 RON | 16.980 RON | 12.009 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 212 RON | 635 RON | 907 RON |
| Active circulante | — | — | — | — | 26.896 RON | 26.895 RON | 26.996 RON | 39.118 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 26.649 RON | 26.648 RON | 26.649 RON | 27.946 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | 247 RON | 247 RON | 347 RON | 11.172 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | 3.599 RON |
| Datorii totale | 56.682 RON | 56.562 RON | 56.462 RON | 56.362 RON | 56.370 RON | 56.369 RON | 56.370 RON | 55.383 RON |
| Capitaluri proprii | -56.682 RON | -56.562 RON | -56.462 RON | -56.362 RON | -29.474 RON | -29.262 RON | -28.739 RON | -11.759 RON |
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 0 | 0 | — | 1 | 2 |