| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3.204 RON | 527.773 RON | 175.500 RON | 6.789 RON | -345.484 RON | — |
| 2024 | — | -1.354 RON | 525.166 RON | 175.500 RON | 7.386 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -342.280 RON |
| — |
| 2023 | — | -2.012 RON | 523.674 RON | 175.500 RON | 7.248 RON | -340.926 RON | — |
| 2022 | — | -5.997 RON | 523.644 RON | 199.628 RON | 9.230 RON | -314.786 RON | — |
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 513.206 RON | 201.453 RON | 2.964 RON | -308.789 RON | — |
| 2020 | — | -14.981 RON | 513.206 RON | 201.453 RON | 2.964 RON | -308.789 RON | — |
| 2019 | — | -17.942 RON | 510.564 RON | 207.707 RON | 9.049 RON | -293.808 RON | — |
| 2018 | — | -22.755 RON | 502.714 RON | 214.584 RON | 12.263 RON | -275.867 RON | — |
| 2017 | — | -28.723 RON | 496.566 RON | 229.250 RON | 14.204 RON | -253.112 RON | — |
| 2016 | — | -66.603 RON | 494.388 RON | 248.620 RON | 21.379 RON | -224.389 RON | — |
| 2015 | 29.907 RON | -118.539 RON | 566.487 RON | 351.001 RON | 57.700 RON | -157.786 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | -48.047 RON | 214.840 RON | 69.898 RON | 105.695 RON | -39.247 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | 29.907 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 5 RON | 17 RON | 91 RON | 0 RON | 0 RON | 28 RON | 0 RON | 9 RON | 3 RON | 119.046 RON | 29.998 RON | 418 RON |
| Cheltuieli totale | 3.209 RON | 1.371 RON | 2.103 RON | 5.997 RON | — | 15.009 RON | 17.942 RON | 22.764 RON | 28.726 RON | 182.836 RON | 147.640 RON | 48.465 RON |
| Pierdere bruta | 3.204 RON | 1.354 RON | 2.012 RON | 5.997 RON | 0 RON | 14.981 RON | 17.942 RON | 22.755 RON | 28.723 RON | 63.790 RON | — | 48.047 RON |
| Pierdere neta | 3.204 RON | 1.354 RON | 2.012 RON | 5.997 RON | 0 RON | 14.981 RON | 17.942 RON | 22.755 RON | 28.723 RON | 66.603 RON | 118.539 RON | 48.047 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 175.500 RON | 175.500 RON | 175.500 RON | 199.628 RON | 201.453 RON | 201.453 RON | 207.707 RON | 214.584 RON | 229.250 RON | 248.620 RON | 351.001 RON | 69.898 RON |
| Active circulante | 6.789 RON | 7.386 RON | 7.248 RON | 9.230 RON | 2.964 RON | 2.964 RON | 9.049 RON | 12.263 RON | 14.204 RON | 21.379 RON | 57.700 RON | 105.695 RON |
| Stocuri | 5.323 RON | 5.323 RON | 5.323 RON | 5.323 RON | 5.323 RON | 5.323 RON | 5.323 RON | 5.323 RON | — | — | — | — |
| Creante | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 5.323 RON | 90 RON | 36.000 RON | 36.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 966 RON | 1.563 RON | 1.425 RON | 3.407 RON | -2.859 RON | -2.859 RON | 3.226 RON | 6.440 RON | 8.881 RON | 21.289 RON | 21.700 RON | 69.695 RON |
| Datorii totale | 527.773 RON | 525.166 RON | 523.674 RON | 523.644 RON | 513.206 RON | 513.206 RON | 510.564 RON | 502.714 RON | 496.566 RON | 494.388 RON | 566.487 RON | 214.840 RON |
| Capitaluri proprii | -345.484 RON | -342.280 RON | -340.926 RON | -314.786 RON | -308.789 RON | -308.789 RON | -293.808 RON | -275.867 RON | -253.112 RON | -224.389 RON | -157.786 RON | -39.247 RON |
| Capital subscris varsat | 8.800 RON | 8.800 RON | 8.800 RON | 8.800 RON | 8.800 RON | 8.800 RON | 8.800 RON | 8.800 RON | 8.800 RON | 8.800 RON | — | 8.800 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.