MAROLY ACTIV SRL
- J40/6460/2014BUCURESTIdin 29.05.2014
- J2016003629238ILFOVdin 08.09.2016in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.008 RON | 1.947 RON | 331.975 RON | 266.073 RON | 45.419 RON | -20.483 RON | 0 |
| 2024 | — | -22.430 RON | 72.000 RON | 34.482 RON | 15.088 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -22.430 RON |
| — |
| 2023 | 2.715.094 RON | -28.620 RON | 1.701.822 RON | 242.157 RON | 699.171 RON | -743.624 RON | 2 |
| 2022 | 2.339.138 RON | -387.014 RON | 4.156.631 RON | 498.553 RON | 2.937.933 RON | -715.004 RON | 4 |
| 2021 | 3.522.898 RON | -328.470 RON | 3.299.755 RON | 749.086 RON | 2.666.035 RON | 115.706 RON | 5 |
| 2020 | 2.851.558 RON | 345.734 RON | 3.826.737 RON | 649.172 RON | 3.617.546 RON | 444.175 RON | 5 |
| 2019 | 3.236.936 RON | -70.335 RON | 3.945.270 RON | 241.415 RON | 3.800.755 RON | 98.441 RON | 5 |
| 2018 | 3.814.756 RON | 100.195 RON | 4.528.633 RON | 181.579 RON | 4.754.364 RON | 410.874 RON | 6 |
| 2017 | 3.294.102 RON | 517.699 RON | 3.426.471 RON | 215.427 RON | 3.725.816 RON | 518.179 RON | 5 |
| 2016 | 3.946.130 RON | 9.351 RON | 3.770.046 RON | 16.349 RON | 3.763.528 RON | 9.831 RON | 4 |
| 2015 | 3.495.720 RON | 276.471 RON | 2.183.697 RON | 2.366 RON | 2.457.401 RON | 276.070 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 21.008 RON | — | 2.715.094 RON | 2.339.138 RON | 3.522.898 RON | 2.851.558 RON | 3.236.936 RON | 3.814.756 RON | 3.294.102 RON | 3.946.130 RON | 3.495.720 RON |
| Venituri totale | 21.008 RON | 0 RON | 4.544.951 RON | 2.916.574 RON | 3.655.383 RON | 3.449.667 RON | 3.490.518 RON | 4.081.110 RON | 3.786.885 RON | 4.009.180 RON | 3.519.118 RON |
| Cheltuieli totale | 18.690 RON | 22.430 RON | 4.564.090 RON | 3.277.708 RON | 3.952.851 RON | 3.074.725 RON | 3.528.383 RON | 3.942.767 RON | 3.169.221 RON | 3.991.688 RON | 3.189.915 RON |
| Profit brut | 2.318 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 374.942 RON | 0 RON | 138.343 RON | 617.664 RON | 17.492 RON | 329.203 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 22.430 RON | 19.139 RON | 361.134 RON | 297.468 RON | 0 RON | 37.865 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 1.947 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 345.734 RON | 0 RON | 100.195 RON | 517.699 RON | 9.351 RON | 276.471 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 22.430 RON | 28.620 RON | 387.014 RON | 328.470 RON | 0 RON | 70.335 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 266.073 RON | 34.482 RON | 242.157 RON | 498.553 RON | 749.086 RON | 649.172 RON | 241.415 RON | 181.579 RON | 215.427 RON | 16.349 RON | 2.366 RON |
| Active circulante | 45.419 RON | 15.088 RON | 699.171 RON | 2.937.933 RON | 2.666.035 RON | 3.617.546 RON | 3.800.755 RON | 4.754.364 RON | 3.725.816 RON | 3.763.528 RON | 2.457.401 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 2.097.584 RON | 1.525.569 RON | 2.892.619 RON | 2.725.590 RON | 2.989.973 RON | 2.303.341 RON | 2.163.406 RON | 988.839 RON |
| Creante | 33.726 RON | 8.396 RON | 621.180 RON | 758.841 RON | 783.093 RON | 594.212 RON | 1.028.156 RON | 1.676.437 RON | 1.051.867 RON | 1.173.318 RON | 884.162 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.693 RON | 6.692 RON | 77.991 RON | 81.508 RON | 357.373 RON | 130.715 RON | 47.009 RON | 87.954 RON | 370.608 RON | 426.804 RON | 584.400 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 16.870 RON | 5.141 RON | 340 RON | 4.194 RON | 1.541 RON | 3.564 RON | 3.407 RON | — | — |
| Datorii totale | 331.975 RON | 72.000 RON | 1.701.822 RON | 4.156.631 RON | 3.299.755 RON | 3.826.737 RON | 3.945.270 RON | 4.528.633 RON | 3.426.471 RON | 3.770.046 RON | 2.183.697 RON |
| Capitaluri proprii | -20.483 RON | -22.430 RON | -743.624 RON | -715.004 RON | 115.706 RON | 444.175 RON | 98.441 RON | 410.874 RON | 518.179 RON | 9.831 RON | 276.070 RON |
| Capital subscris varsat | 0 RON | — | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 2 | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 4 | 3 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.