ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Jilavele, com. Jilavele
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 492.215 RON | 199.452 RON | 134.792 RON | 174.346 RON | 943.013 RON | 1.035.935 RON | 1 |
| 2023 | 289.741 RON | 127.811 RON | 20.026 RON | 39.609 RON | 933.531 RON | 956.482 RON | 1 |
| 2019 | 277.339 RON | 179.680 RON | 7.870 RON | — | 326.825 RON | 296.312 RON | 1 |
| 2017 | 4.020 RON | 915 RON | 121 RON | — | 1.236 RON | 1.115 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2019 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 492.215 RON | 289.741 RON | 277.339 RON | 4.020 RON |
| Venituri totale | 492.255 RON | 290.323 RON | 277.339 RON | 4.020 RON |
| Cheltuieli totale | 283.205 RON | 159.666 RON | 94.802 RON | 2.984 RON |
| Profit brut | 209.050 RON | 130.657 RON | 182.537 RON | 1.036 RON |
| Profit net | 199.452 RON | 127.811 RON | 179.680 RON | 915 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 174.346 RON | 39.609 RON | — | — |
| Active circulante | 943.013 RON | 933.531 RON | 326.825 RON | 1.236 RON |
| Stocuri | 93.149 RON | 233.733 RON | 2.479 RON | — |
| Creante | -159.812 RON | -165.049 RON | -25.072 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 1.009.676 RON | 864.847 RON | 349.418 RON | 1.236 RON |
| Datorii totale | 134.792 RON | 20.026 RON | 7.870 RON | 121 RON |
| Venituri in avans | -53.368 RON | -3.368 RON | 22.643 RON | — |
| Capitaluri proprii | 1.035.935 RON | 956.482 RON | 296.312 RON | 1.115 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — |