BRĂIȚA MONTAN TOUR S.R.L.
- GHIMI AMARILIS S.R.L.documentat 2018 – 2022
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32.212 RON | 6.962 RON | 199.616 RON | 362.047 RON | 36.139 RON | 198.570 RON | 1 |
| 2024 | 306.801 RON | -33.595 RON | 182.327 RON | 364.497 RON | 9.438 RON | 191.608 RON | — |
| 2023 | 838.922 RON | 57.117 RON | 273.138 RON | 386.931 RON | 111.410 RON | 225.203 RON | 7 |
| 2022 | 302.517 RON | 32.783 RON | 203.970 RON | 289.468 RON | 116.270 RON | 168.086 RON | 2 |
| 2021 | 274.597 RON | 63.179 RON | 210.686 RON | 285.666 RON | 60.323 RON | 135.303 RON | 4 |
| 2020 | 269.604 RON | 71.924 RON | 264.649 RON | 292.856 RON | 43.917 RON | 72.124 RON | 4 |
| 2019 | 30.468 RON | -97.741 RON | 568.178 RON | 303.277 RON | 44.720 RON | -220.181 RON | 2 |
| 2018 | 33.535 RON | -39.903 RON | 340.441 RON | 175.063 RON | 42.938 RON | -122.440 RON | 2 |
| 2017 | 84.711 RON | -76.873 RON | 179.532 RON | 20.528 RON | 76.467 RON | -82.537 RON | 3 |
| 2016 | 182.508 RON | 23.274 RON | 18.436 RON | 5.377 RON | 7.396 RON | -5.663 RON | 2 |
| 2015 | 114.080 RON | -29.137 RON | 109.034 RON | 5.852 RON | 74.245 RON | -28.937 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 32.212 RON | 306.801 RON | 838.922 RON | 302.517 RON | 274.597 RON | 269.604 RON | 30.468 RON | 33.535 RON | 84.711 RON | 182.508 RON | 114.080 RON |
| Venituri totale | 87.599 RON | 306.801 RON | 838.922 RON | 311.572 RON | 298.290 RON | 293.998 RON | 30.468 RON | 33.535 RON | 84.753 RON | 182.508 RON | 114.081 RON |
| Cheltuieli totale | 79.779 RON | 337.794 RON | 775.458 RON | 275.975 RON | 232.350 RON | 219.315 RON | 127.904 RON | 72.432 RON | 160.778 RON | 157.409 RON | 139.796 RON |
| Profit brut | 7.820 RON | 0 RON | 63.464 RON | 35.597 RON | 65.940 RON | 74.683 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.099 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 30.993 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 97.436 RON | 38.897 RON | 76.025 RON | 0 RON | 25.715 RON |
| Profit net | 6.962 RON | 0 RON | 57.117 RON | 32.783 RON | 63.179 RON | 71.924 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.274 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 33.595 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 97.741 RON | 39.903 RON | 76.873 RON | 0 RON | 29.137 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 362.047 RON | 364.497 RON | 386.931 RON | 289.468 RON | 285.666 RON | 292.856 RON | 303.277 RON | 175.063 RON | 20.528 RON | 5.377 RON | 5.852 RON |
| Active circulante | 36.139 RON | 9.438 RON | 111.410 RON | 116.270 RON | 60.323 RON | 43.917 RON | 44.720 RON | 42.938 RON | 76.467 RON | 7.396 RON | 74.245 RON |
| Stocuri | 408 RON | 408 RON | 76.246 RON | 86.700 RON | 55.312 RON | 25.965 RON | 23.566 RON | 41.003 RON | 70.322 RON | 4.691 RON | 31.260 RON |
| Creante | 18.933 RON | 7.002 RON | 328 RON | 0 RON | — | — | — | 1.300 RON | 1.292 RON | — | 36.498 RON |
| Casa si conturi la banci | 16.798 RON | 2.028 RON | 34.836 RON | 29.570 RON | 5.011 RON | 17.952 RON | 21.154 RON | 635 RON | 4.853 RON | 2.705 RON | 6.487 RON |
| Datorii totale | 199.616 RON | 182.327 RON | 273.138 RON | 203.970 RON | 210.686 RON | 264.649 RON | 568.178 RON | 340.441 RON | 179.532 RON | 18.436 RON | 109.034 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 33.682 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 198.570 RON | 191.608 RON | 225.203 RON | 168.086 RON | 135.303 RON | 72.124 RON | -220.181 RON | -122.440 RON | -82.537 RON | -5.663 RON | -28.937 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | 7 | 2 | 4 | 4 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 |