ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
etaj 1 şi etaj 2
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge plângerea. Cu apel în termen de 30 zile de la comunicare, cerere de apel ce se va depune la Judecătoria Balş. Pronunţată azi, 04.06.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Admite cererea de amânare a cauzei formulată de apărătorul ales al petentului, amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 04.06.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.570.102 RON | 4.227 RON | 2.194.118 RON | 139.635 RON | 2.082.436 RON | 27.953 RON | 9 |
| 2024 | 1.661.597 RON | 8.889 RON | 2.151.116 RON | 384.181 RON | 1.925.710 RON | 158.775 RON | 9 |
| 2023 | 1.245.133 RON | 9.990 RON | 2.419.085 RON | 398.438 RON | 2.165.317 RON | 149.886 RON | 10 |
| 2022 | 1.288.796 RON | 5.568 RON | 2.139.764 RON | 297.393 RON | 1.970.751 RON | 139.896 RON | 9 |
| 2021 | 1.300.678 RON | 58.142 RON | 2.403.737 RON | 315.552 RON | 2.201.997 RON | 134.328 RON | 9 |
| 2020 | 967.967 RON | 8.030 RON | 2.133.557 RON | 334.400 RON | 1.850.987 RON | 76.186 RON | 9 |
| 2019 | 1.194.118 RON | -106.896 RON | 1.589.576 RON | 356.276 RON | 1.275.653 RON | 68.157 RON | 10 |
| 2018 | 1.053.154 RON | 73.324 RON | 1.466.143 RON | 358.899 RON | 1.282.296 RON | 175.052 RON | 9 |
| 2017 | 1.014.438 RON | 33.782 RON | 1.079.203 RON | 16.749 RON | 1.164.182 RON | 101.728 RON | 10 |
| 2016 | 1.034.838 RON | 44.220 RON | 834.440 RON | 12.644 RON | 889.742 RON | 67.946 RON | 9 |
| 2015 | 963.538 RON | 97.121 RON | 540.939 RON | 7.921 RON | 650.888 RON | 117.870 RON | 8 |
| 2014 | 293.083 RON | 23.525 RON | 302.887 RON | 10.408 RON | 316.204 RON | 23.725 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.570.102 RON | 1.661.597 RON | 1.245.133 RON | 1.288.796 RON | 1.300.678 RON | 967.967 RON | 1.194.118 RON | 1.053.154 RON | 1.014.438 RON | 1.034.838 RON | 963.538 RON | 293.083 RON |
| Venituri totale | 2.025.109 RON | 2.012.604 RON | 1.485.140 RON | 1.588.801 RON | 1.300.681 RON | 1.019.191 RON | 1.194.118 RON | 1.053.154 RON | 1.014.438 RON | 1.034.904 RON | 963.538 RON | 293.083 RON |
| Cheltuieli totale | 2.012.168 RON | 1.996.829 RON | 1.460.298 RON | 1.567.346 RON | 1.229.533 RON | 1.001.757 RON | 1.289.072 RON | 969.298 RON | 970.836 RON | 967.354 RON | 847.917 RON | 268.430 RON |
| Profit brut | 12.941 RON | 15.775 RON | 24.842 RON | 21.455 RON | 71.148 RON | 17.434 RON | 0 RON | 83.856 RON | 43.602 RON | 67.550 RON | 115.621 RON | 24.653 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 94.954 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 4.227 RON | 8.889 RON | 9.990 RON | 5.568 RON | 58.142 RON | 8.030 RON | 0 RON | 73.324 RON | 33.782 RON | 44.220 RON | 97.121 RON | 23.525 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 106.896 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 139.635 RON | 384.181 RON | 398.438 RON | 297.393 RON | 315.552 RON | 334.400 RON | 356.276 RON | 358.899 RON | 16.749 RON | 12.644 RON | 7.921 RON | 10.408 RON |
| Active circulante | 2.082.436 RON | 1.925.710 RON | 2.165.317 RON | 1.970.751 RON | 2.201.997 RON | 1.850.987 RON | 1.275.653 RON | 1.282.296 RON | 1.164.182 RON | 889.742 RON | 650.888 RON | 316.204 RON |
| Stocuri | 1.834.568 RON | 1.716.746 RON | 1.939.495 RON | 1.919.634 RON | 2.182.203 RON | 1.737.031 RON | 1.189.096 RON | 1.190.800 RON | 1.141.165 RON | 875.293 RON | 598.666 RON | 246.828 RON |
| Creante | 26.521 RON | 54.759 RON | 189.214 RON | 5.587 RON | 15.665 RON | 51.613 RON | 4.039 RON | 7.395 RON | 4.199 RON | 1.740 RON | 17.193 RON | 26.400 RON |
| Casa si conturi la banci | 221.347 RON | 154.205 RON | 36.608 RON | 45.530 RON | 4.129 RON | 62.343 RON | 82.518 RON | 84.101 RON | 18.818 RON | 12.709 RON | 35.029 RON | 42.976 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 5.216 RON | 11.516 RON | 20.516 RON | 24.356 RON | 25.804 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 2.194.118 RON | 2.151.116 RON | 2.419.085 RON | 2.139.764 RON | 2.403.737 RON | 2.133.557 RON | 1.589.576 RON | 1.466.143 RON | 1.079.203 RON | 834.440 RON | 540.939 RON | 302.887 RON |
| Capitaluri proprii | 27.953 RON | 158.775 RON | 149.886 RON | 139.896 RON | 134.328 RON | 76.186 RON | 68.157 RON | 175.052 RON | 101.728 RON | 67.946 RON | 117.870 RON | 23.725 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 9 | 10 | 9 | 9 | 9 | 10 | 9 | 10 | 9 | 8 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 24 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
24 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 03:08).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.