ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Găineşti, comuna Slatina
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.711.454 RON | 197.978 RON | 900.924 RON | 561.613 RON | 1.291.092 RON | 951.214 RON | 10 |
| 2024 | 5.898.832 RON | 128.220 RON | 1.004.773 RON | 709.826 RON | 1.166.937 RON | 870.628 RON | 10 |
| 2023 | 4.877.707 RON | 66.408 RON | 992.628 RON | 1.033.960 RON | 1.107.725 RON | 1.176.877 RON | 8 |
| 2022 | 4.662.903 RON | 79.739 RON | 1.598.458 RON | 1.355.653 RON | 1.385.514 RON | 1.141.640 RON | 10 |
| 2021 | 4.831.321 RON | 339.541 RON | 1.415.914 RON | 1.182.965 RON | 1.286.799 RON | 1.061.902 RON | 9 |
| 2020 | 1.917.464 RON | 33.673 RON | 1.478.337 RON | 1.242.671 RON | 938.100 RON | 732.912 RON | 4 |
| 2019 | 1.170.890 RON | 42.117 RON | 1.011.523 RON | 321.457 RON | 1.256.305 RON | 566.239 RON | 3 |
| 2018 | 1.027.320 RON | 62.448 RON | 749.129 RON | 266.542 RON | 1.106.708 RON | 624.121 RON | 4 |
| 2017 | 1.183.763 RON | 379.111 RON | 15.971 RON | 5.420 RON | 612.224 RON | 601.673 RON | 5 |
| 2016 | 727.674 RON | 183.391 RON | 170.752 RON | 7.101 RON | 386.213 RON | 222.562 RON | 4 |
| 2015 | 319.523 RON | 39.145 RON | 116.550 RON | 3.347 RON | 152.374 RON | 39.171 RON | 2 |
| 2014 | 0 RON | -174 RON | 889 RON | 777 RON | 138 RON | 26 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.711.454 RON | 5.898.832 RON | 4.877.707 RON | 4.662.903 RON | 4.831.321 RON | 1.917.464 RON | 1.170.890 RON | 1.027.320 RON | 1.183.763 RON | 727.674 RON | 319.523 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 6.724.334 RON | 5.857.519 RON | 4.912.465 RON | 4.755.880 RON | 4.957.314 RON | 1.996.788 RON | 1.201.004 RON | 1.014.290 RON | 1.194.941 RON | 725.146 RON | 329.823 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 6.478.395 RON | 5.691.906 RON | 4.835.009 RON | 4.645.492 RON | 4.576.716 RON | 1.942.875 RON | 1.147.176 RON | 941.573 RON | 777.374 RON | 518.492 RON | 281.107 RON | 174 RON |
| Profit brut | 245.939 RON | 165.613 RON | 77.456 RON | 110.388 RON | 380.598 RON | 53.913 RON | 53.828 RON | 72.717 RON | 417.567 RON | 206.654 RON | 48.716 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 174 RON |
| Profit net | 197.978 RON | 128.220 RON | 66.408 RON | 79.739 RON | 339.541 RON | 33.673 RON | 42.117 RON | 62.448 RON | 379.111 RON | 183.391 RON | 39.145 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 174 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 561.613 RON | 709.826 RON | 1.033.960 RON | 1.355.653 RON | 1.182.965 RON | 1.242.671 RON | 321.457 RON | 266.542 RON | 5.420 RON | 7.101 RON | 3.347 RON | 777 RON |
| Active circulante | 1.291.092 RON | 1.166.937 RON | 1.107.725 RON | 1.385.514 RON | 1.286.799 RON | 938.100 RON | 1.256.305 RON | 1.106.708 RON | 612.224 RON | 386.213 RON | 152.374 RON | 138 RON |
| Stocuri | 450.415 RON | 551.093 RON | 409.159 RON | 695.467 RON | 779.939 RON | 238.452 RON | 279.140 RON | 125.485 RON | 161.347 RON | 59.014 RON | 49.034 RON | 112 RON |
| Creante | 756.064 RON | 577.678 RON | 609.160 RON | 642.267 RON | 487.965 RON | 678.278 RON | 720.591 RON | 557.489 RON | 249.961 RON | 282.597 RON | 79.636 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 84.613 RON | 38.166 RON | 89.406 RON | 47.780 RON | 18.895 RON | 21.370 RON | 256.574 RON | 423.734 RON | 200.916 RON | 44.602 RON | 23.704 RON | 26 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 30.430 RON | 2.903 RON | 8.052 RON | 30.478 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 900.924 RON | 1.004.773 RON | 992.628 RON | 1.598.458 RON | 1.415.914 RON | 1.478.337 RON | 1.011.523 RON | 749.129 RON | 15.971 RON | 170.752 RON | 116.550 RON | 889 RON |
| Venituri in avans | 567 RON | 1.362 RON | 2.610 RON | 3.972 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 951.214 RON | 870.628 RON | 1.176.877 RON | 1.141.640 RON | 1.061.902 RON | 732.912 RON | 566.239 RON | 624.121 RON | 601.673 RON | 222.562 RON | 39.171 RON | 26 RON |
| Capital subscris varsat | 133.200 RON | 133.200 RON | 133.200 RON | 133.200 RON | 133.200 RON | 133.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 10 | 8 | 10 | 9 | 4 | 3 | 4 | 5 | 4 | 2 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.