ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
depozit de materiale de construcţii şi îngrăşăminte chimice
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.268.659 RON | 365.761 RON | 1.875.879 RON | 384.667 RON | 2.522.354 RON | 1.031.142 RON | 6 |
| 2024 | 4.684.990 RON | 524.888 RON | 4.854.804 RON | 299.714 RON | 5.745.644 RON | 1.190.554 RON | 6 |
| 2023 | 5.296.786 RON | 561.762 RON | 3.069.098 RON | 322.505 RON | 4.442.115 RON | 1.695.522 RON | 6 |
| 2022 | 4.893.404 RON | 468.094 RON | 3.244.075 RON | 347.596 RON | 4.030.238 RON | 1.133.759 RON | 8 |
| 2021 | 6.014.815 RON | 760.986 RON | 790.945 RON | 381.831 RON | 4.067.095 RON | 3.657.981 RON | 8 |
| 2020 | 6.161.426 RON | 588.249 RON | 376.894 RON | 427.805 RON | 2.813.873 RON | 2.864.784 RON | 8 |
| 2019 | 5.846.414 RON | 511.609 RON | 406.626 RON | 489.053 RON | 2.225.594 RON | 2.308.021 RON | 8 |
| 2018 | 5.111.506 RON | 378.076 RON | 577.379 RON | 555.251 RON | 1.818.539 RON | 1.796.411 RON | 8 |
| 2017 | 5.337.259 RON | 403.230 RON | 649.268 RON | 584.398 RON | 1.488.604 RON | 1.423.734 RON | 8 |
| 2016 | 4.859.224 RON | 355.563 RON | 786.809 RON | 472.997 RON | 1.336.510 RON | 1.022.698 RON | 6 |
| 2015 | 4.274.371 RON | 314.524 RON | 141.117 RON | 380.974 RON | 1.195.496 RON | 1.435.353 RON | 5 |
| 2014 | 3.330.160 RON | 165.855 RON | 165.510 RON | 367.277 RON | 919.062 RON | 1.120.829 RON | 5 |
| 2013 | 3.208.965 RON | 180.206 RON | 449.585 RON | 400.450 RON | 1.004.109 RON | 954.974 RON | 6 |
| 2012 | 3.082.992 RON | 191.332 RON | 713.379 RON | 414.527 RON | 1.073.620 RON | 774.768 RON | 5 |
| 2011 | 3.085.098 RON | 158.969 RON | 768.403 RON | 436.893 RON | 914.946 RON | 583.436 RON | 5 |
| 2010 | 2.967.353 RON | 145.695 RON | 527.575 RON | 410.226 RON | 541.815 RON | 424.466 RON | 3 |
| 2009 | 2.261.819 RON | 73.122 RON | 599.093 RON | 385.023 RON | 492.842 RON | 278.772 RON | 3 |
| 2008 | 1.420.823 RON | 12.892 RON | 412.466 RON | 388.486 RON | 229.630 RON | 205.650 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.268.659 RON | 4.684.990 RON | 5.296.786 RON | 4.893.404 RON | 6.014.815 RON | 6.161.426 RON | 5.846.414 RON | 5.111.506 RON | 5.337.259 RON | 4.859.224 RON | 4.274.371 RON | 3.330.160 RON | 3.208.965 RON | 3.082.992 RON | 3.085.098 RON | 2.967.353 RON | 2.261.819 RON | 1.420.823 RON |
| Venituri totale | 4.332.567 RON | 4.755.777 RON | 5.362.871 RON | 4.917.173 RON | 6.018.279 RON | 6.161.466 RON | 5.847.426 RON | 5.111.529 RON | 5.379.699 RON | 4.861.228 RON | 4.275.815 RON | 3.330.172 RON | 3.212.957 RON | 3.097.397 RON | 3.104.653 RON | 2.967.476 RON | 2.261.869 RON | 1.446.870 RON |
| Cheltuieli totale | 3.910.198 RON | 4.148.502 RON | 4.713.425 RON | 4.373.682 RON | 5.138.230 RON | 5.482.977 RON | 5.254.429 RON | 4.675.049 RON | 4.913.364 RON | 4.450.507 RON | 3.899.664 RON | 3.137.345 RON | 3.001.340 RON | 2.868.850 RON | 2.914.376 RON | 2.792.305 RON | 2.174.277 RON | 1.431.379 RON |
| Profit brut | 422.369 RON | 607.275 RON | 649.446 RON | 543.491 RON | 880.049 RON | 678.489 RON | 592.997 RON | 436.480 RON | 466.335 RON | 410.721 RON | 376.151 RON | 192.827 RON | 211.617 RON | 228.547 RON | 190.277 RON | 175.171 RON | 87.592 RON | 15.491 RON |
| Profit net | 365.761 RON | 524.888 RON | 561.762 RON | 468.094 RON | 760.986 RON | 588.249 RON | 511.609 RON | 378.076 RON | 403.230 RON | 355.563 RON | 314.524 RON | 165.855 RON | 180.206 RON | 191.332 RON | 158.969 RON | 145.695 RON | 73.122 RON | 12.892 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 384.667 RON | 299.714 RON | 322.505 RON | 347.596 RON | 381.831 RON | 427.805 RON | 489.053 RON | 555.251 RON | 584.398 RON | 472.997 RON | 380.974 RON | 367.277 RON | 400.450 RON | 414.527 RON | 436.893 RON | 410.226 RON | 385.023 RON | 388.486 RON |
| Active circulante | 2.522.354 RON | 5.745.644 RON | 4.442.115 RON | 4.030.238 RON | 4.067.095 RON | 2.813.873 RON | 2.225.594 RON | 1.818.539 RON | 1.488.604 RON | 1.336.510 RON | 1.195.496 RON | 919.062 RON | 1.004.109 RON | 1.073.620 RON | 914.946 RON | 541.815 RON | 492.842 RON | 229.630 RON |
| Stocuri | 1.628.244 RON | 1.068.867 RON | 1.664.271 RON | 1.701.811 RON | 2.190.827 RON | 1.809.621 RON | 1.795.597 RON | 1.198.177 RON | 990.962 RON | 1.006.261 RON | 963.299 RON | 716.558 RON | 879.841 RON | 829.875 RON | 652.855 RON | 342.793 RON | 240.807 RON | 66.690 RON |
| Creante | 471.725 RON | 483.482 RON | 117.757 RON | 17.569 RON | 123.028 RON | 119.617 RON | 118.090 RON | 86.624 RON | 103.420 RON | 97.953 RON | 96.385 RON | 73.572 RON | 85.290 RON | 203.043 RON | 229.863 RON | 195.763 RON | 250.906 RON | 114.599 RON |
| Casa si conturi la banci | 422.385 RON | 2.945.143 RON | 1.480.797 RON | 1.196.512 RON | 252.232 RON | 884.635 RON | 311.907 RON | 533.738 RON | 394.222 RON | 232.296 RON | 135.812 RON | 128.932 RON | 38.978 RON | 40.702 RON | 32.228 RON | 3.259 RON | 1.129 RON | 48.341 RON |
| Datorii totale | 1.875.879 RON | 4.854.804 RON | 3.069.098 RON | 3.244.075 RON | 790.945 RON | 376.894 RON | 406.626 RON | 577.379 RON | 649.268 RON | 786.809 RON | 141.117 RON | 165.510 RON | 449.585 RON | 713.379 RON | 768.403 RON | 527.575 RON | 599.093 RON | 412.466 RON |
| Capitaluri proprii | 1.031.142 RON | 1.190.554 RON | 1.695.522 RON | 1.133.759 RON | 3.657.981 RON | 2.864.784 RON | 2.308.021 RON | 1.796.411 RON | 1.423.734 RON | 1.022.698 RON | 1.435.353 RON | 1.120.829 RON | 954.974 RON | 774.768 RON | 583.436 RON | 424.466 RON | 278.772 RON | 205.650 RON |
| Capital subscris varsat | 25.100 RON | 25.100 RON | 25.100 RON | 25.100 RON | 25.100 RON | 25.100 RON | 25.100 RON | 25.100 RON | 25.100 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 6 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 6 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 3 | 3 | 7 |
741 de contracte atribuite, in valoare de 1.364.587 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.357.170 lei.
Achizitii directe
734 de contracte
1.356.436 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
7 contracte
8.151 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 30.08.2026, 22:49).