ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 190.213 RON | -26.856 RON | 430.218 RON | 12.140 RON | 495.202 RON | 77.124 RON | 1 |
| 2024 | 642.106 RON | -99.773 RON | 454.105 RON | 14.269 RON | 562.816 RON | 122.980 RON | 1 |
| 2023 | 748.423 RON | 119.591 RON | 348.509 RON | 22.036 RON | 647.764 RON | 321.291 RON | 1 |
| 2022 | 621.197 RON | 98.824 RON | 338.864 RON | 9.275 RON | 598.642 RON | 269.053 RON | 1 |
| 2021 | 329.868 RON | -54.969 RON | 323.185 RON | 7.515 RON | 544.004 RON | 228.334 RON | 1 |
| 2020 | 390.266 RON | 75.155 RON | 185.160 RON | 7.963 RON | 481.553 RON | 304.356 RON | 1 |
| 2019 | 136.250 RON | 11.100 RON | 118.025 RON | — | 410.392 RON | 292.367 RON | 1 |
| 2018 | 458.645 RON | 81.770 RON | 83.752 RON | — | 365.019 RON | 281.267 RON | 1 |
| 2017 | 432.222 RON | 89.078 RON | 74.775 RON | — | 274.273 RON | 199.498 RON | 1 |
| 2016 | 136.750 RON | 18.144 RON | 31.286 RON | — | 141.706 RON | 110.420 RON | 0 |
| 2015 | 153.184 RON | 26.417 RON | 36.789 RON | — | 128.849 RON | 92.276 RON | 1 |
| 2014 | 129.622 RON | 71.611 RON | 43.316 RON | — | 115.127 RON | 71.811 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 190.213 RON | 642.106 RON | 748.423 RON | 621.197 RON | 329.868 RON | 390.266 RON | 136.250 RON | 458.645 RON | 432.222 RON | 136.750 RON | 153.184 RON | 129.622 RON |
| Venituri totale | 190.214 RON | 642.127 RON | 748.423 RON | 621.198 RON | 330.735 RON | 390.382 RON | 136.250 RON | 472.867 RON | 436.581 RON | 136.900 RON | 153.184 RON | 129.622 RON |
| Cheltuieli totale | 217.070 RON | 725.715 RON | 621.348 RON | 509.577 RON | 376.873 RON | 303.707 RON | 123.788 RON | 386.374 RON | 334.406 RON | 115.502 RON | 122.171 RON | 54.122 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 127.075 RON | 111.621 RON | 0 RON | 86.675 RON | 12.462 RON | 86.493 RON | 102.175 RON | 21.398 RON | 31.013 RON | 75.500 RON |
| Pierdere bruta | 26.856 RON | 83.588 RON | 0 RON | 0 RON | 46.138 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 119.591 RON | 98.824 RON | 0 RON | 75.155 RON | 11.100 RON | 81.770 RON | 89.078 RON | 18.144 RON | 26.417 RON | 71.611 RON |
| Pierdere neta | 26.856 RON | 99.773 RON | 0 RON | 0 RON | 54.969 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 12.140 RON | 14.269 RON | 22.036 RON | 9.275 RON | 7.515 RON | 7.963 RON | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 495.202 RON | 562.816 RON | 647.764 RON | 598.642 RON | 544.004 RON | 481.553 RON | 410.392 RON | 365.019 RON | 274.273 RON | 141.706 RON | 128.849 RON | 115.127 RON |
| Stocuri | 249.354 RON | — | — | — | — | — | 62.131 RON | — | 0 RON | 63.500 RON | 67.365 RON | 57.843 RON |
| Creante | 240.215 RON | 526.689 RON | 615.000 RON | 590.156 RON | 535.096 RON | 442.438 RON | 264.717 RON | 216.187 RON | 169.546 RON | 68.036 RON | 57.051 RON | 49.613 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.633 RON | 36.127 RON | 32.764 RON | 8.486 RON | 8.908 RON | 39.115 RON | 83.544 RON | 148.832 RON | 104.727 RON | 10.170 RON | 4.433 RON | 7.671 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 216 RON | — |
| Datorii totale | 430.218 RON | 454.105 RON | 348.509 RON | 338.864 RON | 323.185 RON | 185.160 RON | 118.025 RON | 83.752 RON | 74.775 RON | 31.286 RON | 36.789 RON | 43.316 RON |
| Capitaluri proprii | 77.124 RON | 122.980 RON | 321.291 RON | 269.053 RON | 228.334 RON | 304.356 RON | 292.367 RON | 281.267 RON | 199.498 RON | 110.420 RON | 92.276 RON | 71.811 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 8.350 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
8.350 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 08:51).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.