ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | 35% |
| persoană | 35% |
| persoană | 30% |
| firmăadministrator | — |
| 3 deținători în act · plus 2 deținători pe care actul nu îi numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 RON | -1.266 RON | 2.899.845 RON | 224.482 RON | 1.943.040 RON | -731.973 RON | — |
| 2020 | 0 RON | -193 RON | 2.899.567 RON | 235.847 RON | 1.932.663 RON | -730.707 RON | — |
| 2019 | 0 RON | -69 RON | 2.899.374 RON | 235.847 RON | 1.932.663 RON | -730.514 RON | — |
| 2018 | 0 RON | -438 RON | 2.900.001 RON | 236.645 RON | 1.932.561 RON | -730.445 RON | — |
| 2017 | 0 RON | -9.124 RON | 2.899.574 RON | 236.645 RON | 1.932.572 RON | -730.007 RON | — |
| 2016 | 0 RON | -37.527 RON | 2.899.482 RON | 244.967 RON | 1.933.282 RON | -720.883 RON | — |
| 2015 | 2.969.835 RON | -822.251 RON | 2.878.086 RON | 276.183 RON | 1.918.197 RON | -683.356 RON | 16 |
| 2014 | 169.595 RON | 38.895 RON | 1.211.287 RON | 253.915 RON | 1.096.267 RON | 138.895 RON | 13 |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.969.835 RON | 169.595 RON |
| Venituri totale | 15.365 RON | 0 RON | 1.050 RON | 0 RON | 4.500 RON | 0 RON | 2.448.428 RON | 714.170 RON |
| Cheltuieli totale | 16.631 RON | 193 RON | 1.119 RON | 438 RON | 13.624 RON | 37.527 RON | 3.270.679 RON | 665.621 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.549 RON |
| Pierdere bruta | 1.266 RON | 193 RON | 69 RON | 438 RON | 9.124 RON | 37.527 RON | 822.251 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 38.895 RON |
| Pierdere neta | 1.266 RON | 193 RON | 69 RON | 438 RON | 9.124 RON | 37.527 RON | 822.251 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 224.482 RON | 235.847 RON | 235.847 RON | 236.645 RON | 236.645 RON | 244.967 RON | 276.183 RON | 253.915 RON |
| Active circulante | 1.943.040 RON | 1.932.663 RON | 1.932.663 RON | 1.932.561 RON | 1.932.572 RON | 1.933.282 RON | 1.918.197 RON | 1.096.267 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 611.314 RON |
| Creante | 1.929.514 RON | 1.929.514 RON | 1.929.514 RON | 1.929.514 RON | 1.929.514 RON | 1.930.351 RON | 1.915.253 RON | 281.599 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.526 RON | 3.149 RON | 3.149 RON | 3.047 RON | 3.058 RON | 2.931 RON | 2.944 RON | 203.354 RON |
| Cheltuieli in avans | 350 RON | 350 RON | 350 RON | 350 RON | 350 RON | 350 RON | 350 RON | — |
| Datorii totale | 2.899.845 RON | 2.899.567 RON | 2.899.374 RON | 2.900.001 RON | 2.899.574 RON | 2.899.482 RON | 2.878.086 RON | 1.211.287 RON |
| Capitaluri proprii | -731.973 RON | -730.707 RON | -730.514 RON | -730.445 RON | -730.007 RON | -720.883 RON | -683.356 RON | 138.895 RON |
| Capital subscris varsat | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 16 | 13 |