Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 838.453 RON | 40.458 RON | 956.022 RON | 0 RON | 1.030.231 RON | 74.209 RON | 0 |
| 2024 | 52.729 RON | -15.727 RON | 125.217 RON | — | 158.969 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 33.752 RON |
| 1 |
| 2023 | 226.309 RON | 21.656 RON | 171.149 RON | — | 220.628 RON | 49.479 RON | 1 |
| 2022 | 120.138 RON | 10.251 RON | 82.683 RON | — | 110.506 RON | 27.823 RON | — |
| 2021 | 95.772 RON | 6.468 RON | 29.697 RON | — | 47.269 RON | 17.572 RON | — |
| 2020 | 31.640 RON | 1.868 RON | 12.817 RON | — | 23.921 RON | 11.104 RON | — |
| 2019 | 20.785 RON | 1.186 RON | 1.588 RON | — | 10.825 RON | 9.237 RON | — |
| 2018 | 38.290 RON | 2.933 RON | 2.390 RON | — | 10.441 RON | 8.051 RON | — |
| 2017 | 34.304 RON | 2.659 RON | 12.387 RON | — | 17.504 RON | 5.117 RON | — |
| 2016 | 36.792 RON | 2.020 RON | 20.359 RON | — | 22.816 RON | 2.457 RON | — |
| 2015 | 92.557 RON | 433 RON | 22.257 RON | — | 22.694 RON | 437 RON | 1 |
| 2014 | 120.770 RON | -196 RON | 62.668 RON | — | 62.672 RON | 4 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 838.453 RON | 52.729 RON | 226.309 RON | 120.138 RON | 95.772 RON | 31.640 RON | 20.785 RON | 38.290 RON | 34.304 RON | 36.792 RON | 92.557 RON | 120.770 RON |
| Venituri totale | 838.453 RON | 52.729 RON | 226.309 RON | 120.138 RON | 95.772 RON | 31.640 RON | 20.785 RON | 38.290 RON | 34.304 RON | 36.792 RON | 92.557 RON | 120.770 RON |
| Cheltuieli totale | 792.723 RON | 68.456 RON | 200.528 RON | 106.282 RON | 86.431 RON | 28.823 RON | 18.975 RON | 34.208 RON | 30.616 RON | 33.668 RON | 89.348 RON | 117.343 RON |
| Profit brut | 45.730 RON | 0 RON | 25.781 RON | 13.856 RON | 9.341 RON | 2.817 RON | 1.810 RON | 4.082 RON | 3.688 RON | 3.124 RON | 3.209 RON | 3.427 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 15.727 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 40.458 RON | 0 RON | 21.656 RON | 10.251 RON | 6.468 RON | 1.868 RON | 1.186 RON | 2.933 RON | 2.659 RON | 2.020 RON | 433 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 15.727 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 196 RON |
| Active circulante | 1.030.231 RON | 158.969 RON | 220.628 RON | 110.506 RON | 47.269 RON | 23.921 RON | 10.825 RON | 10.441 RON | 17.504 RON | 22.816 RON | 22.694 RON | 62.672 RON |
| Stocuri | 14.211 RON | 12.641 RON | 8.287 RON | 17.057 RON | 10.468 RON | 16.518 RON | 8.718 RON | 8.668 RON | 8.668 RON | 8.668 RON | 8.598 RON | 5.948 RON |
| Creante | 1.024.760 RON | 158.997 RON | 163.067 RON | 86.251 RON | 36.801 RON | 7.322 RON | 2.071 RON | 371 RON | 8.835 RON | 14.148 RON | 14.096 RON | 54.384 RON |
| Casa si conturi la banci | -8.740 RON | -12.669 RON | 49.274 RON | 7.198 RON | — | 81 RON | 36 RON | 1.402 RON | 1 RON | 0 RON | — | 2.340 RON |
| Datorii totale | 956.022 RON | 125.217 RON | 171.149 RON | 82.683 RON | 29.697 RON | 12.817 RON | 1.588 RON | 2.390 RON | 12.387 RON | 20.359 RON | 22.257 RON | 62.668 RON |
| Capitaluri proprii | 74.209 RON | 33.752 RON | 49.479 RON | 27.823 RON | 17.572 RON | 11.104 RON | 9.237 RON | 8.051 RON | 5.117 RON | 2.457 RON | 437 RON | 4 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| persoanăadministratorfostă | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
5 contracte atribuite, in valoare de 21.422 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 16.485 lei.
Achizitii directe
3 contracte
16.482 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
4.940 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.784 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.946.520 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.784 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.247.323 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 160 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 11:08).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 8 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.