ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -515 RON | 1.994.551 RON | 0 RON | 1.352.686 RON | -641.865 RON | — |
| 2024 | 0 RON | 16.623 RON | 1.997.551 RON | 0 RON | 1.356.201 RON | -641.350 RON | — |
| 2023 | 40.210 RON | -127.183 RON | 2.023.194 RON | 23.690 RON | 1.341.531 RON | -657.973 RON | — |
| 2022 | 98.123 RON | -70.358 RON | 1.810.310 RON | 54.768 RON | 1.224.752 RON | -530.790 RON | — |
| 2021 | 85.716 RON | -40.350 RON | 725.436 RON | 86.388 RON | 178.616 RON | -460.432 RON | 1 |
| 2020 | 42.238 RON | -167.535 RON | 640.917 RON | 118.007 RON | 102.828 RON | -420.082 RON | — |
| 2019 | 264.404 RON | 7.542 RON | 643.119 RON | 149.627 RON | 240.945 RON | -252.547 RON | — |
| 2018 | 211.257 RON | -134.345 RON | 659.636 RON | 149.290 RON | 247.545 RON | -260.089 RON | — |
| 2017 | 187.137 RON | -131.058 RON | 341.659 RON | 21.352 RON | 188.889 RON | -125.744 RON | 2 |
| 2016 | 392.252 RON | 21.261 RON | 293.272 RON | 61.148 RON | 228.803 RON | 5.314 RON | 3 |
| 2015 | 228.050 RON | 10.674 RON | 277.716 RON | 91.669 RON | 158.502 RON | -15.947 RON | 3 |
| 2014 | 45.793 RON | -27.621 RON | 174.765 RON | 88.125 RON | 59.219 RON | -27.421 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 40.210 RON | 98.123 RON | 85.716 RON | 42.238 RON | 264.404 RON | 211.257 RON | 187.137 RON | 392.252 RON | 228.050 RON | 45.793 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 94.436 RON | 44.832 RON | 103.127 RON | 99.457 RON | 43.165 RON | 265.036 RON | 217.530 RON | 216.912 RON | 392.416 RON | 228.670 RON | 45.952 RON |
| Cheltuieli totale | 515 RON | 75.394 RON | 171.613 RON | 170.492 RON | 137.673 RON | 210.278 RON | 254.850 RON | 349.703 RON | 345.802 RON | 367.232 RON | 211.147 RON | 72.194 RON |
| Profit brut | 0 RON | 19.042 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.186 RON | 0 RON | 0 RON | 25.184 RON | 17.523 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 515 RON | 0 RON | 126.781 RON | 67.365 RON | 38.216 RON | 167.113 RON | 0 RON | 132.173 RON | 128.890 RON | 0 RON | — | 26.242 RON |
| Profit net | 0 RON | 16.623 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.542 RON | 0 RON | 0 RON | 21.261 RON | 10.674 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 515 RON | 0 RON | 127.183 RON | 70.358 RON | 40.350 RON | 167.535 RON | 0 RON | 134.345 RON | 131.058 RON | 0 RON | 0 RON | 27.621 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 0 RON | 23.690 RON | 54.768 RON | 86.388 RON | 118.007 RON | 149.627 RON | 149.290 RON | 21.352 RON | 61.148 RON | 91.669 RON | 88.125 RON |
| Active circulante | 1.352.686 RON | 1.356.201 RON | 1.341.531 RON | 1.224.752 RON | 178.616 RON | 102.828 RON | 240.945 RON | 247.545 RON | 188.889 RON | 228.803 RON | 158.502 RON | 59.219 RON |
| Stocuri | 63.063 RON | 63.063 RON | 71.873 RON | 162.906 RON | 154.551 RON | 93.175 RON | 102.797 RON | 116.270 RON | 93.274 RON | 41.882 RON | 6.987 RON | — |
| Creante | 1.266.124 RON | 1.266.124 RON | 1.266.670 RON | 1.047.560 RON | 22.626 RON | 3.678 RON | 131.477 RON | 122.133 RON | 94.385 RON | 186.217 RON | 97.662 RON | 33.201 RON |
| Casa si conturi la banci | 23.499 RON | 27.014 RON | 2.988 RON | 14.286 RON | 1.439 RON | 5.975 RON | 6.671 RON | 9.142 RON | 1.230 RON | 704 RON | 53.853 RON | 26.018 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 2.712 RON | 5.674 RON | 8.635 RON | 11.598 RON | — |
| Datorii totale | 1.994.551 RON | 1.997.551 RON | 2.023.194 RON | 1.810.310 RON | 725.436 RON | 640.917 RON | 643.119 RON | 659.636 RON | 341.659 RON | 293.272 RON | 277.716 RON | 174.765 RON |
| Capitaluri proprii | -641.865 RON | -641.350 RON | -657.973 RON | -530.790 RON | -460.432 RON | -420.082 RON | -252.547 RON | -260.089 RON | -125.744 RON | 5.314 RON | -15.947 RON | -27.421 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | — | — | — | 2 | 3 | 3 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.