ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.127.736 RON | -374.526 RON | 2.945.316 RON | — | 1.954.589 RON | -990.727 RON | 6 |
| 2023 | 2.103.950 RON | -1.170.745 RON | 1.930.133 RON | 216.624 RON | 1.097.308 RON | -616.201 RON | 6 |
| 2022 | 1.956.733 RON | 344.098 RON | 1.390.294 RON | 215.440 RON | 1.728.662 RON | 554.692 RON | 6 |
| 2021 | 1.572.072 RON | -883.991 RON | 1.220.662 RON | 5.303 RON | 1.425.953 RON | 210.594 RON | 6 |
| 2020 | 1.549.108 RON | -117.303 RON | 597.780 RON | 34.869 RON | 1.657.496 RON | 1.094.585 RON | 6 |
| 2019 | 2.404.756 RON | -139.695 RON | 496.006 RON | 62.662 RON | 1.642.718 RON | 1.211.888 RON | 7 |
| 2018 | 2.147.594 RON | 75.963 RON | 147.682 RON | 49.476 RON | 1.447.270 RON | 1.351.583 RON | 8 |
| 2017 | 2.774.636 RON | -213.322 RON | 172.409 RON | 95.992 RON | 1.349.456 RON | 1.275.620 RON | 6 |
| 2016 | 3.196.870 RON | -167.690 RON | 839.183 RON | 427.069 RON | 1.894.928 RON | 1.488.942 RON | 6 |
| 2015 | 2.541.844 RON | -386.598 RON | 1.006.232 RON | 773.644 RON | 1.886.892 RON | 1.656.632 RON | 6 |
| 2014 | 763.221 RON | -156.770 RON | 860.738 RON | 1.113.732 RON | 1.784.557 RON | 2.043.230 RON | 7 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.127.736 RON | 2.103.950 RON | 1.956.733 RON | 1.572.072 RON | 1.549.108 RON | 2.404.756 RON | 2.147.594 RON | 2.774.636 RON | 3.196.870 RON | 2.541.844 RON | 763.221 RON |
| Venituri totale | 2.185.765 RON | 2.123.734 RON | 1.997.800 RON | 1.582.072 RON | 1.566.745 RON | 2.420.844 RON | 2.153.617 RON | 2.804.540 RON | 3.248.076 RON | 2.583.132 RON | 778.044 RON |
| Cheltuieli totale | 2.560.291 RON | 3.294.479 RON | 1.650.792 RON | 2.466.063 RON | 1.684.048 RON | 2.560.539 RON | 2.077.654 RON | 3.017.862 RON | 3.415.766 RON | 2.969.730 RON | 932.940 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 347.008 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 75.963 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 374.526 RON | 1.170.745 RON | 0 RON | 883.991 RON | 117.303 RON | 139.695 RON | 0 RON | 213.322 RON | 167.690 RON | 386.598 RON | 154.896 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 344.098 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 75.963 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 374.526 RON | 1.170.745 RON | 0 RON | 883.991 RON | 117.303 RON | 139.695 RON | 0 RON | 213.322 RON | 167.690 RON | 386.598 RON | 156.770 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 216.624 RON | 215.440 RON | 5.303 RON | 34.869 RON | 62.662 RON | 49.476 RON | 95.992 RON | 427.069 RON | 773.644 RON | 1.113.732 RON |
| Active circulante | 1.954.589 RON | 1.097.308 RON | 1.728.662 RON | 1.425.953 RON | 1.657.496 RON | 1.642.718 RON | 1.447.270 RON | 1.349.456 RON | 1.894.928 RON | 1.886.892 RON | 1.784.557 RON |
| Stocuri | 1.518.616 RON | 771.924 RON | 1.185.059 RON | 918.383 RON | 1.045.926 RON | 953.262 RON | 878.500 RON | 1.005.569 RON | 1.352.663 RON | 1.340.429 RON | 920.980 RON |
| Creante | 238.356 RON | 37.205 RON | 24.188 RON | 240.442 RON | 356.586 RON | 461.621 RON | 306.703 RON | 164.812 RON | 499.901 RON | 472.350 RON | 75.784 RON |
| Casa si conturi la banci | 197.617 RON | 288.179 RON | 519.415 RON | 267.128 RON | 254.984 RON | 227.835 RON | 262.067 RON | 179.075 RON | 42.364 RON | 74.113 RON | 787.793 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 884 RON | — | — | 2.514 RON | 2.519 RON | 2.581 RON | 6.128 RON | 2.328 RON | 5.679 RON |
| Datorii totale | 2.945.316 RON | 1.930.133 RON | 1.390.294 RON | 1.220.662 RON | 597.780 RON | 496.006 RON | 147.682 RON | 172.409 RON | 839.183 RON | 1.006.232 RON | 860.738 RON |
| Capitaluri proprii | -990.727 RON | -616.201 RON | 554.692 RON | 210.594 RON | 1.094.585 RON | 1.211.888 RON | 1.351.583 RON | 1.275.620 RON | 1.488.942 RON | 1.656.632 RON | 2.043.230 RON |
| Capital subscris varsat | 2.200.000 RON | 2.200.000 RON | 2.200.000 RON | 2.200.000 RON | 2.200.000 RON | 2.200.000 RON | 2.200.000 RON | 2.200.000 RON | 2.200.000 RON | 2.200.000 RON | 2.200.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 8 | 6 | 6 | 6 | 7 |