ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
sectorul 1
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministratorfostă | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 417.937 RON | -43.576 RON | 3.446.872 RON | 2.999.559 RON | 287.292 RON | -150.658 RON | 1 |
| 2024 | 530.555 RON | 58.035 RON | 2.174.995 RON | 1.759.790 RON | 294.226 RON | -107.082 RON | 1 |
| 2023 | 291.362 RON | -134.125 RON | 1.863.453 RON | 1.468.319 RON | 210.626 RON | -165.117 RON | 1 |
| 2022 | 518.803 RON | -31.232 RON | 495.586 RON | 194.402 RON | 262.878 RON | -30.992 RON | 2 |
| 2021 | 650.577 RON | 95.068 RON | 149.385 RON | 122.660 RON | 335.837 RON | 320.243 RON | 2 |
| 2020 | 577.375 RON | 92.667 RON | 114.900 RON | 10.128 RON | 325.169 RON | 270.118 RON | 2 |
| 2019 | 544.008 RON | 116.587 RON | 99.141 RON | 136 RON | 274.617 RON | 177.451 RON | 2 |
| 2018 | 469.835 RON | -12.649 RON | 133.048 RON | 690 RON | 245.478 RON | 114.975 RON | 2 |
| 2017 | 581.140 RON | 73.272 RON | 68.597 RON | 4.407 RON | 187.982 RON | 127.624 RON | 2 |
| 2016 | 681.230 RON | 54.111 RON | 88.752 RON | 10.593 RON | 131.379 RON | 54.351 RON | 2 |
| 2015 | 719.946 RON | 114.241 RON | 337.670 RON | 8.700 RON | 399.350 RON | 70.380 RON | 2 |
| 2014 | 120.853 RON | -44.061 RON | 107.783 RON | 11.962 RON | 37.927 RON | -43.861 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 417.937 RON | 530.555 RON | 291.362 RON | 518.803 RON | 650.577 RON | 577.375 RON | 544.008 RON | 469.835 RON | 581.140 RON | 681.230 RON | 719.946 RON | 120.853 RON |
| Venituri totale | 417.969 RON | 610.657 RON | 292.122 RON | 519.876 RON | 649.855 RON | 583.148 RON | 563.038 RON | 470.511 RON | 578.661 RON | 688.407 RON | 764.074 RON | 120.885 RON |
| Cheltuieli totale | 454.724 RON | 537.734 RON | 423.328 RON | 545.917 RON | 549.068 RON | 485.882 RON | 440.826 RON | 478.462 RON | 499.711 RON | 622.488 RON | 627.164 RON | 161.320 RON |
| Profit brut | 0 RON | 72.923 RON | 0 RON | 0 RON | 100.787 RON | 97.266 RON | 122.212 RON | 0 RON | 78.950 RON | 65.919 RON | 136.910 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 36.755 RON | 0 RON | 131.206 RON | 26.041 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.951 RON | 0 RON | 0 RON | — | 40.435 RON |
| Profit net | 0 RON | 58.035 RON | 0 RON | 0 RON | 95.068 RON | 92.667 RON | 116.587 RON | 0 RON | 73.272 RON | 54.111 RON | 114.241 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 43.576 RON | 0 RON | 134.125 RON | 31.232 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.649 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.061 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.999.559 RON | 1.759.790 RON | 1.468.319 RON | 194.402 RON | 122.660 RON | 10.128 RON | 136 RON | 690 RON | 4.407 RON | 10.593 RON | 8.700 RON | 11.962 RON |
| Active circulante | 287.292 RON | 294.226 RON | 210.626 RON | 262.878 RON | 335.837 RON | 325.169 RON | 274.617 RON | 245.478 RON | 187.982 RON | 131.379 RON | 399.350 RON | 37.927 RON |
| Stocuri | 223.984 RON | 208.729 RON | 193.833 RON | 192.462 RON | 157.298 RON | 179.780 RON | 157.706 RON | 150.513 RON | 117.311 RON | 96.275 RON | 257.915 RON | 4.949 RON |
| Creante | 21.870 RON | 7.395 RON | 8.195 RON | 12.320 RON | 28.012 RON | 135 RON | 33.034 RON | 4.030 RON | 6.048 RON | 7.860 RON | 23.787 RON | 3.986 RON |
| Casa si conturi la banci | 41.438 RON | 78.102 RON | 8.598 RON | 58.096 RON | 150.527 RON | 145.254 RON | 83.877 RON | 90.935 RON | 64.623 RON | 27.244 RON | 117.648 RON | 28.992 RON |
| Cheltuieli in avans | 9.363 RON | 13.897 RON | 19.391 RON | 7.314 RON | 11.131 RON | 49.721 RON | 1.839 RON | 1.855 RON | 3.832 RON | 1.131 RON | — | 14.033 RON |
| Datorii totale | 3.446.872 RON | 2.174.995 RON | 1.863.453 RON | 495.586 RON | 149.385 RON | 114.900 RON | 99.141 RON | 133.048 RON | 68.597 RON | 88.752 RON | 337.670 RON | 107.783 RON |
| Capitaluri proprii | -150.658 RON | -107.082 RON | -165.117 RON | -30.992 RON | 320.243 RON | 270.118 RON | 177.451 RON | 114.975 RON | 127.624 RON | 54.351 RON | 70.380 RON | -43.861 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 29.995 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
29.995 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:15).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.