Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 144.345 RON | 42.640 RON | 97.840 RON | 7.083 RON | 171.971 RON | 81.214 RON | 1 |
| 2024 | — | -21.295 RON | 54.944 RON | 2.479 RON | 91.040 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 38.575 RON |
| 1 |
| 2023 | 7.000 RON | 594 RON | 7.139 RON | 3.624 RON | 670.443 RON | 666.928 RON | — |
| 2022 | 10.000 RON | -9.002 RON | 19.966 RON | 6.144 RON | 680.156 RON | 666.334 RON | 1 |
| 2021 | 196.379 RON | 55.465 RON | 21.796 RON | 1.732 RON | 695.400 RON | 675.336 RON | 1 |
| 2020 | 152.626 RON | 133.141 RON | 116.068 RON | 4.985 RON | 730.954 RON | 619.871 RON | 1 |
| 2019 | 222.333 RON | 170.868 RON | 96.017 RON | 9.416 RON | 573.330 RON | 486.729 RON | 1 |
| 2018 | 245.113 RON | 207.183 RON | 68.691 RON | 2.594 RON | 381.958 RON | 315.861 RON | 1 |
| 2017 | 148.688 RON | 103.079 RON | 81.340 RON | 4.009 RON | 186.010 RON | 108.679 RON | 2 |
| 2016 | 181.746 RON | 132.202 RON | 77.102 RON | 5.424 RON | 180.482 RON | 108.804 RON | 2 |
| 2015 | 21.017 RON | -19.691 RON | 23.728 RON | — | 330 RON | -23.398 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | -3.907 RON | 3.795 RON | — | 88 RON | -3.707 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 144.345 RON | — | 7.000 RON | 10.000 RON | 196.379 RON | 152.626 RON | 222.333 RON | 245.113 RON | 148.688 RON | 181.746 RON | 21.017 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 144.361 RON | 0 RON | 8.209 RON | 13.541 RON | 201.987 RON | 152.626 RON | 222.766 RON | 245.134 RON | 148.688 RON | 182.446 RON | 21.017 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 97.451 RON | 21.295 RON | 7.342 RON | 22.145 RON | 141.035 RON | 15.176 RON | 46.281 RON | 32.962 RON | 44.122 RON | 48.420 RON | 40.077 RON | 3.907 RON |
| Profit brut | 46.910 RON | 0 RON | 867 RON | 0 RON | 60.952 RON | 137.450 RON | 176.485 RON | 212.172 RON | 104.566 RON | 134.026 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 21.295 RON | 0 RON | 8.604 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.907 RON |
| Profit net | 42.640 RON | 0 RON | 594 RON | 0 RON | 55.465 RON | 133.141 RON | 170.868 RON | 207.183 RON | 103.079 RON | 132.202 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 21.295 RON | 0 RON | 9.002 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.691 RON | 3.907 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 7.083 RON | 2.479 RON | 3.624 RON | 6.144 RON | 1.732 RON | 4.985 RON | 9.416 RON | 2.594 RON | 4.009 RON | 5.424 RON | — | — |
| Active circulante | 171.971 RON | 91.040 RON | 670.443 RON | 680.156 RON | 695.400 RON | 730.954 RON | 573.330 RON | 381.958 RON | 186.010 RON | 180.482 RON | 330 RON | 88 RON |
| Creante | 91.378 RON | 91.010 RON | 91.008 RON | 91.007 RON | 102.606 RON | 266.766 RON | 106.426 RON | 24.909 RON | 26.298 RON | 11.137 RON | 0 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 80.593 RON | 30 RON | 579.435 RON | 589.149 RON | 592.794 RON | 464.188 RON | 466.904 RON | 357.049 RON | 159.712 RON | 169.345 RON | 330 RON | 88 RON |
| Datorii totale | 97.840 RON | 54.944 RON | 7.139 RON | 19.966 RON | 21.796 RON | 116.068 RON | 96.017 RON | 68.691 RON | 81.340 RON | 77.102 RON | 23.728 RON | 3.795 RON |
| Capitaluri proprii | 81.214 RON | 38.575 RON | 666.928 RON | 666.334 RON | 675.336 RON | 619.871 RON | 486.729 RON | 315.861 RON | 108.679 RON | 108.804 RON | -23.398 RON | -3.707 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 100% |
| persoanăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
S.C.A.D.T. SACUI 1512351 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
POWER SAFETY MULTIMEDIA S.R.L.CUI 40669447 | 1 | subcontractant | 1 |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.
| — |
| vezi ↗ |
2 contracte atribuite, in valoare de 51.500 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 51.502 lei.
Achizitii directe
2 contracte
51.500 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 155 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 02:13).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.