ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Dobreni, comuna Vărăşti, C.P. 087245, lotul 4
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge exceptia prescriptiei dreptului material la actiune, ca neintemeiata. Admite actiunea. Obliga parata la plata catre reclamanta a sumei de 22.934,1 lei cu titlu de debit prncipal, precum si la plata sumei de 814,69 lei cu titlu de penalitati de intarziere. Obliga parata la plata catre reclamanta a sumei de 200 lei cu titlu de cheltuieli de judecata. Executorie de drept. Cu apel in termen de 30 de zile de la comunicare, care se depune la Judecatoria Sector 4 Bucuresti. Solutie pusa la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei, azi, 01.04.2026.
Amana pronuntarea la data de 01.04.2026. Solutie pusa la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei, azi, 17.03.2026.
Amana pronuntarea la data de 17.03.2026. Solutie pusa la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei, azi, 02.03.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 869.655 RON | 157.065 RON | 427.883 RON | 135.547 RON | 1.387.413 RON | 1.095.077 RON | 0 |
| 2024 | 1.291.413 RON | 23.997 RON | 576.943 RON | 183.309 RON | 1.331.646 RON | 938.012 RON | 1 |
| 2022 | 3.382.138 RON | 481.209 RON | 661.228 RON | 118.751 RON | 1.022.419 RON | 479.942 RON | 1 |
| 2021 | 2.481.956 RON | 236.277 RON | 539.630 RON | 100.609 RON | 437.754 RON | -1.267 RON | 1 |
| 2020 | 2.309.723 RON | -194.594 RON | 654.943 RON | 203.424 RON | 213.975 RON | -237.544 RON | 1 |
| 2019 | 2.134.060 RON | 21.684 RON | 689.933 RON | 303.675 RON | 343.308 RON | -42.950 RON | 1 |
| 2018 | 1.770.404 RON | -34.580 RON | 743.280 RON | 426.733 RON | 251.913 RON | -64.634 RON | 1 |
| 2017 | 1.317.719 RON | -25.833 RON | 982.906 RON | 573.377 RON | 379.475 RON | -30.054 RON | 2 |
| 2016 | 652.505 RON | -3.093 RON | 882.988 RON | 634.706 RON | 244.061 RON | -4.221 RON | — |
| 2015 | 324.462 RON | 350 RON | 1.257.791 RON | 636.525 RON | 620.137 RON | -1.129 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -1.679 RON | 338.829 RON | 165.660 RON | 171.690 RON | -1.479 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 869.655 RON | 1.291.413 RON | 3.382.138 RON | 2.481.956 RON | 2.309.723 RON | 2.134.060 RON | 1.770.404 RON | 1.317.719 RON | 652.505 RON | 324.462 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 869.655 RON | 1.291.413 RON | 3.382.138 RON | 2.482.186 RON | 2.317.293 RON | 2.195.727 RON | 1.770.404 RON | 1.317.719 RON | 652.109 RON | 326.380 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 671.312 RON | 1.254.135 RON | 2.867.108 RON | 2.221.086 RON | 2.488.731 RON | 2.152.086 RON | 1.787.280 RON | 1.330.906 RON | 649.462 RON | 325.746 RON | 1.679 RON |
| Profit brut | 198.343 RON | 37.278 RON | 515.030 RON | 261.100 RON | 0 RON | 43.641 RON | 0 RON | 0 RON | 2.647 RON | 634 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 171.438 RON | 0 RON | 16.876 RON | 13.187 RON | 0 RON | 0 RON | 1.679 RON |
| Profit net | 157.065 RON | 23.997 RON | 481.209 RON | 236.277 RON | 0 RON | 21.684 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 350 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 194.594 RON | 0 RON | 34.580 RON | 25.833 RON | 3.093 RON | 0 RON | 1.679 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 135.547 RON | 183.309 RON | 118.751 RON | 100.609 RON | 203.424 RON | 303.675 RON | 426.733 RON | 573.377 RON | 634.706 RON | 636.525 RON | 165.660 RON |
| Active circulante | 1.387.413 RON | 1.331.646 RON | 1.022.419 RON | 437.754 RON | 213.975 RON | 343.308 RON | 251.913 RON | 379.475 RON | 244.061 RON | 620.137 RON | 171.690 RON |
| Stocuri | 54.626 RON | 54.626 RON | 148.481 RON | 74.617 RON | 31 RON | 3.774 RON | 3.774 RON | 31 RON | 2.915 RON | 87 RON | 87 RON |
| Creante | 1.296.093 RON | 1.135.499 RON | 782.365 RON | 322.498 RON | 202.708 RON | 312.608 RON | 217.089 RON | 150.413 RON | 114.766 RON | 596.999 RON | 171.325 RON |
| Casa si conturi la banci | 36.694 RON | 141.521 RON | 91.573 RON | 40.639 RON | 11.236 RON | 26.926 RON | 31.050 RON | 229.031 RON | 126.380 RON | 23.051 RON | 278 RON |
| Datorii totale | 427.883 RON | 576.943 RON | 661.228 RON | 539.630 RON | 654.943 RON | 689.933 RON | 743.280 RON | 982.906 RON | 882.988 RON | 1.257.791 RON | 338.829 RON |
| Capitaluri proprii | 1.095.077 RON | 938.012 RON | 479.942 RON | -1.267 RON | -237.544 RON | -42.950 RON | -64.634 RON | -30.054 RON | -4.221 RON | -1.129 RON | -1.479 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | — | — | — |