ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge, ca inadmisibilă, cererea de emitere a ordonanţei de plată formulată de creditoarea SC CTT Construcţii Safe SRL, în contradictoriu cu debitoarea SC Fil Turism SRL. Respinge celelalte capete de cerere, ca neîntemeiate. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare pentru creditor, cererea în anulare urmând a se depune la Judecătoria Câmpulung Moldovenesc. Definitivă pentru debitor. Pronunţată astăzi 01 aprilie 2024 prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână pronun?area la data de 1 aprilie 2024. Pronun?area se va face prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei în condi?iile art. 396 alin. 2 Cod procedură civilă. Pronun?ată în ?edin?a publică din data de 14 martie 2024.
Admite excepţia necompetenţei teritoriale, invocată prin întâmpinare. Declină competenţa de soluţionare a cererii având ca obiect ordonanţă de plată, formulată de creditoarea SC CTT CONSTRUCŢII SAFE SRL în contradictoriu cu debitoarea SC FIL TURISM SRL, în favoarea Judecătoriei Câmpulung Moldovenesc Fără cale de atac. Pronunţată azi 22.11.2023 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.11.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.11.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 788.923 RON | 1.498 RON | 113.031 RON | 133.248 RON | 98.811 RON | 119.028 RON | 4 |
| 2024 | 739.496 RON | -87.073 RON | 117.436 RON | 149.298 RON | 85.668 RON | 117.530 RON | 4 |
| 2023 | 683.902 RON | 46.338 RON | 86.266 RON | 162.061 RON | 128.809 RON | 204.604 RON | 4 |
| 2022 | 522.156 RON | 5.234 RON | 71.494 RON | 115.920 RON | 238.399 RON | 282.825 RON | 4 |
| 2021 | 748.263 RON | 115.094 RON | 103.451 RON | 98.300 RON | 319.249 RON | 310.793 RON | 5 |
| 2020 | 553.663 RON | 129.800 RON | 105.615 RON | 98.639 RON | 202.675 RON | 195.699 RON | 5 |
| 2019 | 526.043 RON | 15.000 RON | 120.891 RON | 98.978 RON | 87.812 RON | 65.899 RON | 6 |
| 2018 | 437.603 RON | 56.301 RON | 54.904 RON | 64.516 RON | 84.287 RON | 93.899 RON | 5 |
| 2017 | 367.416 RON | 2.647 RON | 111.071 RON | 27.232 RON | 68.637 RON | -15.202 RON | 4 |
| 2016 | 300.583 RON | -57.734 RON | 101.012 RON | 22.524 RON | 60.639 RON | -17.849 RON | 2 |
| 2015 | 308.857 RON | 56.871 RON | 40.899 RON | 7.606 RON | 73.178 RON | 39.885 RON | 2 |
| 2014 | 0 RON | -17.186 RON | 32.658 RON | — | 15.672 RON | -16.986 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 788.923 RON | 739.496 RON | 683.902 RON | 522.156 RON | 748.263 RON | 553.663 RON | 526.043 RON | 437.603 RON | 367.416 RON | 300.583 RON | 308.857 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 838.954 RON | 745.380 RON | 702.510 RON | 576.124 RON | 756.001 RON | 562.136 RON | 527.966 RON | 439.741 RON | 368.453 RON | 301.453 RON | 309.835 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 813.546 RON | 813.587 RON | 649.669 RON | 566.446 RON | 634.312 RON | 426.789 RON | 507.687 RON | 379.055 RON | 362.121 RON | 356.172 RON | 245.455 RON | 17.186 RON |
| Profit brut | 25.408 RON | 0 RON | 52.841 RON | 9.678 RON | 121.689 RON | 135.347 RON | 20.279 RON | 60.686 RON | 6.332 RON | 0 RON | 64.380 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 68.207 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 54.719 RON | — | 17.186 RON |
| Profit net | 1.498 RON | 0 RON | 46.338 RON | 5.234 RON | 115.094 RON | 129.800 RON | 15.000 RON | 56.301 RON | 2.647 RON | 0 RON | 56.871 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 87.073 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 57.734 RON | 0 RON | 17.186 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 133.248 RON | 149.298 RON | 162.061 RON | 115.920 RON | 98.300 RON | 98.639 RON | 98.978 RON | 64.516 RON | 27.232 RON | 22.524 RON | 7.606 RON | — |
| Active circulante | 98.811 RON | 85.668 RON | 128.809 RON | 238.399 RON | 319.249 RON | 202.675 RON | 87.812 RON | 84.287 RON | 68.637 RON | 60.639 RON | 73.178 RON | 15.672 RON |
| Stocuri | 40.515 RON | 43.960 RON | 33.948 RON | 17.007 RON | 2.778 RON | 2.899 RON | 22.967 RON | 6.985 RON | 29.729 RON | 34.712 RON | 14.790 RON | 15.024 RON |
| Creante | 42.534 RON | 34.227 RON | 34.927 RON | 39.350 RON | 71.544 RON | 41.169 RON | 62.446 RON | 39.154 RON | 28.074 RON | 23.478 RON | 16.698 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 15.762 RON | 7.481 RON | 59.934 RON | 182.042 RON | 244.927 RON | 158.607 RON | 2.399 RON | 38.148 RON | 10.834 RON | 2.449 RON | 41.690 RON | 648 RON |
| Datorii totale | 113.031 RON | 117.436 RON | 86.266 RON | 71.494 RON | 103.451 RON | 105.615 RON | 120.891 RON | 54.904 RON | 111.071 RON | 101.012 RON | 40.899 RON | 32.658 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 3.305 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 119.028 RON | 117.530 RON | 204.604 RON | 282.825 RON | 310.793 RON | 195.699 RON | 65.899 RON | 93.899 RON | -15.202 RON | -17.849 RON | 39.885 RON | -16.986 RON |
| Capital subscris varsat | 53.000 RON | 53.000 RON | 53.000 RON | 53.000 RON | 53.000 RON | 53.000 RON | 53.000 RON | 53.000 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 6 | 5 | 4 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 21.202 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
21.202 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 15:53).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.