ONRC
ONRC
ANAF · anul 2021
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 0 RON | 37.483 RON | 1.392.115 RON | — | 193.207 RON | -1.198.908 RON | — |
| 2019 | 98.105 RON | 75.155 RON | 1.646.702 RON | 9.551 RON | 408.080 RON | -1.229.071 RON | 2 |
| 2018 | 27.959 RON | -600.075 RON | 2.456.333 RON | 85.397 RON | 663.695 RON | -1.707.241 RON | 5 |
| 2017 | 1.227.304 RON | -88.983 RON | 1.058.088 RON | 166.896 RON | 856.778 RON | -34.414 RON | 2 |
| 2016 | 1.647.903 RON | 2.567 RON | 715.865 RON | 248.859 RON | 521.292 RON | 54.569 RON | 3 |
| 2015 | 3.783.521 RON | 105.380 RON | 557.208 RON | 199.555 RON | 396.479 RON | 38.826 RON | — |
| 2014 | 186.446 RON | -66.814 RON | 170.585 RON | 1.023 RON | 103.008 RON | -66.554 RON | — |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 98.105 RON | 27.959 RON | 1.227.304 RON | 1.647.903 RON | 3.783.521 RON | 186.446 RON |
| Venituri totale | 73.602 RON | 204.305 RON | 28.018 RON | 1.233.234 RON | 1.688.556 RON | 3.785.502 RON | 187.197 RON |
| Cheltuieli totale | 36.119 RON | 124.983 RON | 627.813 RON | 1.308.856 RON | 1.683.513 RON | 3.672.812 RON | 248.395 RON |
| Profit brut | 37.483 RON | 79.322 RON | 0 RON | 0 RON | 5.043 RON | 112.690 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 599.795 RON | 75.622 RON | 0 RON | — | 61.198 RON |
| Profit net | 37.483 RON | 75.155 RON | 0 RON | 0 RON | 2.567 RON | 105.380 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 600.075 RON | 88.983 RON | 0 RON | 0 RON | 66.814 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 9.551 RON | 85.397 RON | 166.896 RON | 248.859 RON | 199.555 RON | 1.023 RON |
| Active circulante | 193.207 RON | 408.080 RON | 663.695 RON | 856.778 RON | 521.292 RON | 396.479 RON | 103.008 RON |
| Stocuri | — | — | 27.462 RON | 28.716 RON | 58.624 RON | 23.737 RON | -46.164 RON |
| Creante | 178.275 RON | 191.623 RON | 138.924 RON | 638.650 RON | 166.555 RON | 207.822 RON | 49.546 RON |
| Casa si conturi la banci | 14.932 RON | 216.457 RON | 497.309 RON | 189.412 RON | 296.113 RON | 164.920 RON | 99.626 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | 283 RON | — | — |
| Datorii totale | 1.392.115 RON | 1.646.702 RON | 2.456.333 RON | 1.058.088 RON | 715.865 RON | 557.208 RON | 170.585 RON |
| Capitaluri proprii | -1.198.908 RON | -1.229.071 RON | -1.707.241 RON | -34.414 RON | 54.569 RON | 38.826 RON | -66.554 RON |
| Capital subscris varsat | 260 RON | 260 RON | 260 RON | 260 RON | 260 RON | — | 260 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 2 | 5 | 2 | 3 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.