ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea formulată de reclamanta INVESTCAPITAL Ltd, în contradictoriu cu pârâta AUTODOCTOR ZAC S.R.L. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 7.746,38 lei, din care 6.741,99 lei reprezentând debit principal ?i 1.004,39 lei reprezentând penalităţi de întârziere calculate de creditorul iniţial asupra valorii totale a facturii. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 200 lei reprezentând cheltuieli de judecată. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicarea prezentei sentinţe, ce se va depune la Judecătoria Paşcani. Soluţionată în camera de consiliu ?i pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 06.06.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89.103 RON | 87.779 RON | 248.669 RON | 0 RON | 506 RON | -248.163 RON | 1 |
| 2024 | — | -6.131 RON | 379.675 RON | — | 43.733 RON | -335.942 RON | 1 |
| 2023 | — | -7.161 RON | 359.541 RON | — | 29.730 RON | -329.811 RON | 1 |
| 2022 | — | -28.554 RON | 349.505 RON | — | 26.855 RON | -322.650 RON | 1 |
| 2021 | 153.899 RON | -109.693 RON | 334.555 RON | 18.339 RON | 22.120 RON | -294.096 RON | 1 |
| 2020 | 1.028.240 RON | 20.042 RON | 525.032 RON | 105.130 RON | 235.952 RON | -183.950 RON | 3 |
| 2019 | 1.173.861 RON | -166.441 RON | 724.568 RON | 249.213 RON | 271.363 RON | -203.992 RON | 4 |
| 2018 | 1.975.952 RON | 2.320 RON | 570.149 RON | 390.061 RON | 113.983 RON | -66.105 RON | 5 |
| 2017 | 2.517.343 RON | 26.026 RON | 656.274 RON | 533.497 RON | 54.353 RON | -68.424 RON | 7 |
| 2016 | 2.211.832 RON | -81.152 RON | 939.250 RON | 676.933 RON | 165.788 RON | -94.450 RON | 7 |
| 2015 | 1.218.633 RON | 2.501 RON | 617.008 RON | 405.725 RON | 193.855 RON | -13.298 RON | 3 |
| 2014 | 0 RON | -16.799 RON | 500.297 RON | 475.776 RON | 4.006 RON | -15.799 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 89.103 RON | — | — | — | 153.899 RON | 1.028.240 RON | 1.173.861 RON | 1.975.952 RON | 2.517.343 RON | 2.211.832 RON | 1.218.633 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 89.103 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 161.530 RON | 1.051.855 RON | 1.240.029 RON | 2.206.105 RON | 2.528.116 RON | 2.224.632 RON | 1.224.401 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.324 RON | 6.131 RON | 7.161 RON | 28.554 RON | 271.223 RON | 1.031.813 RON | 1.406.470 RON | 2.185.611 RON | 2.502.090 RON | 2.305.784 RON | 1.220.538 RON | 16.799 RON |
| Profit brut | 87.779 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.042 RON | 0 RON | 20.494 RON | 26.026 RON | 0 RON | 3.863 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 6.131 RON | 7.161 RON | 28.554 RON | 109.693 RON | 0 RON | 166.441 RON | 0 RON | 0 RON | 81.152 RON | — | 16.799 RON |
| Profit net | 87.779 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.042 RON | 0 RON | 2.320 RON | 26.026 RON | 0 RON | 2.501 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 6.131 RON | 7.161 RON | 28.554 RON | 109.693 RON | 0 RON | 166.441 RON | 0 RON | 0 RON | 81.152 RON | 0 RON | 16.799 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 18.339 RON | 105.130 RON | 249.213 RON | 390.061 RON | 533.497 RON | 676.933 RON | 405.725 RON | 475.776 RON |
| Active circulante | 506 RON | 43.733 RON | 29.730 RON | 26.855 RON | 22.120 RON | 235.952 RON | 271.363 RON | 113.983 RON | 54.353 RON | 165.788 RON | 193.855 RON | 4.006 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 1.420 RON | 1.355 RON | — | — | — | 3.106 RON | 138 RON | — | — | — |
| Creante | 21 RON | 43.248 RON | 27.825 RON | 22.839 RON | 19.433 RON | 229.551 RON | 210.685 RON | 91.542 RON | 48.201 RON | 147.127 RON | 189.499 RON | 1.871 RON |
| Casa si conturi la banci | 485 RON | 485 RON | 485 RON | 2.661 RON | 2.687 RON | 6.401 RON | 60.678 RON | 19.335 RON | 6.014 RON | 18.661 RON | 4.356 RON | 2.135 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.079 RON | 4.130 RON | 4.716 RON |
| Datorii totale | 248.669 RON | 379.675 RON | 359.541 RON | 349.505 RON | 334.555 RON | 525.032 RON | 724.568 RON | 570.149 RON | 656.274 RON | 939.250 RON | 617.008 RON | 500.297 RON |
| Capitaluri proprii | -248.163 RON | -335.942 RON | -329.811 RON | -322.650 RON | -294.096 RON | -183.950 RON | -203.992 RON | -66.105 RON | -68.424 RON | -94.450 RON | -13.298 RON | -15.799 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 5 | 7 | 7 | 3 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.