Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -121.068 RON | 366.914 RON | 519.794 RON | 1.479.510 RON | -200.206 RON | 2 |
| 2024 | — | -96.993 RON | 252.351 RON | — | 173.213 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -79.138 RON |
| 2 |
| 2023 | 2.510 RON | 1.559 RON | 1.261 RON | — | 19.116 RON | 17.855 RON | 2 |
| 2022 | 340 RON | 340 RON | 84 RON | — | 16.380 RON | 16.296 RON | — |
| 2021 | 300 RON | 264 RON | 84 RON | — | 16.040 RON | 15.956 RON | — |
| 2020 | 400 RON | 388 RON | 48 RON | — | 15.740 RON | 15.692 RON | — |
| 2019 | 300 RON | 264 RON | 36 RON | — | 15.340 RON | 15.304 RON | — |
| 2018 | 300 RON | 191 RON | 9 RON | — | 15.049 RON | 15.040 RON | — |
| 2017 | 500 RON | 271 RON | 53.814 RON | — | 72.076 RON | 18.262 RON | — |
| 2016 | 153.500 RON | 1.806 RON | 51.447 RON | — | 69.418 RON | 17.971 RON | 3 |
| 2015 | 304.556 RON | 17.043 RON | 103.377 RON | — | 119.543 RON | 16.166 RON | 3 |
| 2014 | 17.423 RON | -1.078 RON | 10.169 RON | — | 9.291 RON | -878 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 2.510 RON | 340 RON | 300 RON | 400 RON | 300 RON | 300 RON | 500 RON | 153.500 RON | 304.556 RON | 17.423 RON |
| Venituri totale | 13.340 RON | 8.001 RON | 2.510 RON | 340 RON | 300 RON | 400 RON | 300 RON | 300 RON | 500 RON | 155.239 RON | 308.805 RON | 17.423 RON |
| Cheltuieli totale | 134.408 RON | 104.994 RON | 951 RON | — | 27 RON | — | 27 RON | 100 RON | 214 RON | 151.836 RON | 288.516 RON | 17.978 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 1.559 RON | 340 RON | 273 RON | 400 RON | 273 RON | 200 RON | 286 RON | 3.403 RON | 20.289 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 121.068 RON | 96.993 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 555 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 1.559 RON | 340 RON | 264 RON | 388 RON | 264 RON | 191 RON | 271 RON | 1.806 RON | 17.043 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 121.068 RON | 96.993 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.078 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 519.794 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 1.479.510 RON | 173.213 RON | 19.116 RON | 16.380 RON | 16.040 RON | 15.740 RON | 15.340 RON | 15.049 RON | 72.076 RON | 69.418 RON | 119.543 RON | 9.291 RON |
| Stocuri | 14.749 RON | 14.749 RON | 14.749 RON | 14.749 RON | 14.749 RON | 14.749 RON | 14.749 RON | 14.749 RON | 14.749 RON | 14.751 RON | 98.103 RON | 5.768 RON |
| Creante | 1.451.068 RON | 22.083 RON | 3.776 RON | 1.040 RON | 700 RON | 700 RON | 300 RON | 300 RON | 54.307 RON | 54.305 RON | 18.523 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 13.693 RON | 136.381 RON | 591 RON | 591 RON | 591 RON | 291 RON | 291 RON | — | 3.020 RON | 362 RON | 2.917 RON | 3.523 RON |
| Datorii totale | 366.914 RON | 252.351 RON | 1.261 RON | 84 RON | 84 RON | 48 RON | 36 RON | 9 RON | 53.814 RON | 51.447 RON | 103.377 RON | 10.169 RON |
| Venituri in avans | 1.832.596 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -200.206 RON | -79.138 RON | 17.855 RON | 16.296 RON | 15.956 RON | 15.692 RON | 15.304 RON | 15.040 RON | 18.262 RON | 17.971 RON | 16.166 RON | -878 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — | — | — | 3 | 3 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.