ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 830.186 RON | 180.001 RON | 769.876 RON | 130.122 RON | 869.795 RON | 230.041 RON | 1 |
| 2024 | 1.111.672 RON | 91.096 RON | 788.907 RON | 83.080 RON | 849.995 RON | 144.168 RON | 1 |
| 2023 | 1.303.229 RON | 104.323 RON | 968.697 RON | 69.872 RON | 1.251.897 RON | 353.072 RON | 2 |
| 2022 | 1.847.500 RON | 198.317 RON | 728.931 RON | 21.946 RON | 955.733 RON | 248.748 RON | 2 |
| 2021 | 1.865.946 RON | 94.094 RON | 559.854 RON | 9.838 RON | 729.469 RON | 180.431 RON | 3 |
| 2020 | 1.868.878 RON | 47.229 RON | 516.300 RON | 33.572 RON | 579.020 RON | 97.270 RON | 2 |
| 2019 | 2.057.706 RON | 6.613 RON | 462.959 RON | 32.507 RON | 525.628 RON | 95.254 RON | 2 |
| 2018 | 2.062.521 RON | 21.466 RON | 376.650 RON | 42.664 RON | 422.627 RON | 88.641 RON | 2 |
| 2017 | 1.674.256 RON | 7.677 RON | 341.884 RON | 57.536 RON | 358.627 RON | 78.895 RON | 1 |
| 2016 | 855.836 RON | 16.390 RON | 121.073 RON | 22.937 RON | 119.554 RON | 21.418 RON | 1 |
| 2015 | 475.894 RON | 18.730 RON | 127.822 RON | 41.893 RON | 90.957 RON | 5.028 RON | 1 |
| 2014 | 18.956 RON | -13.902 RON | 91.191 RON | 28.838 RON | 48.651 RON | -13.702 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 830.186 RON | 1.111.672 RON | 1.303.229 RON | 1.847.500 RON | 1.865.946 RON | 1.868.878 RON | 2.057.706 RON | 2.062.521 RON | 1.674.256 RON | 855.836 RON | 475.894 RON | 18.956 RON |
| Venituri totale | 831.963 RON | 1.111.723 RON | 1.324.147 RON | 1.856.511 RON | 1.865.954 RON | 1.868.919 RON | 2.057.804 RON | 2.063.015 RON | 1.674.345 RON | 855.949 RON | 475.903 RON | 18.956 RON |
| Cheltuieli totale | 624.325 RON | 1.003.350 RON | 1.202.887 RON | 1.620.488 RON | 1.755.303 RON | 1.812.228 RON | 2.048.427 RON | 2.029.448 RON | 1.664.106 RON | 836.348 RON | 453.553 RON | 32.289 RON |
| Profit brut | 207.638 RON | 108.373 RON | 121.260 RON | 236.023 RON | 110.651 RON | 56.691 RON | 9.377 RON | 33.567 RON | 10.239 RON | 19.601 RON | 22.350 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 13.333 RON |
| Profit net | 180.001 RON | 91.096 RON | 104.323 RON | 198.317 RON | 94.094 RON | 47.229 RON | 6.613 RON | 21.466 RON | 7.677 RON | 16.390 RON | 18.730 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.902 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 130.122 RON | 83.080 RON | 69.872 RON | 21.946 RON | 9.838 RON | 33.572 RON | 32.507 RON | 42.664 RON | 57.536 RON | 22.937 RON | 41.893 RON | 28.838 RON |
| Active circulante | 869.795 RON | 849.995 RON | 1.251.897 RON | 955.733 RON | 729.469 RON | 579.020 RON | 525.628 RON | 422.627 RON | 358.627 RON | 119.554 RON | 90.957 RON | 48.651 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 1.513 RON | 9.916 RON | 21.221 RON | 16.619 RON | 1.856 RON | — | — | — | — |
| Creante | 130.170 RON | 77.379 RON | 188.463 RON | 11.531 RON | 7.000 RON | 4.376 RON | 7.103 RON | 3.817 RON | 47.145 RON | 46.544 RON | 66.768 RON | 43.100 RON |
| Casa si conturi la banci | 739.625 RON | 772.616 RON | 1.063.434 RON | 942.689 RON | 712.553 RON | 553.423 RON | 501.906 RON | 416.954 RON | 311.482 RON | 73.010 RON | 24.189 RON | 5.551 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 978 RON | 978 RON | 78 RON | — | 4.616 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 769.876 RON | 788.907 RON | 968.697 RON | 728.931 RON | 559.854 RON | 516.300 RON | 462.959 RON | 376.650 RON | 341.884 RON | 121.073 RON | 127.822 RON | 91.191 RON |
| Capitaluri proprii | 230.041 RON | 144.168 RON | 353.072 RON | 248.748 RON | 180.431 RON | 97.270 RON | 95.254 RON | 88.641 RON | 78.895 RON | 21.418 RON | 5.028 RON | -13.702 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.