ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea la judecata cererii în anulare formulată de către petenta-debitoare IVAKINETIC S.R.L. în contradictoriu cu intimata-creditoare REAL SUD S.R.L. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Târgovişte. Pronunţată astăzi, 12.12.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
În temeiul dispoziţiilor art. 396 alin. (1) C.pr.civ., amână pronunţarea asupra cererii de renunţare la judecată, la data de 12.12.2024.
Pentru a se depune tranzacţia încheiată de părţi, admite cererea de amânare formulată de apărătorul intimatei şi amână judecarea cauzei
Admite cererea de amânare depusă de apărătorul reclamantei şi amână judecarea cauzei.
Admite cererea formulată de creditoarea REAL SUD SRL, în contradictoriu cu debitoarea IVAKINETIC SRL, având ca obiect ordonanţă de plată. Ordonă debitoarei să achite creditoarei în termen de 30 de zile de la comunicarea prezentei hotărâri suma de 78803 lei, reprezentând contravaloarea facturilor fiscale emise pentru perioada 01.07.2020-30.04.2023. Obligă debitoarea să plătească creditoarei suma de 200 de lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie. Cu drept pentru debitoare de a formula cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se va depune la Judecătoria Târgovişte. Pronunţată astăzi, 11.01.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei
Amână pronunţarea în cauză la data de 11.01.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 28.12.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 28.12.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 13.12.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 13.12.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 29.11.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.640.708 RON | 757.169 RON | 2.966.426 RON | 1.191.916 RON | 3.100.485 RON | 1.325.975 RON | 6 |
| 2024 | 7.318.919 RON | 605.355 RON | 2.221.674 RON | 1.292.082 RON | 2.103.753 RON | 1.174.161 RON | 6 |
| 2023 | 5.287.498 RON | 507.848 RON | 2.566.693 RON | 1.381.553 RON | 2.261.794 RON | 1.076.654 RON | 5 |
| 2022 | 4.813.402 RON | 404.290 RON | 2.190.851 RON | 1.168.769 RON | 1.995.178 RON | 973.096 RON | 5 |
| 2021 | 5.692.331 RON | 774.491 RON | 1.879.444 RON | 1.234.578 RON | 1.988.163 RON | 1.343.297 RON | 5 |
| 2020 | 4.700.050 RON | 596.853 RON | 1.850.118 RON | 1.129.701 RON | 1.886.076 RON | 1.165.659 RON | 5 |
| 2019 | 4.621.710 RON | 511.080 RON | 999.064 RON | 89.151 RON | 1.778.719 RON | 868.806 RON | 4 |
| 2018 | 3.266.326 RON | 453.593 RON | 330.824 RON | 109.503 RON | 1.032.640 RON | 811.319 RON | 5 |
| 2017 | 2.154.251 RON | 277.033 RON | 330.840 RON | 0 RON | 688.566 RON | 357.726 RON | 3 |
| 2016 | 1.247.412 RON | 46.785 RON | 207.693 RON | 0 RON | 288.386 RON | 80.693 RON | 3 |
| 2015 | 454.947 RON | 33.708 RON | 54.617 RON | 0 RON | 88.525 RON | 33.908 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.640.708 RON | 7.318.919 RON | 5.287.498 RON | 4.813.402 RON | 5.692.331 RON | 4.700.050 RON | 4.621.710 RON | 3.266.326 RON | 2.154.251 RON | 1.247.412 RON | 454.947 RON |
| Venituri totale | 7.646.470 RON | 7.341.147 RON | 5.395.491 RON | 4.888.749 RON | 5.818.658 RON | 4.743.579 RON | 4.658.111 RON | 3.382.624 RON | 2.229.011 RON | 1.250.579 RON | 454.948 RON |
| Cheltuieli totale | 6.732.504 RON | 6.608.146 RON | 4.811.185 RON | 4.408.583 RON | 4.972.167 RON | 4.102.434 RON | 4.100.221 RON | 2.894.973 RON | 1.928.636 RON | 1.194.494 RON | 414.316 RON |
| Profit brut | 913.966 RON | 733.001 RON | 584.306 RON | 480.166 RON | 846.491 RON | 641.145 RON | 557.890 RON | 487.651 RON | 300.375 RON | 56.085 RON | 40.632 RON |
| Profit net | 757.169 RON | 605.355 RON | 507.848 RON | 404.290 RON | 774.491 RON | 596.853 RON | 511.080 RON | 453.593 RON | 277.033 RON | 46.785 RON | 33.708 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.191.916 RON | 1.292.082 RON | 1.381.553 RON | 1.168.769 RON | 1.234.578 RON | 1.129.701 RON | 89.151 RON | 109.503 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 3.100.485 RON | 2.103.753 RON | 2.261.794 RON | 1.995.178 RON | 1.988.163 RON | 1.886.076 RON | 1.778.719 RON | 1.032.640 RON | 688.566 RON | 288.386 RON | 88.525 RON |
| Stocuri | 2.371.162 RON | 1.886.653 RON | 1.908.322 RON | 1.757.747 RON | 1.599.933 RON | 1.809.548 RON | 1.592.072 RON | 897.215 RON | 553.870 RON | 164.248 RON | 63.081 RON |
| Creante | 123.921 RON | 86.180 RON | 169.075 RON | 78.140 RON | 34.188 RON | 13.597 RON | 64.384 RON | 79.569 RON | 66.536 RON | 51.487 RON | 9.418 RON |
| Casa si conturi la banci | 605.402 RON | 130.920 RON | 184.397 RON | 159.291 RON | 354.042 RON | 62.931 RON | 122.263 RON | 55.856 RON | 68.160 RON | 72.651 RON | 16.026 RON |
| Datorii totale | 2.966.426 RON | 2.221.674 RON | 2.566.693 RON | 2.190.851 RON | 1.879.444 RON | 1.850.118 RON | 999.064 RON | 330.824 RON | 330.840 RON | 207.693 RON | 54.617 RON |
| Capitaluri proprii | 1.325.975 RON | 1.174.161 RON | 1.076.654 RON | 973.096 RON | 1.343.297 RON | 1.165.659 RON | 868.806 RON | 811.319 RON | 357.726 RON | 80.693 RON | 33.908 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 3 | 3 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
77 de contracte atribuite, in valoare de 163.629 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 152.717 lei.
Achizitii directe
71 de contracte
152.646 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
10.983 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:15).