MASRI L & T IMPEX SRL
- J40/11804/1992BUCURESTIdin 11.05.1992
- J23/3269/2011ILFOVdin 15.12.2011in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Afumați, comuna Afumați, Spațiul Comercial 283, Hala B, Complexul Comercial China Town
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 35% |
| persoană | 35% |
| persoană | 30% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 RON | 253.618 RON | — | 8.445 RON | -245.173 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 253.618 RON | — | 8.445 RON | -245.173 RON | 0 |
| 2022 | — | 0 RON | 253.618 RON | — | 8.445 RON | -245.173 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 253.618 RON | — | 8.445 RON | -245.173 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 253.618 RON | — | 8.445 RON | -245.173 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 253.618 RON | — | 8.445 RON | -245.173 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 253.618 RON | — | 8.445 RON | -245.173 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 253.618 RON | — | 8.445 RON | -245.173 RON | — |
| 2016 | — | 0 RON | 253.618 RON | — | 8.445 RON | -245.173 RON | — |
| 2015 | — | 0 RON | 253.618 RON | — | 8.445 RON | -245.173 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -1.714 RON | 253.618 RON | — | 8.445 RON | -245.173 RON | 2 |
| 2013 | 0 RON | -14.204 RON | 251.919 RON | — | 8.460 RON | -243.459 RON | 2 |
| 2012 | 0 RON | -13.714 RON | 237.084 RON | — | 7.829 RON | -229.255 RON | 3 |
| 2011 | 56.823 RON | -23.066 RON | 223.610 RON | — | 8.070 RON | -215.540 RON | 1 |
| 2010 | 93.391 RON | -33.621 RON | 204.794 RON | — | 12.320 RON | -192.474 RON | 1 |
| 2009 | 108.328 RON | -37.087 RON | 164.608 RON | — | 5.755 RON | -158.853 RON | 1 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 56.823 RON | 93.391 RON | 108.328 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2 RON | 0 RON | 0 RON | 56.823 RON | 93.391 RON | 108.869 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.716 RON | 14.204 RON | 13.714 RON | 79.889 RON | 123.787 RON | 143.089 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.714 RON | 14.204 RON | 13.714 RON | 23.066 RON | 30.396 RON | 34.220 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.714 RON | 14.204 RON | 13.714 RON | 23.066 RON | 33.621 RON | 37.087 RON |
| Active circulante | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.460 RON | 7.829 RON | 8.070 RON | 12.320 RON | 5.755 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.662 RON | 1.861 RON |
| Creante | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.445 RON | 8.068 RON | 7.555 RON | 3.894 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 15 RON | -616 RON | 2 RON | 103 RON | — |
| Datorii totale | 253.618 RON | 253.618 RON | 253.618 RON | 253.618 RON | 253.618 RON | 253.618 RON | 253.618 RON | 253.618 RON | 253.618 RON | 253.618 RON | 253.618 RON | 251.919 RON | 237.084 RON | 223.610 RON | 204.794 RON | 164.608 RON |
| Capitaluri proprii | -245.173 RON | -245.173 RON | -245.173 RON | -245.173 RON | -245.173 RON | -245.173 RON | -245.173 RON | -245.173 RON | -245.173 RON | -245.173 RON | -245.173 RON | -243.459 RON | -229.255 RON | -215.540 RON | -192.474 RON | -158.853 RON |
| Capital subscris varsat | 209 RON | 209 RON | 209 RON | 209 RON | 209 RON | 209 RON | 209 RON | 209 RON | 209 RON | — | 209 RON | 209 RON | 209 RON | 209 RON | 209 RON | 209 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.